Кипърска славна дружина (16)

  • 24 458
  • 284
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 17
чудя се аз, как да отговоря, че изчезна линка за бърз отговор, а той дизайнът променен...

девойки, благодаря за хубавите думи.

само ще намекна, че реалността е не само представеното в медиите, но ще спестя подробностите. само ще кажа, че винаги медалът има и обратна страна.

едно от първите неща, които научих в кипър е да не се оплаквам и се опитвам да спазвам това. между другото помага да се чувстваш по-добре

# 121
  • Мнения: 903
ЧРД малка сладка Алекс!

Муцинко, да ти е жива и здрава щерката, само прекрасни неща в живота и на двете ви пожелавам!



ПДД, мерси за допълнителните разяснения... Това което видях от линковете и независимо от обратната страна на медала, за която споменаваш, ме кара да се радвам за теб и семейството ти!  bouquet

Кати, Жужка, недейте дава толкоз воля на въображението си... Тук съм си /в Бургас/... и едва ли скоро ще се включа от другаде... Съжалявам за мрачното ми настроение.., днес не ми е ден и затова ще съм необичайно лаконична.. Flushed..  Катенце, оправяй се бързо! Hug

На всички лека вечер!

# 122
  • Мнения: 39
Здравейте дами и Пдд!

Кате, то да са само синините...ми да знаете ,че още ме болят краката И дясната ръка дет съм си държала питлака  hahaha Joy Ама колкото и да се тръшкам на работа трябва да ходя! Относно живота ми-имам един и то кратък. Където и да е човек трябва да го изживее.А как-зависи изцяло от него.
Мисля ,че има пейнтбол игрище и в Лимасол : http://www.paintballcyprus.com/ 
Прекрасно изживяване е мога да ви кажа! За първи път ми беше и съм очарована!

Аз момичета си посрещнах приятелката ми снощи  и сега съм щастлива. Само работа трябва да намерим и щастието ще е пълно. Тя се чувства добре и мисля ,че ще и хареса.

Жуженце, относно д-то  hahaha пак ме разсмя много!!! Ейййй,опасна си!

Муци, да ти е жива и здрава Алекс,да те радва много и да стане прекрасна балеринка!  bigdance2  Gift newsm59

Прекрасна вечер  на всички!  bouquet


# 123
  • Мнения: 26
Здравейте момичета,аз вече съм на линия и съм много щастлива,че съм пак сред вас..още не съм чела нищо от това,което съм изпуснала,но ще наваксам...
РАДВАМ СЕ,ЧЕ СЪМ ТУК  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001   love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 124
  • Мнения: 0
   Я да видим има  ли някой тук...........само ПДД наднича леко....айде ставайтееееееееееее  animal085  animal037 newsm57  261uu smile3535
След утринната гимнастика идва ред на кафетата ГРАБИ НАРОДЕ!
  Айде сега към работните места, че половината ден мина!
  Аз отивам да се срещна с класната на моя син, че само днес имала приемен ден  smile3556 smile3556 smile3556 !!!Те тук родителски срещи нямат навика да правят баш....та от време на време се налага да ходим в училище, ние родителите, и да се интересуваме как се справят децата ни.
  Лек ден на всичкииии  afwitch afwitch afwitch

# 125
  • Мнения: 953
Добро утро,
ние се завърнахме от разходка събота и неделя по селата.Да си наобиколим бабите.
Чеситито на Муцинка рожденичето.
Да ти е жива и здрава Алекс.
Ето ви DJ Любо,който се сдоби с още едно зъбче,та станаха две.
 http://www.bebealbum.bg/picture.php?id=20254

# 126
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро ....

Дани, кафенцее...ммммм!

Момичета  и ПДД, благодаря ви още веднъж за милите пожелания!
Партито мина просто великолепно! Алекс и всички дечица много се зарадваха на театъра, на тортата и балоните, абе на всичко.... Да са ни живи и здрави всички малки слънчица, пък и ние родителите, че да можем да им се радваме и да направим всичко възможно за да ги изградим като достойни и  "красиви" Човеци. А, чрез това да направим и самите себе си по-добри.


Лусиенче, с балета ще започнем живот и здраве на пролет.
А,  пейнтбол и в Софето си имаме, но така и не сме се организирали. Вярно голяма забава като чета.

Блонди, как си днес, милата ми?! Heart Eyes

Кати, Алекс снощи беше толкова изморена, че веднага като говорихме я сложих да си легне и докато прочетем приказка вече спинкаше. Обаче на сутринта ми вика: Мамо, нали и леля Кати се обади снощи! Mr. Green

А, Гери се появила....Добре си се завърнала!   bouquet


Деска
, писали сме заедно! Благодаря ти , а на Любчо честито второ зъбче

На всички изпращам мнооого целувки  и ви желая приятен ден!


# 127
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Обаче на сутринта ми вика: Мамо, нали и леля Кати се обади снощи! Mr. Green
аууууууу и ти каза и нали.....и тя какво.... newsm78 и ти какво.... newsm78

Ох ква съм заспала гъска днеска  Laughing
Добро утро първо .....................Дани тенкю за кафенцата е детенцето няма някакви специални проблеми нали просто рутинната среща ейййй добре че ми напомни аз не съм ходила повече от две седмици да питам как какво пък и да ти кажа направо се ядосвам като ида защото нестига че те викат ми вместо да ти обяснят кат хората притупат те набързо демек сещай се да си тръгнеш ..... Mr. Green..да да ама не аз като ида тук съм мара подробната а там съм два път мара подробната ми я за детето ми говорим .... Peace чакаме доклад Дани после как се справя твоето..... newsm78
Гериииии браво бе душата най накрая прекархте го тоя пусти интернет гледай кво се правят че не те виждат.....   Twisted Evil
Люсинче а малки деца като мойте могат ли да играят има ли по леки пушки те и с тез сигурно могат да стрелят ама кат гледам ти си се насинила а те горките Sick Sick
Блонди как е настроението днес newsm78 ще ни удостоиш ли със скъпото си присъствие моля newsm78
пдд обаче изпусна да ни уведомиш за рождения ден на малкото сладко златце другите може да са забравили обаче аз не ...... Mr. Green...и да какво викаш..... newsm78

# 128
  • Мнения: 903
Блонди как е настроението днес newsm78 ще ни удостоиш ли със скъпото си присъствие моля newsm78
Е, след такава любезна и настоятелна покана просто нЕма кЪк да нИ сЪ пУявА! newsm47
Настроението ми е още под нулата и термометърът продължа да отчита понижение на стойностите... Sick...
Едно много неприятно предчувствие ме мъчи.., ами да видим...
Катенце, а ти как си с грипа - пребори ли го вече?
Муцонка, добре разказваш за партито, ами снимков мат`реал няма ли да приложиш.. photo..
Я вземи пример от систъра ти - как се отчете подобаващо! newsm74

Геринце, разгиле появи се най-сетне... Hug Хайде чакаме подробен отчет за времето през което липсваше... blahblah

Деска, на снимката зъбки се не видят  tooth.., обаче забелязвам че за крехката си възраст Любчо е формирал вече доста разностранни интереси - преди скарата обръщаше цър-пър.., сега ДиДжей го раздава... Mr. Green

Дани, без малко да пропусна - Мерси за кафенцето! Тъкмо си го отпивам пред компа.

Люсиенче, от теб винаги струи позитивизъм - то така си е трябва..  Hands Thumbsup... И както би се изразила Миглена Ангелова, радвам се че "изживяваш своя прекрасен и стремителен ден днес"! Mr. Green

Всъщност такъв ден пожелавам на всички ви!
Чао!
smile3525

# 129
  • Мнения: 274
Здравейте, скоро аз и двама колеги от университета ще идваме на студентска бригада в Кипър Simple Smile Като разбера в кой град ще сме и къде, пак ще се включа  Peace Исках миналата година да дойда при вас в Кипър, но нещата се отложиха, и сега живот и здраве... нямам търпение вече  Laughing Усмихнат и приятен ден на всички  Hug

# 130
  • Мнения: 39
Добър вечер милички!  bowuu

Кате, там не е за деца! Като те удари тая малка топчица пълна с боя  #Splatи ти се ще да се оревеш света newsm45!

Муце, знам аз за балета че ще започвате напролет  smile3521

Блонди, аз съм си такава- само напред и нагоре! Така съм научена-винаги да се боря.

Зори, много ще ти хареса нашия прекрасен остров. Ама бригади и в Кипър ли има? newsm78

Гери, добре дошла отново мила  smile3525

Хайде аз затварям ,направихме половината дами на Никозия красиви и може да спим спокойно. Който ще спи де,защото аз няма да съм от тях. Нали имам гости, ще излизаме  Drunk

Лека вечер на всички!



# 131
  • Мнения: 26
Здравейте момичета,аз първо да кажа,че съм добре,работя,но Елинор ми липсва ужасно..Скоро ще бъде отново при нас,но дотогава ще си поплаквам за нея..Искам да ви кажа,че българското училище в Ларнака търси учител по български,та ако има някой с такава диплома и иска да работи да ми пише..Става въпрос за събота и неделя,от 9 до 13..
Нещата тук са си все така весели,гледам и ПДД се е появил отново..

# 132
  • Мнения: 465
Момичета, извинете, че ви нахлувам в темата   bouquet
Много ви моля за малко помощ  Hug Кажете ми най-евтиния вариант за пътуване до Кипър.
Благодаря много и пак извинявайте за нашествието   bouquet
Лека вечер!

# 133
  • Мнения: 17
латеа, предполагам имаш предвид от българия да стигнеш до кипър?
за да стигнеш до кипър трябва или да плуваш или да летиш. сега май няма кораби, а и не са особено евтини, така че остава варианта със самолет. от софия летят бг еър и кипърските авиолинии:
http://www.air.bg
http://www.cyprusairways.com
и при двете компании цената е минимум около 300 евро отиване и връщане, зависи от периода и колко предварително взимаш билета.
евентуално по-евтино може през солун с aegean http://www.aegeanair.com - при тях с по-ранно купуване на билета може да падне до 100 евро отиване и връщане, но трябва да прибавиш пътя до солун и обратно като пари и време.

хубав ден на всички

# 134
  • Мнения: 39
Добро утро момичета и ПДД!

За който закусва - заповядайте...


... ето и кафето за тези които го предпочитат чисто...


... и с мляко, разбира се...


Тази сутрин се събудихме с новината, че светът е по- различен... Единственото което си пожелавам е, промените да са добри за всички нас...
Макар и рано сутринта, направих връзка между 1 ноември - Деня на будителите и изборът на американците...
Извинете ме ако ви се струвам твърде отнесена, но аз знам колко важно е да има в живота ти хора, които да те провокират да "отвориш очите си" за света около себе си...
Но нека не ви досаждам с разсъжденията си...
gera_nasko, много се радвам, че отново си с нас. Сигурна съм, че детенцето много ти липсва, но нали всичко което правите е за доброто на цялото семейство...
ПДД, сигурна съм, че си имал и много трудни моменти, но факта че си постигнал това което си си поставил като задача, вече е повод за гордост... Да, ти ще имаш да извървиш дълъг път на доказване и себеутвърждаване, но ще успееш...
Още миналия ден исках да споделя, че аз самата много се страхувам от евентуалната промяна. Говорим си със съпругът ми, за отиването ни в Никозия и сякаш говоря по принцип, но някак това все едно не касае мене...
Като че ли не мога да го обясня... може би е страх от промяната, страх от неизвестността... Знам ли и аз?
Но наистина да спра до тук.
Пожелавам на всички усмихнат и слънчев ден!

ПДД, писали сме едновременно...

 

Общи условия

Активация на акаунт