На море в Турция - all inclusive (тема 3)

  • 56 368
  • 466
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 695
 аз съм писала в темичката юни месец за този хотел  Peace

# 31
  • Мнения: 902
чудя се за почивка за нова година в Алания, и най-вече дали мога сама да си организирам почивката? самолета от София? въобще каквото се сетите. И дали Алания е по-добрият избор от Анталия и Мармарис?

струва ли си да прекараш нова година в Турция?

# 32
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здравейте  Hug

Ние си харесахме да празнуваме Нова Година в Истанбул. Ако някой е бил в хотел  http://www.hotelprince.com/, моля да сподели как е изкарал...

# 33
  • В събота
  • Мнения: 201
Цоп и аз в тази тема.
Решили сме още от тази зима да си организираме морето 2009 в Кушадасъ например, та с нетърпение чакам новите оферти. Ще сме две семейства - ние с дете на годинка и 5 м тогава, а те с третокласничка. И тъй като за първи път ще почиваме в чужбина с радост ще следя темата.  Laughing

# 34
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз не бих отишла на Нова година в Турция.
Имам си мои разбирания по въпроса.
Но, виж, има доста потребителки, които са посрещали Нова година из турското Средиземноморие, доволни са останали.
Всичко е въпрос на нагласа.
За мен Нова година е свързано със сняг, греяно вино и свинско Grinning, неща, които турците не могат да ми предложат.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 22:49 от Пипинс

# 35
  • Мнения: 130
За януари съм направила резервация за amara wing-Кемер 5* има ли някой който да е ходил там и да сподели мнение.Притеснява ме това че е зима а съм организирала  10 нощувки и може да ни доскучае.В Турция сме ходили безброй пъти и на повечето екскурзии който правят съм ходила този път мислех да стоим само в хотела.В Кемер не съм била има ли места за разходки,магазинчета.....изобщо с какво може да си запълни там човек времето през зимата?

# 36
  • Мнения: 1 006
Ако хотела има спа център, можете да прекарате там голяма част от времето си. Ние бяхме в Риксос преди две години и в този спа център, можех да откарам и 20 дни!

# 37
  • Мнения: 11 747
Рейтинга на хотела е убийствено висок, ето
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297966-d507971-Reviews- … ranean_Coast.html

# 38
  • Мнения: 3 695
а знаете ли, дали по това време на годината пак е пълно с руснаци  Thinking

# 39
  • София, България
  • Мнения: 5 597
По принцип е пълно най-вече с немци  Simple Smile
По специално ако питаш за хотелите от веригата Амара - там целогодишно е пълно само с руснаци.
Иначе например в Барут Лара по Нова година нямаше нито 1 руснак  Peace

# 40
  • Мнения: 3 695
мона лиза    Hug

беше ми интересно, ходят ли и през другите сезони  Laughing

# 41
  • Мнения: 2 199
Решила съм 2009 да почивам в Турция. Месец не съм определила.
Трудно ми е да избера къде и кога.
Ще ви чета с интерес.
 Party

# 42
  • Мнения: 4 406
Лятото 2009 няма да ходя в Турция и май въобще на този тип all inclusive. Бях това лято и ме отказа, не, че хотела беше лош или обслужването. Този тип почивка не е за мен

# 43
  • Мнения: 2 199
Лятото 2009 няма да ходя в Турция и май въобще на този тип all inclusive. Бях това лято и ме отказа, не, че хотела беше лош или обслужването. Този тип почивка не е за мен

 Rolling Eyes Защо?  Thinking

# 44
  • Мнения: 4 406
Суха Мащерка, тип по-нервен човек съм. Цялото това спокойствие 7 дни ми идва множко    Whistling

Общи условия

Активация на акаунт