На море в Турция - all inclusive (тема 3)

  • 56 367
  • 466
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 406
Аз, доколкото имам спомени офертите бяха излезли преди Великден. Ние резервирахме 3 дни  преди Великден за юли, а аз ги проучвах поне 3 седмици преди това

# 61
  • Мнения: 419
Ето мнения за този хотел, снимки на туристи, оценки
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297962-d581323-Reviews- … ranean_Coast.html

Летните оферти няма да излязат преди края на април. Първо ще изкарат великденските оферти, та чак след тях ще се сетят за летни.
Пина, благодаря. Аз бях чела отзиви от руски туристи /много висок рейтинг от тях/, но прочетох и тези. Мненията са много противоречиви,та затова се допитвам и до българско мнение. Иначе съм пленена от този хотел. Просто е единствения който по описание и снимки отговаря на всички наши изисквания: мнооого зеленина, огромна територия, ролби, All inc. и не лош плаж. От една година ги проучвам, вкл. и гръцките, но такъв не открих. Единствените  по-добри ми се сториха хотелите във Фетие /най-вече Хил Сайд Бийч - извинявам се за кирилицата / Но цените там са... Thinking меко казано дебели.

# 62
  • Мнения: 11 747
Ами, сигурно са противоречиви отзивите, аз не ги четох, само видях че му е висок рейтинга и разлгедах снимките, които са прекрасни. То колкото и да се чете, няма как да разбереш на теб дали ще ти хареса... Много са различни хората, всеки съди от собствената си камбанария. От тия отзиви само можеш да добиеш някаква представа.

# 63
  • Мнения: 399
stela78, с коя туристическа агенция бяхте? Може ли повече инфо?
Бяхме с Аква Тур в хотел Кристал Адмирал -Сиде. Ето това е хотела http://www.tripadvisor.com/LocationPhotos-g297967-d674042-Crysta … ast.html#18693243
Като цяло сме доволни, но определено няма да отидем там тази година.
Хотела беше пълен с руснаци, което на мен лично не ми допада - прекалено са нахални Close
До хотела пътувахме около 2 часа от летището, след ката направихме кратка почивка и минахме през около още 7-8 хотела по пътя, за да оставим други хора от автобуса. Синът ми не спря да ме пита мамо, мамо пристигнахме ли, това ли е нашият хотел при всяка спирка. Известно ми е, че друг начин няма, но бих си го спестила следващият път и ще избера нещо по-близичко Wink
За сега съм се спряла на този http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297962-d557048-Reviews- … ranean_Coast.html Дано само не ме изненадат с непосилни за мен цени. Миналата година си спомням, че цените бяха що горе нормални. Ще се радвам ако някой, който вече е бил там сподели впечатленията си Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 346
Знае ли някой кога пускат летните оферти?


През 2008г.летните оферти излязоха през Март Peace.Платих в първите дни на Април,за да мога да ползвам отстъпката от 15%,която даваше агенцията за по- ранно пълно плащане Simple Smile.....питам се дали тази година световната финансова криза ще се отрази на цените за почивките ни в Турция newsm78?А дано! Praynig

# 65
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Имайки предвид промоциите за Нова година, изобщо няма да е очудя ако има доста добри промоции за лятото  Mr. Green
Може би най-накрая ще имаме и ние изгодни ласт минити като истински европейци.
От тази гледна точка, ми се струва, че може би тази година ще е по-изгодно да се изчаква до последно с билетите, отколкото да се гонят промоциите за ранно записване. В акватур за НГ имаше оферта за този хотел http://www.voyageotel.com/eng/belek/hotel.html за 309 евро.

# 66
  • Мнения: 419
Имайки предвид промоциите за Нова година, изобщо няма да е очудя ако има доста добри промоции за лятото  Mr. Green
Може би най-накрая ще имаме и ние изгодни ласт минити като истински европейци.
От тази гледна точка, ми се струва, че може би тази година ще е по-изгодно да се изчаква до последно с билетите, отколкото да се гонят промоциите за ранно записване. В акватур за НГ имаше оферта за този хотел http://www.voyageotel.com/eng/belek/hotel.html за 309 евро.

Мноооооого ми е любим.!!!
Мона лиза, това сигурно е пакет на човек ?

# 67
  • Мнения: 11 747
А, то остана и за двама да е  Laughing и накрай подарък направо  Simple Smile

# 68
# 69
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ех, мацки  Heart Eyes
ако знаете колко ми се ходеше ....
ама работих и на 29ти и на 30ти . Иначе си беше направо без пари - офертата излезе 10ина дни преди НГ.
сега твърдо съм решила края на май - началото на юни да ходя  Blush
много се изписа , ама все пак, кажете който има впечатления - какви са температурите тогава? /за Анталия/
аз винаги съм ходила юли, август или на НГ

# 70
  • Мнения: 419
И аз се интересувам от температурите за тогава. А какви бяха цените за там миналата година, знаете ли? Горе-долу.

# 71
  • София, България
  • Мнения: 5 597
И аз се интересувам от температурите за тогава. А какви бяха цените за там миналата година, знаете ли? Горе-долу.

аз ще ходя тогава защото си правя тънки сметки да почивам по-евтинко  Embarassed

# 72
  • Мнения: 399
Миналата година бяхме в Турция от 14.06 и беше многооооо горещо - даже нетърпимо. Затова тази годима мисля края на Май или първите дни на Юни.

# 73
  • София
  • Мнения: 11 116
Ние също бяхме през юни в Турция, времето беше прекрасно. Даже един ден беше на 40 градуса.

# 74
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Аз така и предполагах, ама все пак да питам то проверката е висша форма на доверие  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт