За Коледните картички.

  • 19 697
  • 363
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 988
aniji, не се приема оплакването.  Naughty Бодната си преди 31 дни според флагр. Погледни по-добре.  Peace
Между испанския адрес на Вес и silrai се намираш в списъка с флаговете.

# 211
  • Мнения: 1 550
Аз докато се включа и Милен@ пак ме изпреварила.  Wink
smile3534 Hug

# 212
  • Мнения: 1 959
Е как да се видя като ме засенчили  Embarassed и мене Peace  bouquet

# 213
  • загубено
  • Мнения: 6 580
Аз понеже си качих по късно адресът,"боднете" ме когато можете.

# 214
  • Мнения: 2 185
При мен вече дава някаква грешка и не се отваря картата  Sad

# 215
  • загубено
  • Мнения: 6 580
При мен вече дава някаква грешка и не се отваря картата  Sad

Аз я отварям без проблем Peace

# 216
  • T"A
  • Мнения: 2 515
При мен са големи приключения... В книжарницата много ми се чудиха като ги попитах дали имат коледни картички, а пък съвсем щяха да паднат като им казах, че искам да взема 30-40... Въпреки че, както винаги, бяха много търпеливи и учтиви с мен  Mr. Green Но преди края на ноември не се очакват подобни попълнения  Sad
Сега поръчах по Интернет директно от "производителя" и чакам и те да ми реагират с подобно учудване  Blush


И накрая да се оправдая в аванс - тук не се празнуват официално тези празници и картичките не са така пищни, както в други страни. Да не говорим, че поради липса на разнообразие, съм поръчала и картички от еврейската нова година  Crazy Екзотика от всякъде!


рапорт даден

# 217
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Mента, не мисля, че някой би се сърдил на такава картичка Flutter А пък ако и пожеланието е на еврейски, със съответния превод, разбира се Laughing, ще е супер Mr. Green


aniji, не се приема оплакването.  Naughty Бодната си преди 31 дни според флагр. Погледни по-добре.  Peace
Между испанския адрес на Вес и silrai се намираш в списъка с флаговете.

 Naughty В Англия си е, под Златната толумба Joy Joy Joy. Вес и Силрай са в Испания  Mr. Green. Не, че не приемаме гости де, винаги сте добре дошли.  Laughing

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 19:12 от Bec

# 218
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Картата работи. Само никовете и градовете са посочени.
http://www.flagr.com/maps/4241

Ще я прегледам отново, защото има нови момичета, а някои от добавените се отказаха.
Ако някой не иска да му се вее байряка  Mr. Green да свирка да го изтрия.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug

# 219
  • Мнения: 3 988
aniji, не се приема оплакването.  Naughty Бодната си преди 31 дни според флагр. Погледни по-добре.  Peace
Между испанския адрес на Вес и silrai се намираш в списъка с флаговете.

 Naughty В Англия си е, под Златната толумба Joy Joy Joy. Вес и Силрай са в Испания  Mr. Green. Не, че не приемаме гости де, винаги сте добре дошли.  Laughing

Не говорех за каратата, а за списъка с никовете под нея. Или вие не го виждате?  newsm78

# 220
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Aaa, aз разбрах за картата. Иначе, списъка се вижда.  Peace Аз поне го виждам де Laughing.

# 221
  • Мнения: 2 185
При мен упорито не се отваря...пробвах и с Мозила и с Експлорър...не, че кой знае какъв проблем, но да си кажа  Wink

# 222
  • Мнения: 1 959
Аз списъка не го видях първоначално  Embarassed абе съм един заплес и аз  Crazy търсих се директно на картата и виждам само 2 съфорумнички те затова попитах срам не срам  Hug

# 223
  • Мнения: 3 988
Clairette, изчисти си кукис и кеш.  newsm78 Нямам идея защо не ти се отваря. Аз го гледам с Firefox и Epiphany и няма никакви проблеми (да чукам на дърво).

anijiWink

Bec, разсеяна си и ти като мен. Не четеш правилно.  Laughing

# 224
  • Мнения: 11 329
Момичета, съжалявам, но ще ви помоля да ме махнете от списъка. Прецених, че ще ми дойде нанагорно много сега с бебето да пращам на всички картички.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт