Без бели следи

  • 32 229
  • 346
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 419
Понякога изпотяването е на нервна почва или на хормонална основа.Знаете ли какви витамини/или билки е добре да се пият?

# 286
  • Мнения: 121
а  в аптеките ли го има или по козметичните магазини  newsm78

# 287
  • Мнения: 310
а този рок в аптеките ли го продават и колко пари е,и предпазва ли от изпотяване или само от непр. миризма  Whistling
Roc реших да е първата покупка,защото масово го хвалят (е,дано да не стане като Vichy-то,което уж хубаво,пък накрая само си дадох парите).До колкото знам и предпазва от неприятна миризма,и от изпотяване,цената му е 16-17лв.  Simple Smile

как предпазва от изпотяване като пише, че не съдържа алуминиеви соли който подтискат изпотяването  newsm78,или е само за неприятната миризма  Thinking
Аз влезнах в сайта на фирмата и прочетох за продукта,ама и аз не разбрах как предпазва точно и останах с впечатлението,че е само за неприятната миризма.Е,все пак ще пробвам,иначе няма как да знам  Laughing Laughing

Да, правилно си разбрала, а и аз май не съм написала че спира потенето. Кожата се поти, но няма неприятна миризма, защото алоето пречи на бактериите да се разлагат или каквото там причинява неприятната миризма. Освен това е важно да не се спира потенето, защото това е естествена функция на организма - през кожата ни  организма се освобождава от една част от токсините натрупани в него.. Ако спрете потенето на едно място, кожата започва да се поти повече на друго място. Това може да са дланите, ходилата, гърба или другаде.    Laughing  А ако има прекомерно изпотяване тогава трябва да се потърси консултация от лекар или да си направите основно пречистване на организма, за да се изчисти от токсините натрупани в тялото. Това също е вариант за намаляване на потенето.

# 288
  • Мнения: 3 419
а този рок в аптеките ли го продават и колко пари е,и предпазва ли от изпотяване или само от непр. миризма  Whistling
Roc реших да е първата покупка,защото масово го хвалят (е,дано да не стане като Vichy-то,което уж хубаво,пък накрая само си дадох парите).До колкото знам и предпазва от неприятна миризма,и от изпотяване,цената му е 16-17лв.  Simple Smile

как предпазва от изпотяване като пише, че не съдържа алуминиеви соли който подтискат изпотяването  newsm78,или е само за неприятната миризма  Thinking
Аз влезнах в сайта на фирмата и прочетох за продукта,ама и аз не разбрах как предпазва точно и останах с впечатлението,че е само за неприятната миризма.Е,все пак ще пробвам,иначе няма как да знам  Laughing Laughing

Да, правилно си разбрала, а и аз май не съм написала че спира потенето. Кожата се поти, но няма неприятна миризма, защото алоето пречи на бактериите да се разлагат или каквото там причинява неприятната миризма. Освен това е важно да не се спира потенето, защото това е естествена функция на организма - през кожата ни  организма се освобождава от една част от токсините натрупани в него.. Ако спрете потенето на едно място, кожата започва да се поти повече на друго място. Това може да са дланите, ходилата, гърба или другаде.    Laughing  А ако има прекомерно изпотяване тогава трябва да се потърси консултация от лекар или да си направите основно пречистване на организма, за да се изчисти от токсините натрупани в тялото. Това също е вариант за намаляване на потенето.

Еее,значи за лятото не става.По-скоро само за зимата Naughty

# 289
  • Мнения: 3 419
Някой да е ползвал   ТОВА

# 290
  • Варна
  • Мнения: 136
Направих си тридневната терапия с ОДОРЕКС и сам доволна не ми щипеше и засега не се потя пък докога не знам,Момичета толкова много продукти сте препоръчали че се чудя кое от всички да си взема,Благодаря за голямата информация,

# 291
  • Мнения: 171

Не съм, но се съмнявам, че ще ти свърши работа. Той се води "регулиращ", не подтиска изпотяването, не запушва порите, не съдържа алуминиеви соли... Няма как да е нещо по-силно от Vichy, а ти за него каза, че ти е слабичък. Иначе съм голяма фенка на Avene...  Simple Smile Peace

# 292
  • Мнения: 3 419


Не съм, но се съмнявам, че ще ти свърши работа. Той се води "регулиращ", не подтиска изпотяването, не запушва порите, не съдържа алуминиеви соли... Няма как да е нещо по-силно от Vichy, а ти за него каза, че ти е слабичък. Иначе съм голяма фенка на Avene...  Simple Smile Peace

Благодаря много.И аз така предположих,но все пак да попитам.
В момента не съм в Пловдив и тука няма никъде продукти на RoC   baduu и все още не съм го пробвала..

# 293
  • Мнения: 50
Ухх най накрая изчетох темата.
Мноог препоръчани продукти, мнгоо нещо  Simple Smile.
Като махна нивеа, дав( междудругото днес си купих дав рол он- със синята капачка и се намазах...еми супер зле. Освен че тече ужасно много през ролката, отстрани, си оставя бели петна под мишницата, а и по дрехите ще оставя..не съм доволна)

Кажете продукт който спира потенето и няма бели петна, но да кажат мамите който се изпотяват бая.
Засега съм заплюла Вишито и Хербина, но кажете стават ли при обилно потене, а не само при лекичко?

# 294
  • Мнения: 3 419
Ухх най накрая изчетох темата.
Мноог препоръчани продукти, мнгоо нещо  Simple Smile.
Като махна нивеа, дав( междудругото днес си купих дав рол он- със синята капачка и се намазах...еми супер зле. Освен че тече ужасно много през ролката, отстрани, си оставя бели петна под мишницата, а и по дрехите ще оставя..не съм доволна)

Кажете продукт който спира потенето и няма бели петна, но да кажат мамите който се изпотяват бая.
Засега съм заплюла Вишито и Хербина, но кажете стават ли при обилно потене, а не само при лекичко?
Май-май всичко си е индивидуално,както и в моментното хормонално състояние.При мен един продукт е супер,при второ ползване е  Sick Нямам МОЙ антиреспирант,защото при второ ползване не съм доволна,както при първото.И Хербината вече не ми харесва,все едно друг продукт съм купила-нищо общо с първия флакон.Купих си и Vichy -само си дадох парите-пак отврат  Sick Нивеи не бих си купила,Рексони също беее жив зян  Mr. Green

# 295
  • Мнения: 50
А Хербина защо не ти харесва, при втория флакон? По се потиш ли, какво?
А Рок пробва ли?

# 296
  • Мнения: 3 419
А Хербина защо не ти харесва, при втория флакон? По се потиш ли, какво?
А Рок пробва ли?
Да,с Хербината на второ ползване ужасно се потях,даже неествствено за мен,спомен няма от приятната миризма,която преди се носеше.Рок не съм купила,азнаправо се отказах да купувам скъпи.То цял народ се изреди да казва колко е хубаво Виши-то,а аз като го взех бях потресена Sick

# 297
  • Мнения: 1 167
Виши нямаше ефект при мен. Много съм доволна от Рок.

# 298
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Днес се сдобих с това
Някой да го е ползвал? newsm78

# 299
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
  От години насам ползвам Amway roll-on(зима лято) и съм много доволна.Никакви петна и изпотяване .Траен 24 часа.Ако имате възможност-непременно Amway roll-on.

Общи условия

Активация на акаунт