"Горещо"2

  • 26 154
  • 567
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 435
Между другото защо обсъждаме Мимето в темата за Горещо. Да не би тя да е предстоящия гост или нещо пак съм изпуснала.  Thinking

Не,просто всеки пише за неща които нямат общо с темата и затова след една страница пак трябва да пускам нова.За Мария имаше в звездните компромати.Мария силикон в циците няма и не е имала,вижте снимки там.Има устни направени.
Стига спам наистина.

# 556
  • Мнения: 2 013
Доста гадно изглежда Злата в Денсинг старс.
БТВ ми паднаха в очите с пози ход...

# 557
  • Мнения: X
Доста гадно изглежда Злата в Денсинг старс.
БТВ ми паднаха в очите с пози ход...
За първи път ми казват дупето напред, вика! Все са ми казвали: "Дупето назад!"  Joy hahaha hahaha

ГолЕма скица таз Златка!

# 558
  • Мнения: 4 435
Добре де,има тема за Денсинг старс,пишете там.Тука се пише вече за всякакви други,но не и за Горещо. ooooh!

# 559
  • into the blue
  • Мнения: 771
В събота основен гост ще е Жени Калканджиева,а ще има интервю и с Панайот цък

# 560
  • Мнения: 1 715
Не знам за вас,ама на мене жени не ми харесва като блондинка http://www.goreshto.com/index.php?TPL=30000

# 561
  • Мнения: 4 516
Пък Панайотчо бил най-колоритния участник в ББ3!  ooooh!  Тва пък откъде им хрумна?! Жени ще ми е интересно да я гледам, но пред Пацо предпочитам ултранационалистичните дранета по Скат.  Tired

# 562
  • Мнения: 1 352
А........... и Жени я гледах, изрусила се, ама хич не и е добре така, е моето скромно мнение. Много безлична изглежда така. С тъмната коса беше много свежа и сладка, сега нещо състарена и изморена ми се видя.

# 563
  • Мнения: 2 414
На мен и с руса,и с черна коса ми харесва много. Wink
Не е най-голямата красавица,но в нея ми харесва наи-вече това,че за разлика от половината(в това число и Златка) няма евтин вид.

# 564
  • Мнения: 328
А........... и Жени я гледах, изрусила се, ама хич не и е добре така, е моето скромно мнение. Много безлична изглежда така. С тъмната коса беше много свежа и сладка, сега нещо състарена и изморена ми се видя.

И аз много много не я харесвам така с руса коса,още в ББ4 като беше на гости там не ми хареса много но щом тя се харсва така така да си е Wink Peace

# 565
  • Мнения: 4 516
но в нея ми харесва наи-вече това,че за разлика от половината(в това число и Златка) няма евтин вид.
Точно!  Peace И има акъл в главата си. Може да не е Айнщайн (не съм я слушала много), но определено не е и тъпа. Руса не мога да преценя дали ми харесва. Различна е, а аз по принцип си падам по различното.  Grinning

# 566
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Преди години като стана шеста на Мис Свят, гостува в една руска телевизия, говореше без преводач, доста сносно. Тогава стана дума за боите за коса, чието рекламно лице беше , и тя каза, че снимките не са обработвнани, за всяка снимка са я боядисвали и постригвали по малко. Започнала е с черната коса и е свършила с платинената. Питаха я с коя се е харесала най-много - каза с кестенявата. А баща й я харесвал много руса. На мен ми харесва всякак, русото й има нужда от още малко изсветляване и мисля, че ще е перфектна!

# 567

Общи условия

Активация на акаунт