Рицарки на Бялото кантарче - 1.09. - 7.09.

  • 14 012
  • 417
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 13 797
Привет!

Видях, че имало рожденици и мами на рожденици - да са живи и здрави, и едните, и другите  bouquet

Който ще ходи на почивка - да си изкара добре Peace

Който ще чисти - да чисти старателно Mr. Green

Който ще си възпитава детото - да го прави по-кротко Joy

Диетата на Ори аз лично съм я запратила в девета глуха. Скромното ми мнение е, че това не е диета за всеки. То и човекът си го казва, де, това е диетата на воина - т.е. яко физическо натоварване цял ден деня. Ако изминаваш по 10 км в тръс, натоварен с доспехи, щитове и копия, (съвременния еквивалент - фитнес по 2 часа) - може. Ако обаче спортуваш седене зад бюро, само може да надебелееш от тази диета. Чувала съм, че свинете така ги охранват в свинефермите. Цял ден глад и после 1 обилно ядене - и така трупат месце и сланинка. Пък ние, нали, таквоз newsm78 уж не се борим за това Rolling Eyes

# 211
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 375
Днес бил денят на програмистите - 256-тия ден от годината... защото 256 (256 = 28) е броят числа, които могат да се изразят с помощта на осембитов байт. През високосните години този празник се пада на 12 септември, а през невисокосните - на 13 септември. Традиционното му отбелязване се включват почерпка, писане на глупави програми, мини-игри, код с коментари и подобни.

Отбелязваме го подобаващо  Mr. Green

Всеки сам трябва да си намери Режима. С режима на Ори обуздах лакомията си. Така или иначе, не можех да ям  като хората през деня, поне свикнах в такива ситуации да не се тъпча вечер. И вместо като ми пригладнее денем да мушна 1-2 вафли, хрупах моркови. Вечер аз пак ядях доста, но като почна с една салата поне 200 грама, няма начин да побера седмично необходимите ми калории на едно ядене, освен ако не продължа с шоколад, може би. И спирах, преди да ми спре дъха от прекомерно натъпкания стомах, подпиращ гръдния ми кош отдолу. Пак беше някакъв мой си режим, като забърсах най-разумното, което ми се стори. Научих се да ям по малко, но често и да си слушам стомахчето, кога да спра да ям.
Но на етапа, на който съм, няма желания от мен ефект. Опитах разни други неща, пробвах и Скарсдейл. Докато има резултат, ще се придържам към нея.
"Диетите са като мъжете...."  Mr. Green Hug

# 212
  • Мнения: 2 040
 newsm51
 ехо
идвам да кажа че ми липсвате и че ви обичам  Heart Eyes

решила съм доброволно да си намаля интернета и от къщи да не броузвам.
Щото положението  с нета започва да прилича на алкохолизъм  Embarassed
За компенсация се записах на фитнес.
Така де - нямам оправдание, че нямам време - просто трябва преподредба на приоритетите.

Ще дойда пак   bouquet
но не знам кога

и ви обичам
и ви пожелавам хубави дни и
големи намаления

 newsm51 newsm51 newsm51

# 213
  • Мнения: 2 487
   
     Heart Eyes
     

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 20:48 от Айя

# 214
  • Мнения: 1 369
 Hug
Айче, Хъфи, Таира, Ванче, Мариетко, Мила, Умма, Дени, Ж, Юле, Пуки, Хепи, Дани, всички  Hug

Свърши първата работна седмица след отпуската, очаквана лудница, изцедена съм  Tired С яденето съм що-годе, но поне не прекалявам с количества  Crazy

Минавам да споделя един наскоро открит бъркоч - тип салата:
авокадо - ползвах по половинка на салата - излезе ми 65 гр
1 домат среден - 100-150  гр
2 лъжици извара обезмаслена - предполагам 20-30 гр
риба тон в собствен сос - около 100 гр
Доматът(почти обезсеменен  Crazy) и авокадото нарязани на ситно, рибата тон намачкана от консервата и всичко това объркано с изварата. Подправям щедро с лимонов сок, пресован или ситно накълцан чесън и шарени пипери. Скоро не бях яла с такъв кеф  Crazy
Според сайта на Здравословно цялата тази чудесия се равнява на 257 калории  Thinking
Дано идеята ви допадне  Flutter

Хубава и спокойна вечер на всички, и усмихнати почивни дни  Hug

# 215
  • Мнения: 1 479
Привет, момичета!
Вчера изкарах един ужасен работен ден!
С яденето - горе-долу!
Мното се радвам на всички завърнали се в темата, май вече днес окончателно трябва да реша какъв режим ще спазвам!
На Ори   -отначало мислех, че ще ми пасне, ама не!
Някак си изгладнявам много вечер ! Не знам!Два дни си бях почти на Дюкан!
Ще изкарам още два и ще видя какво ще правя!

# 216
# 217
  • Мнения: 1 531
днес няма нито една рицарка на хоризонта. къде сте?

# 218
  • Мнения: 2 897
На зъболекар Sad

# 219
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 375
Аз посрещам гости и правя торта. Утре имам рожденик у дома. Да живее микровълновата печка! Засега всичко изглежда добре! Ям домати и сирене и овесени ядко с мляко. И месце, ама то режимно, не го теглих  Laughing

# 220
  • Мнения: 1 479
Ехоо и от мене! Разтуряме на майка ми стаята, че утре ще слагаме ламинат и някакъв хаос , ама ще се оправи, надявам се!
Правих Били Бланкс - тае бо сутринта и ядох задушени броколи това ще е й май за вечеря!
Не съм гладна - вчерашния изцябо протеинов ден , като че ме държи сита, или нещо си внушавам!
Честит професионален празник на Ж!
За сега толкова!

# 221
  • София
  • Мнения: 1 642
Здравейте скъпи мои! Благодаря ви за милите пожелания   bouquet  bouquet  bouquet
Много мило ми стана да ви прочета  Heart Eyes

Отговарям чак сега, тъй като прекарах шест дни на Мальовица, направих си подарък за рождения ден. Ще пусна снимки, може би утре, че още не съм ги свалила.

На Ж-то честит празник   bouquet

Утре ще ви дочета и ще пиша, обещавам! Сега съм  Tired Лека нощ!

# 222
# 223
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит имен ден на Криската на Ванчето! Да расте здрава, щастлива и все такава чаровница! Тате Митко да подготвя пушката, че от кавалери няма да се отърве hahaha!

# 224
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Честит имен ден на Криската на Ванчето и от мен.

Общи условия

Активация на акаунт