Ягодка и Саса - поръчки, доставка и проблеми - м.Септември

  • 37 855
  • 374
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 10 309
АЗ май минах м/у капките и от банката блокираха изтеглената сума... така че дори и парите за които получих СМС не са дръпнати  Wink

И моите стояха блокирани известно време, но от банката ми казаха, че ако банката на търговеца ги поиска, са длъжни да ги преведат... Лично на мен ми се струва абсурдно, след като въпросната сума се обжалва, но явно търговеца се третира като трета добросъвестна страна. Наде, казаха ли ти на какво основание могат да откажат осчетоводяване на сумата - ако има такава опция, ще се разправям  #2gunfire



Не не ми казаха, но служителят с който общувам по принцип ми каза че бил направил "всичко възможно" с хората от картов център тъй като сме били голям корпоративен клиент  Thinking

# 361
  • Мнения: 289
Надя, мерси, ясно.  Успех  Peace

# 362
  • Мнения: 196
помощ за 1-ва поръчка от ягодка номера на поръчката(колета) ми е  RA886127759HK-май е пристигнал колета в София-какво ще кажете Peace-ох нямам търпениеееее

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 21:52 от iana_palanska

# 363
  • Мнения: 469
Пристигнал е и те чака в пощенския клон Simple Smile

# 364
  • Мнения: 196
е няма го днес ходих-каза да ида в понеделник Flutter

# 365
  • София
  • Мнения: 1 231
Днес си получих един поръчан парфюм от Ягодка и ми направи впечатление един залепен жълт етикет на кашончето със следния надпис: "Goods not fulfilling the conditions prescribed by Articles 9 and 10 of the Treaty establishing the European Economic Community" .....как го разбирате в този случай това  Rolling Eyes

# 366
  • Мнения: 776
Днес си получих един поръчан парфюм от Ягодка и ми направи впечатление един залепен жълт етикет на кашончето със следния надпис: "Goods not fulfilling the conditions prescribed by Articles 9 and 10 of the Treaty establishing the European Economic Community" .....как го разбирате в този случай това  Rolling Eyes

Аз превеждам буквално...."Стоки, които не отговарят на условията, предписани/заложени в параграф/член 9 и 10 Mr. Green на Договора за създаване на Европейската икономическа общност.....", а продължението какво е? Peace Защото е недовършено и ми се губи смисъла - става дума за някаква възможност за връщане на стока, която не отговаря на критериите или?

# 367
  • София
  • Мнения: 1 231
Днес си получих един поръчан парфюм от Ягодка и ми направи впечатление един залепен жълт етикет на кашончето със следния надпис: "Goods not fulfilling the conditions prescribed by Articles 9 and 10 of the Treaty establishing the European Economic Community" .....как го разбирате в този случай това  Rolling Eyes

Аз превеждам буквално...."Стоки, които не отговарят на условията, предписани/заложени в параграф/член 9 и 10 Mr. Green на Договора за създаване на Европейската икономическа общност.....", а продължението какво е? Peace Защото е недовършено и ми се губи смисъла - става дума за някаква възможност за връщане на стока, която не отговаря на критериите или?

Няма продължение, това е целия текст на стикера......иначе и аз по същия начин си го преведох, но за пръв път ми се случва такова нещо и ми стана доста странно и си помислих да не почнат да конфискуват бъдещите колети, че не отговарят на някакви си условия  Crazy Имах 2 кашончета от ягодка днес и само на този с парфюма го бяха лепнали това.

# 368
  • Мнения: 196
моята поръчка си я взех днес,беше опакована (продуктите)с коледна картия Crazy,имам си и подарък Grinning

# 369
  • Мнения: 776
...за пръв път ми се случва такова нещо и ми стана доста странно и си помислих да не почнат да конфискуват бъдещите колети, че не отговарят на някакви си условия  Crazy Имах 2 кашончета от ягодка днес и само на този с парфюма го бяха лепнали това.

Не думай ooooh!, дано на никоя от нас не се случва Praynig А имаше ли му нещо по-особено на кашончето със стикера Thinking - повредена опаковка или знам ли, нещо странно?

# 370
  • София
  • Мнения: 10 309
...за пръв път ми се случва такова нещо и ми стана доста странно и си помислих да не почнат да конфискуват бъдещите колети, че не отговарят на някакви си условия  Crazy Имах 2 кашончета от ягодка днес и само на този с парфюма го бяха лепнали това.

Не думай ooooh!, дано на никоя от нас не се случва Praynig А имаше ли му нещо по-особено на кашончето със стикера Thinking - повредена опаковка или знам ли, нещо странно?

Стига правихте от мухата слон, кашончетата с парфюми винги са имали подобна лепенка  Mr. Green

# 371
  • Мнения: 31 183
Моят кашон вчера също имаше.

# 372
  • Мнения: 1 685
 Peaceотивам назад да чета,ама как се движат като срок доставките сега,че гледам във фрагрансекса много се оплакват-от ноември имало липсващи Shocked ,а сега идвали от 5-10 декември Rolling Eyes

# 373
  • Мнения: 3 826
на мен ми дойде поръчката за една седмица ,
мин.година доста почаках по същото време ,  сега обаче - не
от фрагн. винаги се оплакват , аз никога няма да поръчам оттам

# 374

Общи условия

Активация на акаунт