Подсъзнанието може всичко 2

  • 76 195
  • 636
  •   1
Отговори
# 405
  • Добрич
  • Мнения: 5 502
di_, от Замундата можеш ли да теглиш? Там ще го разпознаеш лесно. Ето цитат от описанието:
Цитат
Тайната е пълнометражен филм, който представя Голямата тайна на Вселената. Тя се е предавала от уста на уста през годините и е просъществувала през вековете. Това е тайната за всичко - тайната на неограниченото щастие, здраве, пари, отношения, любов, младост – всичко, което някога сте искали. Всичката информация от която ще имате нужда, за да разберете и живеете с Тайната. Водещите учени, писатели и философи ще ви разкрият Тайната, която е променила напълно живота на всеки, който я е разбрал - Платон, Нютон, Карнеги, Бетовен, Шекспир, Айнщайн.

В Колибката щракни върху картинката и ще ти излезе същия надпис, за да разбереш кой е филма - предпоследния на страницата.

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 21:38 от Вела

# 406
  • Мнения: 1 149
Чела съм книгата,ще следя темата с интерес и по-нататък ще се включа и аз.Благодаря на авторката Hug

# 407
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Сайта Колибка е мн.интересен  Peace

klem4e успех миличка  Hug
Ще споделя нещо което тук не съм споменавала(знаеме си само аз и мЪжо) , моето съкровище Александър се появи именно след като написах съкровенното си желение/мечта   на малко лисче в Руската църква и пуснато в кутията до мощите на Св.Серафим  Hug ....

Вярата е голямо нещо момичета   bouquet

.....нали казват "....повярвай си и ще успееш ...."



Усмихнат ден на всички  Wink

# 408
  • София
  • Мнения: 121
Ще споделя нещо което тук не съм споменавала(знаеме си само аз и мЪжо) , моето съкровище Александър се появи именно след като написах съкровенното си желение/мечта   на малко лисче в Руската църква и пуснато в кутията до мощите на Св.Серафим  Hug ...

Ами тъй като и ние с половинката искаме да си имаме детенце /правим опити, надявам се вече да са успешни/ ще ида и аз в Руската черква. Ходила съм преди години, когато се случи нещо мн лошо на сестра ми и се помолих за нея и племенника ми и нещата се наредиха, вярно, не бързо,но както трябва...стискам палци на всички . Отклоних се от темата, опс Embarassed

Вела, с две ръце се съгласявам с теб за увереността. Като се замисля, имам дни, в които сякаш ми се изплъзва и ми се струва много трудно да съм уверена и сигурна и спокйна, тогава си мисля, че това е най-трудното нещо на света.... но има и дни, много хубави дни, като днешния Simple Smile в които съм толкова спокойна и сигурна сякаш това е най-лесното нещо....и е така!

Това което най-много обичам да си повтарям е, че всичко е възможно и всеки може да има това, което иска и да бъде такъв какъвто си пожелае във всеки един момент! Бъдете щастливи  Heart Eyes

# 409
# 410
  • Мнения: X
Момичета от София, вижте тази покана - http://www.louisehay-bg.com/ShowPage.aspx?page=6
Да ходим, а?  Simple Smile Ще бъде интересно  Hug


Вчера е имало представяне на книгите на Луиз Хей. Било е наистина много, много хубаво, братът на мъжа ми отиде. Каза, че не може да се опише, човек трябва просто да присъства..
Говорили са и за страховете. Всеки страх произлизал от неувереността , че не сме достойни и че не можем да се справим.

# 411
  • Мнения: 10 760
Ами аз да споделя за срещата с Ангелина Могилевска - беше наистина много интересно  Hug
Разказа подробно за семинарите на Луиз Хей, на които е присъствала и за това как е започнала своя собствен духовен път. Самата Могилевска много ми хареса като излъчване! Наистина невероятна жена! Над 65 години е, а изглежда невероятно добре  Simple Smile
Предстои да бъдат преведени книгите й до няколко месеца и смятам да си ги купя.
Относно афирмациите ми направи впечатление следното - тя каза, че за да проработи дадена афирмация тя трябва да се пише по 21 пъти на ден в продължение на 21 дни без да се пропуска ден! Пропуснеш ли, почваш отначало с нови 21 дни.
А за да привлечем любов трябва преди всичко сами да се обичаме  Wink

Много доволна останах, че отидох  Peace

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 10:21 от mijjjka

# 412
  • Мнения: 14 518
много се радвам за вас момичета, много ще съм благодарна ако напишете още подробности от срещата с Могилевска

# 413
  • Мнения: 753
Относно афирмациите ми направи впечатление следното - тя каза, че за да проработи дадена афирмация тя трябва да се пише по 21 пъти на ден в продължение на 21 дни без да се пропуска ден! Пропуснеш ли, почваш отначало с нови 21 дни.
А за да привлечем любов трябва преди всичко сами да се обичаме  Wink

Това ми е малко странно...Нали мисълта е енергия и силната,честа и позитивна мисъл би трябвало да е достатъчна сама по себе си или бъркам.Защо точно 21,прилича ми малко на заклинание.Би ли обяснила по-подробно,ако е станало въпрос за това?

# 414
  • Мнения: 1 111

Относно афирмациите ми направи впечатление следното - тя каза, че за да проработи дадена афирмация тя трябва да се пише по 21 пъти на ден в продължение на 21 дни без да се пропуска ден! Пропуснеш ли, почваш отначало с нови 21 дни.
А за да привлечем любов трябва преди всичко сами да се обичаме  Wink

Много доволна останах, че отидох  Peace
Наскоро четох някъде,че 21 дни е някакъв цикъл *ако не греша на възобновяване*.Ако имаме някакво желание трябва тези 21 дни да ставаме и лягаме с тази мисъл,непрекъснато да мислим за желанието.

# 415
  • Мнения: X
Относно афирмациите ми направи впечатление следното - тя каза, че за да проработи дадена афирмация тя трябва да се пише по 21 пъти на ден в продължение на 21 дни без да се пропуска ден! Пропуснеш ли, почваш отначало с нови 21 дни.
А за да привлечем любов трябва преди всичко сами да се обичаме  Wink

Това ми е малко странно...Нали мисълта е енергия и силната,честа и позитивна мисъл би трябвало да е достатъчна сама по себе си или бъркам.Защо точно 21,прилича ми малко на заклинание.Би ли обяснила по-подробно,ако е станало въпрос за това?
  bouquet,   Да, и ако може още нещо за страховете също..

# 416
  • Мнения: 10 760
Да поясня - имаше една празна картонена кутия, в която който пожелаеше можеше да остави листче с въпрос към Могилевска. Аз й зададох въпроса за това колко време е необходимо, за да проработи дадено утвърждение. Това беше отговорът, който тя даде. Не е обяснявала защо точно това число - 21. Може би ще даде повече подробности на самия семинар, но аз няма да мога да отида за съжаление... Другото, което каза във връзка с времето е, че за да се промени напълно един човек са необходими четири години духовни практики - утвърждения, медитации и т.н.  Peace

# 417
  • Мнения: 14 518
това за 21 майка ми беше казала, че за 21 дни ако правиш нещо всеки ден ти става навик. т.е. вече не го правиш съзнателно, може би за да се въздейства на подсъзнанието newsm78

# 418
  • Мнения: 10 760
Облаче, за страховете не ми направи впечатление да каза нещо ново - всичко беше по Луиз Хей   bouquet
Да, бе!!!  ooooh! Сега се сещам, че Чопра, а и Шарма бяха  писали за тези 21 дни - точно толкова дни са необходими, за да се установи даден навик!  Hug
Това се отнася и за мисловните навици.
Също така няколко пъти бяха споменати книгите на Луиз Бурбо - аз за съжаление не съм чела нищо от нея...

# 419
  • Мнения: X
mijjjka, благодаря!! Това за четирите години време да се променим на мен ми звучи много обнадеждаващо!  Hug
Аз като се проваля в нещо, дето имам слабо място, и се чувствам победена и виновна, че не съм се справила. А така човек има надежда и не се отчайва.

Общи условия

Активация на акаунт