Отговори
# 300
  • Мнения: 623
ОХООООООО НЯКОЙ ИМА РОЖДЕН ДЕН

КЪСМЕТЧЕ да си жива и здрава. Нека късмета те следва неотлъчно, нека постигаш всяка своя цел и и се наслаждаваш до безкрай.
На мен нещо ми се прецакаха, пак картинките и ще кажа само едно :НАЗДРАВЕ за ТВОЕ ЗДРАВЕ му му му му /това бяха целувки/

Благодаря на всички момичета за мнението си. Много мили бяхте

Оптимистчеточно от това се притеснявам някоя моя приятелка да не го направи обществено достояние, но тази не е такава. Аз по принцип винаги съм внимавала кой допускам до себе си.

ЕХХО, колко добре си се изразила


# 301
  • Мнения: 414
МОМИЧЕТА, ИЗНЕНАДАХТЕ МЕ МНОГО ПРИЯТНО!

Тия дни не ми остава време да пиша, обещавам утре да го направя. Кана, искам да ти пиша за дилемата ти, но от вчера се чудя как да ти го напиша за да ме разбереш. Каквото и решение да вземеш, то ще бъде правилното. Утре ще пиша.
Сега трябва да тръгвам за купона. Искам и вас да почерпя..... от ония питиета, моите  Grinning Водката и шотовете, коктейлите  Wink Някъде ги бях пускала  Heart Eyes

Благодаря ви!

  txtloves

# 302
  • Мнения: 623
Знам ги помня ги

Благодаря КЪСМЕТЧЕ за почерпката, аз ВОДКа -синя, ако има  bouquet

Много весело изкарване на купона

# 303
  • Мнения: 708
Здравейте момичета!!!
Ето ме и мен. Май щях да пропусна. КЪСМЕТЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!!! newsm59  bigdance2 Tada
Днес ходих за изследване на кръвта, те взеха че ми вляха и химията. Та с един куршум два заека. Изненадана съм, че това беше от 11:00 до 12:30 часа и все още нямам странични ефекти. Само малко съм отпаднала,но това е от жегата. Много топло беше днес.
Ходих и за перуки, но много слаба работа. Не ми хареса нито една. Но скоро ще ходя в Пловдив да си взема изследванията, явно и там ще търся. Хайде пловдивчани помагайте! Praynig Къде са магазините за перуки?
Ангеларий, разгледах упражненията. Супер си ! Много ти благодаря Hug Hug HugА относно приятелката ти, ако е истинска приятелка, отношенията ви няма да се променят, дори ще се привържете повече една към друга и ще си споделяте всичко защото:"Споделена мъка е половин мъка, а споделена радост - двойна"
Еххо, благодаря ти  Hug Hug Hug
Кана, имаш още време да решаваш, мисля че ще направиш правилния избор! Hug Hug Hug

# 304
  • Мнения: 557
Браво, Соня! Само така  newsm44 newsm44 newsm44. Сега почивай  newsm51

# 305
  • Мнения: 623
Соня много се радвам, че химията ти понася
Надявам се и утре да е така, стискам палци

# 306
  • Мнения: 832
Соня, браво на теб, само така!!!  newsm68 smile3521Стискаме палци и за идващите дни!   bouquet Адреси на Амоена в Пловдив:

Пловдив
 "Згура М" ЕООД
ул. "Магура" 9А
4000 Пловдив
 032/628889
ngoranova@marie-curie-bg.org; zgura@mail.bg
 Незабравка Горанова
 
Пловдив
 "Згура М" ЕООД
бул. "Цар Борис III Обединител" 60
4000 Пловдив
 032/629935
ngoranova@marie-curie-bg.org; zgura@mail.bg
 Незабравка Горанова
 


Късметче, купонясвай сега и чакаме да пишеш!  newsm51

Нас нина, какво стана с перуката, изкъпа ли я?  Heart Eyes

# 307
  • Мнения: 708
Благодаря Кана!!!
Благодаря Ангеларий!!!

# 308
  • Мнения: 557
Дааааа, още тогава. Даже мислех утре да я изкъпя пак, ама може и като се прибера от вливката. Май ще е по-добре. Много се радвам за Соня newsm68. Дано на всички така да им понася newsm10
Оптимистче, ти като ходиш по аеробики, кажи позволени ли са лицевите опори? А пък за гиричките - аз ползвам бутилка от минерална вода 1/2 литър. Пълня я и така става лека гиричка.  bouquet

# 309
  • Мнения: 432
Нас нина аз правя лицеви и хич не се замислям....е, не се оливам но с времето увеличих бройката.
Кана относно избора....аз съм със съхранена гърда но не по желание на хирурга, а по мое....така, че мисля е ясно аз на какво мнение съм Wink но....аз не съм семейна, не съм и раждала, а това е от голямо значение.
Късметче да си изкараш една незабравима вечер, а утре да разказваш   bouquet
Да ви питам....възможно ли е от хормоналните да се окосмявам??? Изобщо освен напълняването, какви са другите странични ефекти?

# 310
  • Мнения: 623
добро утро на всички!

Оптимистче внимавай да не прекалиш, защото има един момент в който си вече здрава и се чувстваш силна. Аз затова не смея още да отида в залата, защото гири от 2кг. за мен бяха нищо. Под три кг. не съм вдигала, а на уредите по 30-35кг. /е не на всичките/. В момента нямам проблем да ги вдигна, но усетих, че като натоваря ръката, започва да ме наболява в мишницата

Иначе, за стреса, който води до рак. Вчера го коментирахте, но аз не бях във фаза
Аз също съм чернобилче, което не бива да игнорирам никак. Първите месеци моята майка много ни пазеше да не ядем зеленчуци и плодове, дори и месо, защото животните са яли от тревата. Но човек може ли да се пази постоянно, после омекна. По принцип Чернобил отрови почвата за години наред, така че в пубертетска възраст съм захранена с неговата отрова.
Аз веднага къто ме намериха бучката знаех, че е от огромен стрес /преживян 1-2 години преди това/. За здравословния начин на живот, май повечето тук сме така/ вкл. и аз/.
В края на старата тема Абигеле беше пуснала един сайт. Аз прочетох статиите в него доста по-късно, но на адски много въпроси си отговорих /за съня, за моментната страст към сладкото и ред други даже и за спорта при преуморено тяло/.
Сега искам да прочета статията, която Еливас препоръча, но нещо съм в движение тези дни.

За хормоналните и ефектите от тях, ще ми бъде интересно

Лек, спокоен и успешен ден да всички

# 311
Здравейте!Моля ако някой  има номера на частния кабинет на д-р Гаврилов да ми го каже,за да си запиша час при него,защото ми се налага. Благодаря Ви!

# 312
  • Мнения: 1 253
cvetanka.cekova аз лично го нямам, но със сигурност някое от другите момичета ще т го даде.

А сега вижте това. Просто умрях от смях  Joy

http://www.glumbert.com/media/womandrivercomp

# 313
  • Мнения: 414
Kabineta na Gavrilov - 02/ 870 2216 - mislia samo sriada i 4etvartak kogato sa pregledite, prez drugoto vreme na 0888719270 - gsm na sestrata, koyato zapisva
Dano ne mi e stara informaciata

# 314
Благодаря Ви много!

Общи условия

Активация на акаунт