Дърпане на уши

  • 120 168
  • 188
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 0
може да се обърнеш към Боян Гицов 0889-66-53-07

# 166
  • Мнения: 385
Здравейте,някой намери ли координати на проф.Горанова?

# 167
  • Мнения: 43
гр.Ямбол бул.Д.Благоев № 3,вх.В,ет.3,ап.6 Стефан Арнаудов- се казва работи и е много добър. Не е толкова страшна и болезнена процедурата. Ние правихме на моя син (6г.) доволна съм.

# 168
  • Мнения: 1
Вече писах по темата. Ние също ходихме при Стефан Арнаудов преди 2 години. От тогава сме боледували 1-2 пъти и всичко минава бързо, само с гаргара и компрес без никакви хапчета. Не се притеснявайте, че боли или може да му стане нещо на детето. Прави се лек масаж за наместване на сливиците на правилното място - предполагам, и издърпва ухото. Има лека болка за около 2-3 секунди само. После се усеща само топлина в ухото. След това трябва да се пие много студена вода или да се яде сладолед. Преди да дръпне ушите на децата издърпа моите, за да съм сигурна какво ще им прави. Не се колебайте. Отидете и пробвайте ще останете доволни. А ако Ви е страх подложете първо Вас на процедурата, за да се успокоите, че няма нищо страшно.

# 169
  • Мнения: 495
. Има лека болка за около 2-3 секунди само. После се усеща само топлина в ухото. След това трябва да се пие много студена вода или да се яде сладолед. Преди да дръпне ушите на децата издърпа моите, за да съм сигурна какво ще им прави. Не се колебайте. Отидете и пробвайте ще останете доволни. А ако Ви е страх подложете първо Вас на процедурата, за да се успокоите, че няма нищо страшно.
Е ,не е същото  Laughing. При болни сливици боли със сигурност.Но и аз подкрепям с 2 ръце.Преди год. дърпаха ушите на дъщеря ми.Беше с херп ангина и на 2 ден с АБ,от който нямаше никакво облекчение..След дърпането/което издържа мъжки Simple Smile/,я попитах какво усеща.Нямаше никаква болка  Laughing.Човека ни предупреди ,че вечерта ще вдигне температура,защото  пътя на гнойта е освободен и слиза надолу.И наистина така стана.На другият ден все едно не е била болна.

# 170
  • Мнения: 43
Стефан Арнаудов от гр.Ямбол - тел.0885512877
Дано няма повече болни дечица. Praynig

# 171
  • Мнения: 111
Знае ли някой тази процедура дали е подходяща за дете на 2 години?

# 172
  • Мнения: 858
Мъжът ми се е научил да "дърпа уши" от човек, който живеел в едно от Монтанските села. Дърпа ми ги и на мен, когато има нужда. От него зная, че най-добър резултат има, когато не е раздразнено гърлото, нещо свързано с евстахиевата тръба е иначе самото дърпане.
Когато е зле човек, не може да преглъща, пак може да се дръпнат, но то е само облегчаване за момента, на мен ми ги подръпва в такива моменти и ме облегчава.

Иначе, когато е в периоди на покой, както писах тогава е въздействието на дърпането на уши. Но... и това не е панацея, защото има хора, на които самото ухо, или даже и двете уши просто не позволява дърпане, тогава е само леко загряване.

# 173
# 174
# 175
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Като много малка са ми ги дърпали и не помня. Водели са ме точно в някакво монтанско село, за което споменахте. Не съм имала досега проблеми със сливиците, докато на сестра ми не са дърпани и като дете все си имаше някакви проблеми със сливиците и тичаха по доктори.

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Като малка бях дежурна и голяма познайница в кабинета на УНГ. Водиха ме в кв. Тракия в Пловдив при един  сравнително лечител и наистина беше кошмарно за мен - както са писали и други назад в темата  Laughing , усещането беше У-Ж-А-С-Н-О  , само като си припомня - не причинявайте това на децата си. После ми даде и някакви рецепти, да си слагам мед в носа всяка вече и да си правя гаргара с пеницилин  Grinning , първото ок, но второто незнам...

# 177
  • Мнения: 1
baby_neutral baby_neutral
Здравейте,
някой може ли да даде координати на такъв човек в близост до София. Предварително благодаря.

Здравейте,преди години моят приятел много боледуваше от ангина.Негов приятел му разказа за някой си Стефан,инженер,майстор по кунфу или карате,не знам,негов треньор, който дърпал ушите по някакъв китайски метод.Заведе ни при него,човека е много учтив,има си  бизнес в едно село до гр.Белово, Пазарджишко,мисля, че беше Мененкиово.Даде ни и настойка от прополис, за гаргара. От тогава приятелят ми, а и  аз нямаме проблеми със сливиците.Дано да продължи така.Помолих за актуален телефон,той го даде, но моли да му звънят през деня между 10 и 17 ч./0893715887/. Успех.
   ?             Боже,боже...я, стига!Глупостта е нещо което също се наказва.Ако ме боли ухо няма да ида при някой от горно-нанадолнище  майстор по карате!!!И стига с тия евтини реклами.Потребител с 0 публикации и тъпи самореклами!   
Жудит, чудя се как разбираш кое е глупост и кое не? И какво значение има, кой колко публикации има?За един метод не се съди по медицинските познания на практикуващия, а по неговата ефективност. И когато въпреки положителните отзиви официалната медицина го игнорира, то следва човек да се запита, защо? и моля те, не споменавай напразно и не на място името Божие!

# 178
  • Мнения: 3 219

Е за тази жена говорех аз, а баща и, лека му пръст, дърпа учите на големият ми син преди повече от десет години.

# 179
  • Мнения: 290
Някой да е ходил при нея? И чула съм, че някой губят способността да станат родители .....

Общи условия

Активация на акаунт