Скандинавска 5-та тема

  • 16 310
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 703
Ралито в скоро време да пуска новата тема...Аз обаче така и не разбрах ако искам да пиша нещо...примерно за култура или туризъм да кажем/информационно/ само линкове ли да пускам?Ъъ..ако е тъй,не е добре.Аз разгледах преди арабската тема примерно и ми хареса начина,по който са направили там..заглавната и подтемите..Казвайте,къде да почвам..Дивиана не се е обаждала скоро,да не е размислила?Аз обаче се съгласявам с Маргито,че няма смисъл да пишем кой къде живее,а просто да изброим имената на хората,които участвуват в темата,и се включват редовно...Ние се знаем кой къде паркира колата,ама разни такива неканени дето само слухтят... newsm25..а нема нужда значи...

# 286
  • Мнения: 2 786
Пчеличке и аз мисля, че е достатъчно само да се изброят имената Simple Smile
Сеирджиите и интригантите да стоят далече от темата, достатъчно се вихрят в други теми  Rolling Eyes
Иначе можете да пуснете линк с обяснение с 2-3 думи след него за какво се отнася - примерно културни мероприятия, уроци по езика, посолство ...
Норвежката тема е хубав пример за изчерпателност, гледам повечето държави са си оформили заглавен пост, можете да заимствате нещо  Peace
Не знам тия човечета от линка от коя игра са, питах и мъжа ми - не знае  Thinking

Лека нощ  Hug

# 287
  • Мнения: 58
Здравейте, имам си приятел от Финландия, с който се виждаме вече 3 години. Много често съм ходила до там, както и той ми е идвал на гости.
Започнахме вече и да си говорим за съвместното ни бъдеще и че аз трябва да се преместя при него във Финландия.
За мъжа съм сигурна - много е готин и едва ли бих могла да срещна по-добра партия.
Притеснява ме обаче животът във Финландия. И не толкова социалната среда, тъй като моя приятел има много добри приятели, които и аз познавам, а колкото студа и тъмнината през зимата.
По този случай бих искала да попитам тези, които живеят във Финландия - имате ли проблем с климатизирането и може ли да се адаптирате към дългите нощи и студени дни?

# 288
  • Мнения: 703
Aми аз намерих с триста зора друга карта...или все  големи,или все нечетливи.. no..И тая не е дъ бест,ама тва е сега,ако искате..

# 289
  • Мнения: 703
А сега Рали е твой ред...Пиши там 2ра Скандинавска или там каквото искаш...колкото по семпло,толкоз по..добре..
Е това е големия проблем на Ориента...мнооого кич беее...а ние не сме от тях,нали,как`Сийке?
Лека нощ красавици и утре да се събудим с нова тема...

# 290
  • Мнения: 312
Охх, измъчих се с тази карта  ooooh! и едва накрая видях последното предложение на Пчеличката (да си жива и здрава Hug) и заглавието доста семпло съм го докарала, ама така по-лесно ще се търси, нали?
Надявам се да ви хареса новия облик на темата ни момичета. Разбира се предстои да се допълват още важни линкове, но като за начало тези са най-важните.

Валя, абсолютно съм навита на предложението newsm10 И без това съм авантюрист по душа  Wink

Добре дошли на d2angelova и  Мимота! welcome Отговарям ви в следващата тема,че да не премина лимита от 15 страници на тема.

Да не забравя най-важното, ето го и линка към новата ни тема: Нова тема  (Винце к'во ще кажеш, добър ученик съм,а  Party)

# 291
  • Мнения: 3 634
УУУ, чудесно

Нова тема Simple Smile

Заключвам тази.

Общи условия

Активация на акаунт