ДЕКЕМВРИ ще бъде незабравим, нов живот ний ще дарим!

  • 20 353
  • 296
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 187

На какво основание ти прекратиха договора? По-скоро  ме интересува члена от ТК.

чл 328 т1 ал1
оф вече ми е неудобно че цял ден ви занимавам с мойте проблеми Tired

# 136
  • Мнения: 187
лелееее каква глупост съм направила.извинявам се за поста си нещо без да искам съм направила

# 137
  • Мнения: 187
оправих го Crazy

# 138
  • София
  • Мнения: 438
Здравейте и от мен днес Simple Smile

За мамите от София (и тези които ще имат път насам) - вижте какво намерих:
http://bebemania.atsdb.org/ - предстои изложение Бебемания 2008 в края на Oктомври Simple Smile
Ако до тогава не сме си напазарували всичко, ще имаме шанс да наваксаме Wink

За заплатата - 90% от брутната е, но не повече от нетната сума (която се изплаща/превежда по карта), която сме получавали по времето, докато сме работили Simple Smile

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 17:54 от abel

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Е мами аман от некомпетентни мнения на доктори  #Cussing out #Cussing out #Cussing out.Току що прочетох в друга тема , че и Алмагела, за който вече писах срещу киселини и Талцид/т били абсолютно забранени за бременни, а моя док. щедро ги изписа миналата седмица.Не че съм ги взела, обаче как може всеки ден да проверявам нещо , което използвам , та сега и да проверявам изписаните неща и "вещите мнения " на доктори. #2gunfire

# 140
  • Мнения: 19
rrhh,моята лекарка ми каза ,че все още няма лекарства против киселини за бременни.За това,ако искаш не ги вземай тези лекарства.Аз от началото на 4 месец съм с киселини още от сутринта -отварям очи и ме изгарят.Но не е толкова старшно,ще издържим още малко.Нашите бебчета го заслужават.Аз пия газирана вода, безалкохолно -те ми  помагат макар и временно  да поотихнат киселините.

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Много от лекарствата,които ни изписват не са за бременни.Имаше нещо  такова за дегана ,който се слага в промишлени количества , а пък в листовката е абсолютно противопоказен за бременни.Аз също не взимам повечето лекарства ,които ми изписват,

# 142
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
dorellia Aнели Аз също не ги взимам, но се дразня, че трябва да проверявам и да разбирам , че са вредни от нета , докато те с лека ръка си ги изписват еми това за мен си е "некомпетентно мнение на лекар".Той не ми казва вредни са , но ако не издържаш е вариант , ами направо си казват "можеш да си ги пиеш" еми умирам от яд и как да не взема мъжа ми като раждам и как да им имам доверие направо съм бясна  #Cussing out #2gunfire

# 143
  • Мнения: 46
Здравейте момичета,
Много студено време стана...пазете се! Аз днес съм със зимното яке Simple Smile
Аз съм се ориентирала към Шейново и много искам да посетя Ден на отворени врати там. Мисля,че на 24-ти имаше..?
Приятен ден!

Ники, вярвам в успеха ви! Praynig
[
Велизара, аз ходих на ден на отворените врати в Шейново преди около седмица и останах много доволна от това, което видях. Развеждаше ни психолога на болницата, показа ни залите за раждане - има ВИП, т.е. да си сама и друга, където са 3 места за раждане, но то не е казано, че във всеки един момент са пълни и трите. Когато ние разглеждахме нямаше нито една родилка. Показаха ни и къде обгрижват бебчетата, даже и самите тях видяхме Simple Smile И така...Много е чисто, хората са си специалисти, какво по-хубаво от това! Така че, струва си да отидеш да видиш.

# 144
  • Мнения: 781

На какво основание ти прекратиха договора? По-скоро  ме интересува члена от ТК.

чл 328 т1 ал1
оф вече ми е неудобно че цял ден ви занимавам с мойте проблеми Tired


Аман от пишман работодатели. Подай жалба в инспекцията по труда.

Абел, 90% от БТВ. Т.е. повече от нетото.

# 145
  • Мнения: 22
МиИв, какви са тези изроди? Повечето работодатели не съкращават бременни, защото сега ако решиш може да им скъсаш шушоните! Закона и съда винаги ще са на твоя страна, ако нищо не се промени и те съветвам да го направиш.

Ники, как в малката, но толкова силна принцеса? Сигурно дълго ще остане в болницата, но е важно да се оправи.  bouquet

За киселини и аз слощи щях направо да умра...но пих вода с лимонтузу, захар и малко сода и ми мина. Аз нямам време нито да чета нито да пиша, защото полудях от работа. Но съм си взела вторник и сряда отпуска и ще дойда в Токуда Simple Smile Само ми напомнете в колко часа и къде трябва да бъда?

Лека и спокойна вечер от мен!

# 146
  • Мнения: 23
здравейте милички
 ние днес си изкарахме весело с варненските мами,поне на мен ми беше супер забавно
МИВ  не им се давай на тези  идиоти търси си правата

# 147
  • Мнения: 65
Oх най накрая и аз да се включа  .
Днес на лекцията  си изкарахме много добре с мамите и  беше интересно.
bambi25 ходихте ли после на изложението?
Лека вечер мамчета.

# 148
  • Мнения: 342
Добър вечер Simple Smile
Резултата  от мача между сините и розовите щъркели вече е равен Laughing 52:52

Много приятна срещичка беше днес  bouquet
С Цюрих можем да оглавим категорията "Мами с най-голям даян" Joy

# 149
  • Мнения: 2
Здравейте,

Многоме е яд, че днес се разминахме със софийските мами, но се надявам да се видим след някоя от другите лекции в ЦУМ.

Мразовитото време ме вдъхнови и ако авторката е съгласна, предлагам да променим заглавието "Навън горещо стана вече, а в нас расте си декемрийското човече" по идея на Mila_N на "Навън студено стана вече, а в нас расте си декемрийското човече" по идея на Mila_N и да го използваме по предназначение за някоя от следващите темички.

Wondergirl, ti ти ли имаше час за д-р Димитров на 13.10? И аз съм за тогава за 8:30, може да се засечем  Grinning

Ох, да ви се оплача: Invisible, днес последвах примера ти с падането по дупе, само че в офиса  #Crazy Подхлъзнах се на паркета и така хубаво се изтърсих... Уплаших се малко, но веднага се сетих за теб и за всички окуражителни думи във форума, а и бебо веднага се разрита, така че се успокоих. За сметка на това шефките ми цял следобед ме гледаха като писано яйце Simple Smile Дано всичко се размине само с уплахата, засега даже контракции нямам, но да чукна на дърво...

Ники, мисля за бебка!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт