Отговори
# 240
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Renate, става въпрос за ширината на трите чекмеджета ( цялата колонка). Аз само казах шир. - 30 см. ,но не съобразих че челото е 30 см. а самото чекмедже става широко 20 см. . Трябваше да поръчам 40 см. че да станат 30 см. което си е нормално ( за прибори).
И да, първото чекмедже е плитко. Можело е да бъде още 5 см. по-дълбоко.( Сега незнам колко е   newsm78. Ако искаш ще го премеря, за ориентир). Другите пък две са много дълбоки.  Laughing
Въобще много се набутах с тях, но се преживява.

# 241
  • Мнения: 1 277

И хоследно - ако не е тайна - стрина Ягодина - може ли да споделиш цената на вашата кухня? Интересува ме просто за да разбера ценово как работи тази фирма, защото имам да поръчвам доста мебели още...


Кухнята ми е около 4 и половина метра и излезе 4000 лева. В тази цена се включва и абсорбаторът (200 лева). Аз лично съм много доволна от фирмата- и от консултантката, която прави офертата, и от монтажниците, и от изработката.

Адресът е: Мебелен магазин "Инкомсис", гр. Варна, ул. "Васил Друмев" 3
Между другото, тази фирма ми бе препоръчана и от една съфорумка, за което съм и много благодарна  bouquet!

# 242
  • Мнения: 411
Благодаря ви, момичета!
Irim, кухнята ми я направи една варненска фирма.Казва се "Триада Консулт". Ето и сайта им:
 http://www.tradernet.bg/triadaconsult/index.php?show=browse&catid=65
  bouquet Благодаря много!

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Renate, става въпрос за ширината на трите чекмеджета ( цялата колонка). Аз само казах шир. - 30 см. ,но не съобразих че челото е 30 см. а самото чекмедже става широко 20 см. . Трябваше да поръчам 40 см. че да станат 30 см. което си е нормално ( за прибори).
И да, първото чекмедже е плитко. Можело е да бъде още 5 см. по-дълбоко.( Сега незнам колко е   newsm78. Ако искаш ще го премеря, за ориентир). Другите пък две са много дълбоки.  Laughing
Въобще много се набутах с тях, но се преживява.

Ели, извинявай, аз не съм те разбрала. Значи чекмеджетата са достатъчно дълбоки, но тесни. Много ще ти бъда благодарна ако измериш и малкото чекмедже / височината на челото /. Моето съм го предвидила между 12 см. и 15 см., т.е да не  е много дълбоко. Мерих на една кухня - беше достатъчно дълбоко за лъжичника и имаше чело 12,5 см.
Благодаря ти предварително.

# 244
  • София
  • Мнения: 158
Хайде и аз да покажа моята кухня. Остана да се монтират ел. уредите.

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8289549

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8289554
Ели, какви са размерите на кухнята ти? Нашата ще изглежда по почти същия начин и се опасявах, че няма да има място за плотченце, а пък виж - при теб си е имало място.

# 245
  • Мнения: 1 517
Може да фърлите по едно очо и на моите две куФни. Първата вече е в експлоатация, а втората живот и здраве ще се ползва след няколко години.

моите кухни

Двете, с вградена печка 1 бр, плот за котлони 1 бр и два аспиратора ми излязоха около 5000 лв. Други уреди не съм купувала, щото си имам. Втората кухня е на последните две снимки.

# 246
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Renate, soulmate,, чак утре вечер ще мога да измеря и да ви напиша размерите ( не живеем още там).  Peace

Мисиз Дел Форси, ама те много еднакви,   Shocked, не го очаквах  Laughing
Втората ми хареса. Да си ги ползваш със здраве  Hug

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 685
отдавна не съм ви чела и тук са се появили много чудесни нови кухни Simple Smile
Честито на Ели,стрина Ягодина и другите чийто никове забравих  Whistling да си ги ползвате със здраве Wink
Джина и на мен най ми хареса 4 варянт,но го има и това със тъмния плот и това че му личи всяка прашинка....но може пък това да не те тревожи Simple Smile
Ренате как върви вашия проект Simple Smile

# 248
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Мисиз Дел Форси или буля Делта Дюкановца  -честити кухни,със здраве да си ги ползваш.На мен ми допадна повече първата. Grinning
Плот венге не си слагайте,много си личат пръстите и прахоляка..

# 249
  • Мнения: 2 803
Мисиз Дел Форси или буля Делта Дюкановца, чудесни са и двете. Честито!  bouquet

# 250
  • Мнения: 5 278
Честито и от мен Simple Smile
За нашата кухня последно купихме плот венге и остава жълта,днес си взехме и котлон за вграждане,започвам вече да си я представям Simple Smile Дано да стане по-скоро.

# 251
  • Мнения: 1 517
Благодаря момичета. Аз и старата си я харесвах - чамови шкафчета и лята мивка, но след наколко години щеше да и дойде времето за ремонт, а тогава я имаме пари, а не.

Дано да стане по-скоро.

Ще стане, ще стане; и на мен ми се изчака чакането, ама...

# 252
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Renate,  екмеджето е дълбоко 10 см. а челото му е 15 см. Дори за прибори е плитко.

Soulmate, рамото на което ще са фурната и котлоните е 225 см. Където е мивката с малкото рамо общо е 150см. а малкото рамо, от плота навън е 100 см.
 newsm78 Разбра ли ме? Ако не, ще ти напиша размерите на всеки шкаф.

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Еййй много хубави кухни видях и много идеи откраднах  Rolling Eyes ,признавам си без бой  Blush. Обадиха ми се , току що да ми кажат, че другата седмица ще ми я монтират и такава треска ме тресе. 100 пъти променях и избирах и честно казано сега нямам спомен какво поръчах. Абе само мен ли ме тресат тези нерви преди монтажа или и с вас е било така newsm78.

# 254
  • Мнения: 689
Здравейте, момичета, включвам се с един въпрос. Скоро ще правя кухня, та питането ми е следното: понеже ще бъде с островче, в което ще е вградена фурната + котлоните, над островчето съответно ще сложа аспиратора и от тук идва проблема как да скрия тръбата, която ще минава от аспиратора до отвора в стената, където ще влезе. Представям си го, че ще мине по тавана, но незнам какви варианти има да се скрие тази тръба - освен да правя допълнително окачен таван. Вие какво ще кажете?

Общи условия

Активация на акаунт