Кипър и БГ=КБГ по-доброто КГБ!(12)

  • 25 774
  • 275
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 577
Блонди,  не ги питай........имам 4-5 телефона и Муцка даде координати.......Край Бургас ще сме ....,че ми е тръпка вашта главна улица.Искам да я обходя.Аз имам една дружка от Бургас-Жаклин се казва-наш набор.Бяяяяяяяхмееееее едно време в студентските години много близки,къде обаче ни отвя вятъра...... newsm78 Изгубила съм и координати и тя моите..Аз бях по света и у нас ,след това и тя......изобщо незнам дали е в БГ.Та така-аз на теб ако не се обадя на кого ...?   Hug

# 226
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ЕЙ ме най накрая ..... smile3534..малеее приготвяйте се че как съм се наточила да пишаааа... smile3508.... smile3508
Жабке даааавай пилешката супа днеска че до довечара ще е кукуряк внучко.... Peace
Баба Янка пускам тел и емайла на БГ вестника тук в Кипър те по принцип набираха учители пиши им .....bulgarskiat_vestnik@abv.bg....Ева Иванова е главния редактор а телефоните са 00357-24-626249.....Факс...00357-24-626259.....Моб.00357-99-655149......  bouquet
Маатете много си го обобщила ...живота на емигранта... newsm78..ми то голяма тема е тва .....питай по малко по малко дай ми време и да проверя щото по принцип аз не съм била емигрант де Mr. Green..
Деси честит половин рожден ден... Tada
Любомил да е винаги смел
да е радост огромна на мама
но и гордост безкрайно голямааа newsm18
Дебито добре дошла....  bouquet
Блонди smile3516 обидих се дълбоко изпусна и мен да сложиш в числото на дзверовете гладни и ненаядни Joy Joy
Люсинче аз лично наминавам в бабината тема ама от вчера нещо не получавам съобщения за нови отговори.. newsm78
Жужи аспирин като в БГ нема разни там други разтварящи се изтории има ама не върви да го сложа май ..... newsm78
Мириам както винаги мноооого кратко ... Mr. Greenпусни някоя клюка бе човек колкото и да ти се струв аскучна на нас може да ни е интересно Heart Eyes
Шанкулче като дойдете няма как да ме объркаш аз съм единствената мама с червена коса newsm51
Муце и аз пък чак техник съм написала smile3555..имах предвид нали аквариума ни се беше развалил че идваха хората от фирмата да го напълнят да го подготвят изчистят че трябва да си докараме рибките от хотела.... Hug
Ново заглавие предлагам....Кипър БГМами+КГБ печени баби.....  bouquet  bouquet

# 227
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Кати  Hug екстра заглавийце си спретнала.  Heart Eyes
За  супичка яде човечето.  Peace
Вече е свежарка и дивее от рано.  Crazy
Много сте ми сладки и мили , чета ви с кеф.

# 228
  • Мнения: 577
Ааааааааа разтворим с вит.С ли бе, Кате. Нестава май  Thinking Joy Joy Joy Виж сега-освен Гери,като идва да ти закупи,то и без това е ранко за трушйка с карфиолче,морковче,камбички.....Аз такава правих миналата година за първи пат в бидонче  Whistling Joy Получи ми се супЕЕЕр-Твърдичка,киселка мммммммммммм......идеална вкусотийка за зимната трапеза.
Жабке,  браво на детето.Важното е,че лудува!
Myriam ,мнооогоооооо пишеш......!Толкова дълги са ти постовете,че нямам време да ги изчета...... ooooh!

# 229
  • Мнения: 6
оп ето ме и мен....та да ви се оплача :вчера почнах аз да чета писанията ви и нета ми изчезна,викам си няма да ги безпокоя доставчиците-то сигурно авария имат...ще чакам...ставам тази сутрин пак го няма и викам на моя -"Обади се да попиташ....!!!" (доставчика му е приятел) и той звъни и почва да обеснява че от вчера няма нет а отсреща"Ми май трябва да минеш да платиш..... newsm78 Embarassed малееееее срам ви казвам Embarassed Embarassed Embarassed....то покрай напрежението около заминаването ни даже забравихме да плащаме Embarassed Embarassed Embarassed
И така преди малко ни го пуснаха и сега вече наистина се връщам да ви прочета smile3529....
за сега ви пожелавам приятен петъчен следобед..... smile3525

# 230
  • Мнения: 903
Ей ме на отново, че и почерпка ви нося - разхладете си следобеда...
                                          ... с айскафе и тирамису!


Жабке, ти сЮФсем мЪ обърка, бе жена! - за туй твойто болното внуче говориш ту в женски, ту в мъжки род.. newsm78.. Да не са два броя дЯцата, пък гледам в подписа ти госпо`йца се усмихва в прегръдките на деди си /предполагам.../... или аз вече давам заето... bambam

Кати, сори, душко, че така те пропуснах от категорията "дзверове гладни и ненаядни"! Blush Wink  Айде, лапай бързо от тирамисуто докат не се е появила Маатете , че да не настане бой...  hahaha hahaha

Жужке, единствената Жаклин от Бургас, която познавам е на 11г. - дъщерята на най-добрата ми приятелка Mr. Green.., т.е. няма начин да е твоята дружка... Laughing 

Муце, да си кажа и аз тежката дума за идея за новото тематично заглавие ----->
"Кипър-БГ-КГБ... - весел е купонът по най-щурото трасе"   Hands Clap

П.П. Хъм, много странно Thinking.. на предварителен преглед айскафето се показва, пък на страницата не ще... Rolling Eyes  Хайййй, ще му се невидише.... Ами освен да си го представите... Whistling

# 231
  • Мнения: 0
Здравейте,
ама наистина сте многооооооооооооо активни и с новите попълнения от КГБ-то става супер купон..

Добре дошла на  Дебито    bouquet

bebi6ok на мен ми се случвала същата история и брах голям срам,защото много бях набрала и нито чувам какво ми се говори и барзам да си излея моя репертоар,дето съм си го намислила и накрая се чува едно голямо мое ИЗВИНЕТЕ МЕ.. Embarassed Ужасно се почувствах,защото досега нига неми се беше случвало да ни е спрян поради неплащане.

ДЕси да ти е живо и здраво детенцето..

Искам да  ви поздравя  и всички останали,много искам и аз да включ вам по честоо.Обаче е че неми остава никакво време.Много ми е трудно(не че искам да  се оплаквам)но вмомента сме заедно с  родителите на мъжа ми,братовчет му и ние с бебето.Сама се грижа за цялото домакинство и детето.Наистина ми идва нагорнище ooooh!Целувки от мен newsm51

# 232
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Блонди , мъж е внучето.  Peace
А  в предишния постинг съм посала "свежарка" , защото няма как да пиша , че е "свежар".  hahaha
Та оттам явно идва объркването.  Hug
За сега е само той , пък дай боже и други внучета.  Heart Eyes

# 233
  • Мнения: 1 858
Така зааапочвам!
Кате айде давай леко по леко. Наистина за това инфо разчитам само на теб душко и ще съм много благодарна за някой друг съвет bouquet.
Блонди спокойно, страшна smile3511 съм само сутрин преди закуска Peace. Сега преди да вляза в темата ударих 1 кило прясно мляко с нес кафе и съм ок Crazy. Във Тирамисуто малко се поогледах Thinking ама си рекох "тежко ще ми стане няма да се дам Naughty!"

ИМАМ НОВИНИ!!!
Говорих с мъжа ми и очите ми са вързани на точка Crazy така че каквото и да съм написала в този пост не се впечатлявайте до утре ще се съвзема Wink!
Моят мил съпруг е намерил и е предплатил квартира на брега на морето. Понеже ми го каза по телефона не можах да разпитвам нищо утре ще говоря с него по-така и ще информирам за всичко. Май вижда му се края...



п.п."Кипър-БГ-КГБ... - весел е купонът по най-щурото трасе" Това ми харесва.

# 234
  • Мнения: 263
Здравейте Кипър БГМами! Hug То и аз до сега се чудих, в коя тема да честитя на Деси, ама хайде във вашата. Май наистина трябва да ги обединим, че ще стана разногледа Laughing Laughing Laughing

Деси, честит половин рожден ден на синчето ти! Да расте жив и здрав, умен, щастлив, винаги усмихнат и мнооого да ви радва!


- за мама Деси

Поздрави на всички! Heart Eyes Hug

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 19:02 от didi***

# 235
  • Мнения: 1 558
Айде след работния ден да ви сервирам бира с пържени картофи

                                           

Аз не съм по пиенето, но с бира мога да се чукна - наздраве!
А за пържени картофи умирам, няма да им простя.

Приятни почивни дни - и само удоволствия и забавления!

# 236
  • Мнения: 26
Лелче,то май само аз не съм честитила на брачеда 6 те месеца.....обаче не сме го забравили има и подарак ама незнам кога ще ви го дадем....все пак и аз да го поздравя,да ни е жив и здрав,че като порасне да ми пази щерката,нали й е чичо........
Кате,казвай да взимам ли аспирин ако си се тръшнала да правиш зимнина........
Аз ще пътувам на 28 този месец ако някой иска нещо да нося на някой да казва,то е рано де,ама да знаете.........

Аз също ще кажа да за новото име..

Да кажа също, днес мойта перла се опита да се смее с глас,направо паднах като го изкара едно къдраво....... Heart Eyes Heart Eyes десет минути немога да си спра сълзите от смях...

# 237
  • Мнения: 577
Гери, как си?Кафе щяхме да пием............ Tired До кога каза,че си тук?Айде ние утре ще скокнем до морето и седмицата,която идва да се видим  Party Аз,като погледнах календара и се шашнах........... Sick Ами то 15 е другия понеделник????????????Ние изледвания трябва да правим  ooooh! /за градинката/а те как се бавят....  ooooh! Хойках-хойках.............ама календара трябваше да погледнааааа все си мислех``Ехе има време``.....има ама няма....... Blush
Искам 13 месеца в годината и 28 часа денонощие.........можеее да ми стигне донякъде  Joy Laughing
 ГЕРИ,заедно сме писали  Peace  Peace Joy Нацелувай малката кукла  Heart Eyes

# 238
  • София
  • Мнения: 1 740
 Честита шеста месечинка на бебешока Любомил!Да бъде много здрав и пъргав, да слушка мама и да расте весел и безгрижен!

# 239
  • Мнения: 263


Минавам да ви пожелая лека и спокойна нощ момичета!


Общи условия

Активация на акаунт