Рицарки на Бялото кантарче - 1.09. - 7.09.

  • 14 027
  • 417
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 59
Благодаря Ви! Hug
Наистина ми помагате! Hug
А хубавицата от снимката е Софи Марсо, известна актриса.

# 196
  • Мнения: 4 806
Време ми е да се оттегля, без това изтроших супер много време по форума, а имам да довършвам сума работа.

Мариетке, успокой топката. С крясъци работата не става. Първата крачка към промяна се прави от по-мъдрия, а в случая това се пада на теб, щото си по-голяма от Калоян Simple Smile . Случва се да се кресне, ама е кофти, като се влезе в една такава серия, дето рискува да стане "отрицателна спирала". 15 минути спокоен разговор и договаряне може да спести часове или години ядове. И умната с мрежата, ей  Hug 

Лека вечер ви желая - пълни с мечти и хубави спомени!

П.С. Хъфито ни къде е?

# 197
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
П.С. Хъфито ни къде е?


А Тедка? А Дика?.......  За Майчето не смея да попитам, а напоследък доста се сещам за нея.......Чета една книга и си мисля че има вероятност тя е авторът  Crazy

# 198
  • Мнения: 5 873
Здравейте,мили мои! Heart Eyes

Честит Рожден Ден на Митко на Еви! HugДа е жив и здрав! HugЦелувки за мама!  bouquet

Много ми харесват днешните размисли и страсти,много! Hug
И аватара на Таира много ми харесва.... Grinning Heart EyesУспех и кураж,Таира! Heart Eyes

Липсват ми много Рицарки. Confused


Обичам ви! Heart Eyes
Лека вечер. Flutter

# 199
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Честит рожден на големия Митко на Евича! Здраве и любов да не му липсват никога, другото - ще го постигне!
А хубавицата от снимката е Софи Марсо, известна актриса.
Има прилика, бе! Особено, ако облечеш такава блузка!
 
Силви, не на мен. На Литъл и Мариетка (приказката е нейна), които събраха всички мислички, споделяни от нас в предните теми, трохичка по трохичка и не се уморяват да ни ги припомнят.

Таира, за мен най-добре е да почна със салата, пресен зеленчук. И гледам да спра да ям, преди да ми е станало тежко на стомаха. Виж и в темата за Ори последователността на храните на вечеря. За сладко обикновено не остава място накрая, макар да го допуска  Laughing

Тедка я търсете във фотографския, страшно е задобряла.
Дика не съм я чувала от около месец. Не е разказвала за почивката даже  Thinking
Айчето може да я причакаме на софийска земя, нали каза, че ще идва с щерката в събота?  Mr. Green

# 200
  • Мнения: 2 492
Как сте момичета ... почнахме да се събираме вече групата на Шаро .  Mr. Green
Не се знае кога ще отслабнем , ама вижте какво ни е хубаво !

Таира / готин ник / желая ти да впрегнеш целия си инат и скоро да се хвалиш с първите постижения .
На мен ми трябваше една година , за да почна .
Сега се връщама назад , гледам снимки и не мога да повярвам , че това съм била аз .
Защо си го причиних , защо се бях занемарила дотам - всичко си има обяснение .
Вече се обичам , но беше трудно .

И най - важното възвърнах си собственото уважение , защото  почти го бях изгубила .

Днес пътувам и се чувствам страхотно .
Цели десет дена далеч от всякакви проценти , клиенти и проекти .... райй .
Премерих се и смятам да се върна или същите кила или поне с кило надолу .  Praynig
Ако го постигна ще се наградя / ама не с еклери  Embarassed/ ...
Ще компенсираме софрите с движение , ама за да не изпуснем съвсем нещата кантара е вече в куфара .
Това е , рицарка до край - без кантар вече не мърдам за повече от два дена .  Simple Smile


сега ..
 newsm52
после надявам се ...
 grinning039
така ще подържаме форма
 sport027
а така ще излизаме от форма
Drunk
... преди закуска във фитнеса
 261uu
... пред шведската маса
eat
а накрая ще се молим за
 goodscale
 Joy


Евич сега те видях на балкона ... много си ранобудна !!!
Поне на теб лично казвам чао .  Grinning

# 201
  • Мнения: 1 479
Добро утро и от мене!
Вчера горе-долу успях да съм в дюканския режим!
Днес съм бачкатор!
Таира , ние сме с тебе и ще се справиш със сигурност!
Айче, драсни редчи кога си в София, да се видим!
Въпреки, че може да имам майстори утре за паркета!
Много бач , девойки просто едва се справяме, ама това е!
Лек минусов ден!

# 202
  • Мнения: 1 479
Пуки, желая ти приказна почивка и е съвсем възможно да се върнеш с кило надолу , а даже и повече!
Аз и миналото лято и сега бях така!
Почвам турболацията, че няма време!

# 203
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета-кокичета!
Пуки, пожелавам ти приятна почивка, за кантара  smile3501
Евич, много ти се кефя на постоянството за гимнастиката   bouquet
Сега имам нужда от помощ - от три дни съм с болки в бъбреците /доста силни/, дайте идеи как да се излекувам?
Не искам да ходя по доктори, че става страшно  #Cussing out
Купих си вчера едно чайче, пия го и има ефект, но все още сме далече от желания ефект  ooooh!
Щях да забравя  smile3558 smile3558 smile3558
jd , вчера след като го спомена се зачетох в темата за Ори, я кажи ти имаше ли ефект от него, че аз още се лутам и не мога да си намея режим, пък е наложително да спазвам нещо конкретно, че като го давам само на ограничение и режимна храна ефекта е нулев и все залитам  насам-натам

# 204
  • Мнения: 59
Денят е прекрасен, нали!  bouquet
Днес  не съм на работа - малко организаторски го раздавам. Имам толкова неща за вършене в къщи, че  се плаша. Утре съм на гроздобер, та ще се горят калории, пот ще се лее, а аз каквато съм работлива  ooooh!. Гроздето не ми е страст, та не ме арайте да свиркам с уста докато бера, или пък да пея. Ще бъде мърляво, потно и уморително, но пък компанията е много обичана от мен и няма страшно!
Още не съм решила какво да започна. До поеделник трябва да съм наясно, но това не изключва да се поогранича и в уикенда!
Обичам ви! Hug lovekiss

# 205
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

Ако го постигна ще се наградя / ама не с еклери  Embarassed/ ...

Браво, Пуки!
Само така!
Пожелавам ти невероятна почивка. Ще чакам да се върнеш и да разкажеш, пък и да се похвалиш с отличната си форма Blush

Аз нещо пак съм го ударила през просото, днес даже до фитнеса не стигнах- скипнах го един вид... Накарайте ми се, имам нужда от нашокване.

Иначе моя близка приятелка, с която не се бяхме виждали близо месец, като ме видя последния път каза, че страхотно съм отслабнала и съм в отлична форма  Crazy
Аз не съм убедена като нея, та продължавам да си гоня целта- стегнато тяло и да видя поне 57 на кантара!!!

# 206
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Прекрасен ден, усмихнете му се!

Пуки, приятна почивка! Ако си бях взела и аз кантара на почивката  ooooh!

Силви, не си прави шега с бъбреците. Колкото до Ори, на мен ми допада и със сигурност не съм качвала. За съжаление, макар често да чета първа страница, не си водя дневник. През деня хрупах плодове и зеленчуци, по малко, колкото пъти огладнея. То и време нямах, ни в нас, ни на работа. Понякога сутрин хапвах мляко с овесени ядки, а вечер се научих да почвам със зеленчуците. И да не си претоварвам стомаха после. Като ми се яде сладко, хапвам по 2-3 хапки от другите групи,  Mr. Green но спазвах горе-долу последователността на храните, дадена в темата.

А днес закусих плодове. Лошото е, че закуската ми беше твърде ранна. Към 2:30.

Таира, да си изкарате добре, пък горенето на калории е страничен ефект!

Умма, дано!

Голди беше казала, че ще дойде, та я очаквам в такъв ден да се появи с гръм и трясък!

Петъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъък!
 И професионален празник имам, да почерпя малко.

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 13:46 от jd

# 207
  • Мнения: 1 183
jd, честит ти празник!
Ох, май ще се ходи на доктор тез бъбреци ще ме съборят

# 208
  • Шотландия
  • Мнения: 2 862
Здравейте ви, девойки - пееееетъъъъъъък!!!
Аз днес почивам от службата (само една клиентка на часто за 2 часа следобяд - нищо работа) - имам домашен ден на Изаура (за тези, които си спомнят оня филм - ще слугинствам - за другите Joy). Обаче грее слънце, не духа като за световно - абе приказен ден, с 2 думи!
Таира - познавам ли те с друг ник или...  newsm78 Добре дошла или добре завърнала се! Хубаво да си изкарате на гроздобера!
Силви, и аз бих отишла на лекар за бъбреците - поне ще знаеш какво е точно и ще ти дадат поне обезболяващи. Пък после ще го мислим за оправянето.
Пуки, чудесно звучиш - да си изкараш страхотно на почивката! Уф, трябва да взимам пример от тебе - аз взех да се плаша от ходенето в БГ - толкова неща имам да свърша, че ми изглежда по-натоварено от работна седмица  #Crazy ooooh!
Ж, честит празник (не че го зная какъв е, ама карай!) и благодаря за почерпката - ако се издокарам с някоя чашка от сутринта - хеееее!  bowuu hahaha
Умче - скарвам ти се!  #Cussing out Бързо да се стягаш за малко фитнес. Аз вчера разхождах Шаро по един нов за мен маршрут - към час и половина бърз ход откарах, с катерене по стълби и надолу и с връщане по брега и тревата - накрая едва пълзях. Щом чак Шаро се пльосна да почива, като се върнахме - представете си.  ooooh! Иначе търчи като бесен из къщата и гризе в несвяст! Имам мускулна треска на д-то, по неизвестни причини  Blush Party
Дени, радвам се да те видя отново!
По повод на времето за себе си - съгласна съм с всички гореизказали се  hahaha. Вчера говорих с майка, тя ми каза много горда от себе си - научих се да си правя салатка само за мене (татко почина преди 2 години и тя е самичка оттогава...). Хем ми стана мъчно, хем се зарадвах, че е почнала да си угажда с още едно нещо... Дотогава - или за мен, или за него, все за други се е грижила, себе си оставяше на заден план... И аз имам грехове в това отношение, но мисля по въпроса и се старая да отделям време и за себе си.
Вчера обаче съм се изложила с едни кисели краставици - солени, колкото си искаш, сега съм в страхотен плюс  ooooh! Ако пия повече течности, дали ще разкарам водата, а? А? Имам и килце-килце и половина сланинка в повече, ама и една седмица до пътуването, дано се справя, стискайте ми палци, момичета.
Казах ли, че ви обичам?  Hug

# 209
  • Мнения: 4 806
ДОбър да е денят ви, Рицарки!

Просто се обаждам Simple Smile Имам малко време, та рекох да си се разврътна из темата.

Пробвах за 3 дена и Ори. Съвсем наскоро беше, та споменът ми е жив. Никак, ама никак не ми допадна. Надух се много, стана ми тежко и дискомфортно. При това не се възползвах от въглехидратното разрешение - ядох си моите неща. Трябва да се яде поне в продължение на 3 часа. Постепенно, бавно, а не просто да се яде веднъж дневно. Докарах го до два часа и не беше кой знае какво, но реакцията на телцето беше супер негативна. Просто трябва да се пробва. Да, и качих поне едно кило за тия дни.

Умма, карам ти се, ох, как ти се карам!  #Cussing out  Да ги немаме такива. Апропо. Перцовката изчезна, уви Simple Smile Намираш ли я някъде сега?

Таня, пожелавам ти гроздобер с приятни спомени Simple Smile
Пуки, лека и хубава почивка. С минуси килограмови!

Успешен петък ви желая Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт