Лунна диета - 29.09.08, 11:12

  • 4 639
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Хайде и аз тук за 24 часа. Simple Smile

# 16
  • BG
  • Мнения: 2 217
Много бих искала и аз да се запиша при вас с 24 часово лунуване, но ще пътувам и незнам как би ми се отразило .........  Thinking

# 17
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз ще си лунувам 24 часа и определено ще ми дойде добре, защото малкият има рожден ден в неделя и ще падне голямо плюскане. Mr. Green


elfi4ka, Спящата красавица Стискам ви палци, наистина да сте бременни и ви желая лека бременост! Hug

elfi4ka Може би наистина не трябва да гладуваш по лунната диета по време на бремеността. Аз бих те посъветвала да караш тези дни примерно на плодове и чай с мед. Според д-р Емилова такова гладуване не е опасно по време на бремеността. Но ти можеш да си прецениш най-добре, това е твоят организъм и ти си го познаваш най-добре. Но задължително се консултирай с доктор. Peace

# 18
  • Мнения: 293
Айде и аз в при вас, ще се пробвам за 3 дена.
Stephy при пътуване най-добре се лунува защото така или иначе нямаш време за хранене  Laughing

# 19
  • Мнения: 181
elfi4ka, Спящата красавица, това е много хубаво. Честито!!!
 От сърце Ви желая всичко да е наред и да имате прекрасна бременност  Hug Hug Hug

# 20
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здравейте на всички Hug

И аз се включвам вече официално при вас. По време на  миналата фаза два дена бях на  течности и два килограма ми ги няма. Почти нищо не съм върнала, така че се "зарибих" пак да опитам, па макар и за един ден.

# 21
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Включвам се и аз.Дано да издържа, че предните пъти се изложих... Tired

# 22
  • Мнения: 78
Здравейте лунички Hug честита нова темичка и от мен  bouquet пожелавам на всички не издържали от предния път повече воля Naughty и на всички  устискали голямо браво newsm10 и аз се записвам за новата фаза в понеделник Peace на всички лек и усмихнат ден и дано да ударжим Praynig newsm51

# 23
  • София
  • Мнения: 1 423
Здравейте лунички  Hug
Честита нова темичка.   bouquet Скоро не съм лунувала, но сега вече съм редовно с вас  Hug Пожелавам успех на всички!  Peace

# 24
  • Мнения: 1 092
този път ще опитам три дни  #Crazy Mr. Green

# 25
  • София, България
  • Мнения: 2 222
елфичке, честито!
спяща красавице, стискаме палци!
Аз съм си мислела ако съм бременна дали ще спазвам диетата и май си решиш за себе си да обърна лунните дни на плодови! По-добре е от пълно гладуване май  newsm78

# 26
  • Мнения: 564
Момичета и аз се записвам за 3 дни, даааааааано успея  Praynig Praynig Praynig Малко ми остана излишно, ако успея тези 3 дни, всичко ще разкарам и после ще поддържам само..
Хайде надявам се да сте ми подкрепа през 3-те лунни дни  Hug Crazy Flutter

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Успех на тези,които ще лунуват 3 дни Peace

# 28
  • Мнения: 564
Успех на тези,които ще лунуват 3 дни Peace

Благодаря ти Памси  Hug Ох дано се справя  Praynig Много съм си го наумила, та да видим  Crazy

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Фетица...дано успееш Hug
С теб съм Hug дръж се Peace

Общи условия

Активация на акаунт