Акушер-гинеколози- Варна 2

  • 254 772
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 046
д-р Монастирска води раждания, но са в МД. Съседката ми роди така, секцио в Майчин дом, водено от Монастирска.

Yanina: пред Калина Владева -Савулева си е рай просто  Peace.

# 646
  • Мнения: 759
Здравейте,
Търся координатите на д-р Ц.Великова. Преди работеше в майчин дом. Лично аз съм изключително доволна от нея и сега искам да отида на преглед отново при нея, но била напуснал. Някой ако знае нещо ще съм благодарна да ми каже.
Предварително Благодаря!
Преди малко бях на преглед при нея. Работи в МЦ"Санита" в Младост, но не и запомних приемното време. За първи път ходя при нея. Моля, ако има вече ходили да споделят опит Simple Smile

# 647
  • Мнения: 929


Благодаря ти (макар и малко късно)   bouquet

# 648
  • Мнения: 22
Благодаря ти (макар и малко късно)   bouquet

Наистина може да ти се наложи да чакаш 2-3мес. да те приеме по ЗК, но ако имаш познат, който ходи при нея, и се свържеш директно с нея, а не със сестрите, имаш шанс още за утре Peace

# 649
  • Мнения: 84
А някой знае ли колко струва преглед на  видеозон при Петинка Цветкова?

# 650
  • Мнения: 1 131
А някой знае ли колко струва преглед на  видеозон при Петинка Цветкова?

Фм е 60 лв с диск
А само видеозон 30 лв.

# 651
  • Мнения: 137
Здравейте, искам да споделя моя опит с варненските гинеколози-  моят избор е д-р Савулева-посещавам я от 8 години - за мен е много внимателна, точна в диагнозите си и изборът и на лекарства е адекватен, а не най - скъпите. Много съм доволна-преживяла съм при нея горене на раничка, и доста други неща.Бремеността ми пак тя я следи и всичко беше О.К.Каквото както ми каже че е, точно така се развиват нещата.  Не бих се спряла на друг лекар.
Посещавала съм преди доста пъти и доктор Капка Атанасова- Майчин дом. Улучи ми една диагноза, но малко я преувеличи и ми даваше при всяко посещение рецепти за най-скъпите възможни антибиотици.Изпих доста лекарства докато я посещавах.
Доктор Иван Танев- невероятен човек.Беше завеждащ отделение,когато родих в АГ и всеки ден ме посещаваше, тъй като моя доктор го нямаше. Имам много добри впечатления.Приятелка роди при него и двете си деца нормално и без проблеми.
Д-р Скочев- нямам личен опит, дори не съм го виждала.Но при насрочено секцио на близка приятелка, поряза главата на детето и се стигна до мозъчен кръвоизлив. Нататъка да не ви разказвам, но съм чувала и други истории и не мога да си обясня как така е на първо място в този списък засега.

Междувременно може ли да ми кажете, тъй като отдавна не съм ходила на лекар, ориентировъчни цени във Варна за:
-цитонамазка
-микроскопско изследване
-преглед ехограф
-гинекологичен преглед

Мерси !

# 652
  • Мнения: 98
Здравейте момичета бихте ли ме посъветвали към кой лекар във Варна да се обърна за проследяване на рискова бременност, на 36години съм бременна във 8г.с от ИКСИ във Плевен със фраксипарин и и доста често кървя, не мога да пътувам до Плевен постоянно на прегледи , трябва ми някой специалист на когото да мога да разчитам. Благодаря .

# 653
  • Мнения: 2 802
Здравейте, искам да попитам някой дали си е правил хормонални  изследвания във лабораторията на АГ Варна. Интересува ме по точно цената за хормон! Благодаря ви предварително.  bouquet

# 654
  • Мнения: 869
Само не мога да разбера този некадърник Николай Колев от Окръжна какво сте го сложили на второ място в списъка.Аз ви моля да го изтриете от списъка ,защото за мен той не е  никакъв лекар.Просто е един връзкар ,поставен на място за което НЕ СТАВА.

# 655
  • Мнения: 658
Цитат
Само не мога да разбера този некадърник Николай Колев от Окръжна какво сте го сложили на второ място в списъка.Аз ви моля да го изтриете от списъка ,защото за мен той не е  никакъв лекар.Просто е един връзкар ,поставен на място за което НЕ СТАВА.
Кой ти дава право да се изказваш така, не е нужно да налагаш твоето мнение на всички, а камо ли да молиш модератор да изтрива доктор от посочения списък Sick. Я малко по-спокойно. За да твърдиш каквото и да е за този доктор трябва да имаш солидни доказателства, а не само да нападаш тук с думи #Crazy. И както можеш да прочетеш от цялата тема има доктори, които за едни майки са добри за други лоши, но това не ти дава право да молиш да се трие име я малко задръж #Cussing out
Съжелявам, че занимавам всички с това, но ми писна да чета в темата как се плюе този или онзи Sad

# 656
  • Мнения: 869
Доказателство е детето ми,което е приковано на легло и с мъртъв мозък  от неговото " компетентно израждане" Какво по-голямо доказателство искаш.Знам още случеи които е уморил деца просто ей така  без  никаква причина.Говорила съм с толкова много лекари,всички са на мнение ,че Колев е некадърник.Други доказателства?

П.С Пиша това няколко часа по-късно.Извинявам се ако не е уместно това което съм написала.Но повярвайте ми,не искам да живея с омраза към никого,но не мога да не мразя човека който увреди детето ми.Винаги когато мога да променя решението на някоя бъдеща майка да ражда в Окръжна или при Колев се опитвам,може ли някой да ме съди за това?

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 09:51 от ela79

# 657
  • Мнения: 65
panda7, на 26 март се появи на бял свят със секцио моята принцеска Пресиана при д-р Иван Танев. Вярно, че е страхотен като човеки и сигурно е добър специалист, но и при мен както при твоята позната докторът поряза главичката на бебка. Каза ми след това, че съм имала тънка коремна стена и за това се е случило. Слава Богу, че бе само като одрано и че е в косичката отстрани. Докторът го заши. Сега има лека червена резка. Много съм притеснена при следващо раждане дали няма да се случи същото и дали ще имаме късмета да е на почти незабележимо място.

# 658
може ли някоя мама която е раждала в СБАГАЛ при д-р Каталия Александров колко и е струвало раждането и колко е дала на доктора(както за нормално така и за секцио ме интерисува) Thinkingмерси предварително

# 659
  • Мнения: 65
bebo111, д-р Александров не води нормални раждания. Може да извърши секцио, но трябва да говориш с него, защото е много зает с репродуктивната програма по която работи. Той работи само на ВИП етажа, а там секциото е 950лв.

Общи условия

Активация на акаунт