ФОТОШОП

  • 39 819
  • 532
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добър вечер, мацки!

Поствам днешната ми рамка , с която искам да се простя с тазгодишното лято, въпреки, че ми предстои ходене още по морето Laughing



А сега:

Дам, страшни рамки, много ме кефи ученическата и най-вече ученика- голям сладуран Heart Eyes
unrealexp ,много приятна рамка, харесва ми!
val_stef , успех мила!!!
Веси Shocked Shocked, нямам думи, такива шаренки, детски , готини, много ме кефят Hug
contesa , интересни рамчици имаш!
Cvete*** , интересна и много сладка рамка се е получила с кита на Ани, моята забележка е да замениш "мойто", с "моето"в текста;

# 496
  • София
  • Мнения: 1 456
Румка, страхотна рамка като за последно. Само надписа за довиждане, ако е на английски поправи. Peace Good-bye!

# 497
  • София
  • Мнения: 7 242
Румкааа, страхотна рамка! Напълни ми очите. Много се възхищавам на начина, по който редиш елементите - хем небрежно, хем в такава хармония. И цветовете са така добре съчетани...
Весика, много са красиви и слънчеви. Особено втората ми харесва страшно много!
***Cvete***, вече са ти дали съвет. Може би, ако елементите са по-малко, ще е по-подходящо за покана.
vig, под н-то и и-то се подава малко сивичко.
Val_stef, успех. Али е страхотна сладурана и зяслужава да спечели! А кога ще пуснеш нещо?
 contesa, имаш много хубави рамки. пускай ги по-често, но като картинка, а не като линки, че така може и да бъдат пропуснати. А има наистина прекрасни.
Ани, много добра идея Peace. Бих искала да участвам. Не мисля, че е трудно осъществимо. По-скоро проблемът е как да се организираме. Най-добре ще е ти да го направиш Mr. Green Може би след като се "строим и преброим" да направим един скраб пробно /за да видим изобщо възможно ли е няколко човека да работят по един проект/, да направим блог и да опитаме да го разпространим /това май ще е най-трудната част/. Ако след няколко скраба видим, че се приемат добре, тогава може да помислим за магазин /знам, че това е сравнително лесно осъществимо/. Засега сме се "записали" аз, Радостче и Мактуб. Други желаещи? във форума на дигито http://www.digishoptalk.com/boards/ има писано по въпроса, но с моят английски  Embarassed





Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 00:32 от Лекси

# 498
  • Мнения: 1 254
Здравейте момичета
Имате страхотна темичка  Peace Аз сравнително от скоро се занимавам с Фотошоп и имам доста неясни неща. Сега съм се захванала с един сравнително простичък проект, за който ми е необходим воден/сапунен мехур като този тук, но с много по-добра разделителна способност (около 1500 х 1500 пиксела). Ако можете, дайте ми идея как да го направя (psd e formata):
www.aquadanceltd.com/sn/soap_bubble_Photoshop.psd

Признавам, доста търсих, но не намерих нито едно подходящо ръководство по въпроса.
Та, ще съм ви много признателна, ако ми помогнете  Praynig

# 499
  • София
  • Мнения: 6 743
Мноооого красоти видях  Hug
Веси, тази с книжката на Ивчо , просто ми взе УМАААААААА.Ще крада идеята  Joy - няма начин  Laughing

Лекси , много свежарски рамчици, на бебешката с кита на Ани , някак много странно ми изглежда Теди - все едно главата и е колаж (ако ме разбжираш какво искам да кажа  Crazy )
За магазина - мисля, че Ани няма предвид да правим скрапове кооперате, а да направим един общ магазин и да си продаваме нещата!Всеки получава, каквото си е заработил, че инак нали знаеш орташката кобила.....  Joy Mr. Green

Контеса, на мен пък квадратните много ми харесаха, както и последната лятна  Hug Не си забравила да рамкираш  Laughing Hug

Радостче, хич не разбирам от такава материя и не мога да коментирам  Crazy Whistling

vig, това какво трябва да е? Какво искаш да покажеш - снимката ли?Вероника е момичето или това е нещо като воден знак през средата  newsm78 Blush


Цвете, важното е на теб да ти харесва!!!Малко силна ми идва сянката на шрифта само.Пробвай да избереш за сянка тон малко по-тъмно розово, а да не е черно-сива сянката - като на отразен обект (как обясних само  #Crazy)

МиссКаприз, не знам урок за правене, но мога да ти дам един балон като си на зор - пиши ми на лични ако искаш балон, ако ли не, ще търсим уроци  Laughing Hug

И последно, но не на последно място Румииииииииии - жестока рамкаааааааааааа!!!! Heart Eyes
Ама какво сбогуване, какви 5 лева, циганско лято предстои, а пък ти си на морето - срамота  Crossing Arms Whistling
И понеже мен още ме тресе лятна треска  Joy Ето един скрап - изцяло, от всякъде и АБСОЛЮТНО мое дело  bowuu

Та-дааааааааааааа-м  Laughing  Sunglasses


Crazy summer






Можете да го свалите от блога ми в подписа  Hug  bouquet Hug

# 500
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Дам, много веселяшки тези щипчици, отивам да го сваля веднага

# 501
  • София
  • Мнения: 2 165
Дам :  Направо ни разби с тиа скрапове  smile3501

Вес : Мнооого са свежи Heart Eyes

Лекси : Супер са , ама и на мен главичката на детето ми е  неестествена . Нещо от едната страна ... newsm78

Румка : Ама наистина си заминава лятото . Днес следобяд бяхме на плаж и умрях от сссстуд. Водата беше студена и Христиана влезе с дрехите - не издържа  Crazy

vig : И аз нещо не мога да ти схвана идеята Thinking

# 502
  • Шумен
  • Мнения: 317
Здравейте, момичета! Grinning
Аз от няколко дни не съм писала и много красоти има. Затова ще спомена  тези неща, които най-много ме грабнаха. За китовете думи нямам - започвайте бизнес. Страхотни са!
Vesika, и двете са чудесни, идеята с книжката е страхотна. Peace
Лекси, втората с Теди и розовото слонче е много сладка, само косичката на Теди може да се дообработи. Ти си търпелива и можеш да се научиш да правиш коси с готови четки. В Девиантарт има много четки и уроци как се прави коса. Всъщност не е трудно, само трябва търпение. А колажът е супер - и като идея, и като изпълнение. Peace
Румка, бялата рамка с перцата (Free) е просто страхотна.  Peace
Дамаянти, училищната е супер.  Peace
unrealexp, много ми харесва, аз си падам по колажите. Grinning Облаците са супер, само този хвърчащ прозорец... ако сложиш около него една каменна стена, която е с ниско оpacity и изтрита с мека четка по краищата, само около прозореца леко да се вижда. Май не обясних добре... newsm78
neci, много е свежа тази със "скачащото" птиче. Grinning Цветовете са супер. Peace
Maktub, просто нямам думи за тази с глухарчето.  Hug Уникална е. Също ми хареса музикалната с ушенцето. Peace

# 503
  • София
  • Мнения: 7 242
Дам, разкошен кит!!! Благодаря, че го сподели Hug
Сигурно Ани наистина има предвид това, което казваш. Така ще е по-добре. Нищо, че аз със сигурност ще си ходя гладна Joy А ти какво чакаш /не че се оплакваме, че споделяш безплатно с нас тези красотии/
Благодаря ви за коментарите Hug Всъщност косата е добавена отстрани много нескопосано, защото Теди реално е легнала и чаршафа закрива част от главичката.
А това съвсем набързо, за да го "пробвам". После ще опитам да направя нещо по-хубаво.


Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 16:52 от Лекси

# 504
  • Мнения: 791
Само набързо да благодаря за поредния страхотин кит!!! И да кажа че и аз искам да участвам в правенето на скрапове кооперате  newsm44
Само кажете дали ме искате  Mr. Green И кой тест трябва да издържа  Mr. Green Ако се престраша, и ако ми остане време да го до оправя може и да ви пусна нещо от мойте рязаници Laughing
Айде оставям ви да творите, а аз отивам да работя  Crazy

# 505
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Засега сме се "записали" аз, Радостче и Мактуб. Други желаещи?

И аз ще се натисна, макар че до момента нямам направен нито един скраб, но пък не пречи да се пробвам, нали?!

# 506
  • София
  • Мнения: 7 242
Ании, къде си да дадеш тон за песен Laughing Може би като начало е хубаво да си измислим име и да си направим общ блог. Моето предложение за име е "Bg-mamma`s scrap-girls". Давайте още предложения. А после дали да не си спретнем  един конкурс за оформление на блог?
Отивам на разходка, вие мислете и давайте придложения Grinning

# 507
  • Мнения: 2 035
Благодаря ви много момичета, какъвто и да е резултата от конкурса ще пиша  Hug

Лекси, миличка, нищо не съм правила, но трябва да се хвана че имам много хубав материал от морето  Mr. Green

Леле Дам, много хубави неща имаш в блога   Heart Eyes bouquet

Очите ми останаха по повечето колажи, браво!   bouquet

# 508
  • Мнения: 2 818
Благодаря за коментарите  Hug
Весика, момичето аз съм го правила - заповядай  Simple Smile
Дам, страхотен кит отново!  Laughing
Лекси, на първо гледане не си познах кита  Mr. Green Много идейно си го направила!  Sunglasses  Hug Последната много ми харесва  Grinning Бих затъмнила във снимката фона зад детето, за да изпъкнат още по-добре страхотните очи на детето и готиния гащеризон.
Между другото приемам забележки за моя кит. Според мен нещо му куца, но не знам какво  Rolling Eyes
И да попитам, някой знае ли как се прави текст изписан във формата на кръг?

# 509
  • Мнения: 1 884
Бройте ме и мен девойки! Party Peace

Общи условия

Активация на акаунт