Ех, дойде и този час, първи клас да почна аз!

  • 24 476
  • 377
  •   1
Отговори
# 180
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Леле хора, сега като ви чета се замислих, ами аз нито веднъж не съм завела моя първокласник на у-ще, нито съм го взимала. newsm78 И домашни не съм писала с него, изцяло майка ми се занимава с това.
И аз искам мама.. newsm45..ама няма.... Joy

# 181
  • Мнения: 1 312
Леле хора, сега като ви чета се замислих, ами аз нито веднъж не съм завела моя първокласник на у-ще, нито съм го взимала. newsm78 И домашни не съм писала с него, изцяло майка ми се занимава с това.
И аз искам мама.. newsm45..ама няма.... Joy

И аз ketri и аз  smile3511

# 182
  • Мнения: 3 886
Леле хора, сега като ви чета се замислих, ами аз нито веднъж не съм завела моя първокласник на у-ще, нито съм го взимала. newsm78 И домашни не съм писала с него, изцяло майка ми се занимава с това.
И аз искам мама.. newsm45..ама няма.... Joy

И аз ketri и аз  smile3511
Ех кой не искам  мама милата ми тя само тя знаеше как да се справя с КРИС  в смисъл той никога не и е повишавал тон .Божке каква силна връзка имаше майка ми с децата  все едно тя  ги е родила не аз.Понякога  си мисля  е нищо не става от мен без нея но,прекалено голяма ми е загубата и болката та гледам да не мисля много за това.Лошото е е всеки ден  се усещам е съм сама на този свят.

Инае КРИС сам се оправя и за сега ходи с желание.

# 183
  • Мнения: 47 986
Момичета, търся спешно координати на фирма с бусче, което да води децата на тенис два пъти седмично.Засега ги води учителката им, но са ходили едва три пъти, а тя вече мрънка колко й е трудно. За съжаление не е организиран транспорта и се налага засега да ги води с гр. транспорт, така че я разбирам.Разстоянието е много малко, но все пак .Моля ви ако имате някакви координати, да ми пишете. Училището е в Гео Милев, а корта е на Нац. стадион.

# 184
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Момичета, търся спешно координати на фирма с бусче, което да води децата на тенис два пъти седмично.Засега ги води учителката им, но са ходили едва три пъти, а тя вече мрънка колко й е трудно. За съжаление не е организиран транспорта и се налага засега да ги води с гр. транспорт, така че я разбирам.Разстоянието е много малко, но все пак .Моля ви ако имате някакви координати, да ми пишете. Училището е в Гео Милев, а корта е на Нац. стадион.

Гугъл рече: http://transport-bg.net/

# 185
  • Мнения: 455
Леле, 2 дена да нямаме интернет и вече 3 изписани страници  Simple Smile

Вайда, с теб не се ли познаваме, от Спартак?Hug
Ами ние не бяхме много редовни в Спартак  Embarassed, водих го само лятото, защото ми се струваше много студена водата, но може да сме се виждали  Hug
А иначе за раницата, той си я подрежда, но под мой строг надзор. Лошото е, че много тежи тази раница, а когато имат физическо носи и още една малка( по-скоро аз нося и двете ). Засега добре, защото не си сменят стаята, но другата година направо не ми се мисли...

# 186
  • София
  • Мнения: 986
Привет ви!
Следя темичката....
За раничката  Ники си я носи без мрънкане, дори се радва - колко е силен.Отвреме - навреме му я нося, но мисля да свиква с тежестта - няма да става по- лека.А и сутрин баща му го води с кола...
За поощряването и аз не одобрявам начина на отчаяна, защото с времето - нещата ескалират.Някъде, в една първолашка тема, бях зърнала нещо с поощрение, чрез точкова с-ма, което ми хареса...Ще го потърся пак.
Засега ходим при възможност на тенис, мисля и плуване да включа - ще ангажираме дядо, с тази задача.
Раницата я приготвяме с общи усилия, с тенденция сам да си я подготвя.Пази си нещата, което ме учудва и радва естествено  Simple Smile
За Коледа и т.н. ме питаше преди време, и тъй като не исках все пак да го будалкам /вече имаше доста сериозни съмнения/  му казах почти цялата истина  Whistling

# 187
  • Мнения: 910
Ее, не разбирайте че ще я докараме до самолет. И ние в повечето случаи минаваме само с похвали. Дотук сме само с пижамката. Пък и детенце е скромно, не досажда. Но ще си взема поука Naughty

# 188
  • Мнения: 910
Аа, за точковата система, пратете ми линк като я откриете, че за съм новак тук newsm78

# 189
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Лелееее,колко много сте писали. ooooh!
Нашето първолаче само си приготвя раницата,сама си чете програмата и слага,даже вече не проверявам.
В събота цял ден игра навън,видя си другарчето от градината,много и беше домъчняло. Sad
Ама сега сме го поверили на Гита Ог на убавицата.  Joy Joy Joy

# 190
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Здравейте момичета!
Много сте изписали, докато аз боледувам от гаден грип.
Аз ли заразих малкият, незнам, но пак е болен. Добре, че Вики се държи все още. Е, преструва се че кашля, за да му дам да смуче бонбони за гърло  Laughing
Днес се успах! и се събудих в 7.30ч! Ужас! Добре, че чух малкият по бейбифона, иначе съвсем щяхме да закъснеем.
Скокнахме всички и за 10 минути и тримата бяхме готови. В 8ч Вики беше в класната стая, а аз цялата препотена от бързането.
После майка ми дойде да ми помогне малко с готвенетои гледането на Стиви, докато аз чистих. 2 дена болна и къщата с краката на горе.
Вчера Вики уплашен, че ме вижда за първи път болна, ми прави масаж на гърба и врата. Слуша много, за да е се уморявам.
Иначе раницата все още аз му я приготвям, защото той е доста немърлив.
Госпожата им върнала личните карти, а неговата никъде не мога да я намеря. За какво са им тези карти, така и неразбрах. Но май ще правя втора лична карта.

# 191
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
...
Ама сега сме го поверили на Гита Ог на убавицата.  Joy Joy Joy


Николайчо ли  Mr. Green? Ще го пазим  Whistling, те са и на един чин с Танти. Всъщност днес г-жата ги поразмести, та не знам дали са още на един чин.

# 192
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Същия хубавец.  Mr. Green
Много си го харесва Дарина,любимец ни е от градината.
Ама то и детето е добричко де,а пък какъв кавалер е... Mr. Green

# 193
  • Мнения: 1 111
 Сега като прочетох за пазенето на нещата, ми той моя всеки ден се прибира с три-четири молива и фулмастера по-малко, без гуми и острилки, с квадратчетата за моделиране на изречения наполовина, абе ужас, въобще не е прибран.

# 194
  • Мнения: 1 111
smile3501Ji  ти си значи щасливка щом има кой да ти помага  Hug затова рядко ни посещаваш тук в темичката  Crossing Arms
В интерес на истината тази темичка съм я пропуснала нещо. newsm78
 Да е жива и здрава мама, че без нея не знам какво ще правя, понеже съм адски ангажирана по цял ден, тя чисти, готви и пере у дома, гледа малкото-то е на три и баткото.Въобще златна е, иначе тр поне две жени да наемам за тази работа и пак няма да съм спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт