*~Арабска магия, българска стихия и любовна олелия за 92-ри път~*

  • 39 371
  • 288
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 100

и  още  не  се  е  насладил  на  милостта  на  Бог  ,  този  който  не  е  изпитал  страдание   Peace  bouquet


 Peace Peace Peace Hug

http://uk.youtube.com/watch?v=dc5CczS-yoU&feature=related

Марси,
Честит рожден ден на Линда!

Да расте здрава и умна, малко непослушна и дива, но много, много красива!!  Hug
Честита рожденичка и на теб - да я отгледаш с много разум и да я възпиташ като един стойностен човек!!   bouquet


Розалия, благодаря ти за песничките - не разбирам арабски все още, би ли ми казала какъв е основния въпрос от втората песен?

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 15:39 от Eye of Ra

# 166
  • Мнения: 904
Така така по нашия край са малко хората които могат да ти дадат смислен отговор на въпрос свързан с религията, и в повечето случай отговорът е или" прави се за здраве" или "така съм чул от старите и така знам че се прави пък вие като му търсите дъното него правете"и е обяснимо предвид факта че на времето не помня точната година всички интелигентни хора образовани именно в религиозната сфера са били зверски гонени и избити и това на което са успели да научат простолюдието се е предало поизкривено.

# 167
  • Мнения: 206
Marsi много целувки на Линдичка, да ти е жива и здрава и мамина отмяна   Gift  party023 nbirthday  Gift newsm67
Момичета, колкото до чата, няма час защото винаги има някой там, когато и да отидете все с някой ще се сблъскате Wink
Хубаво би било да има някъде линк, който иска да влиза. Но и тук интересни неща се разискват дето е добре да се знаят и от други хора, а и така новите арабелки ни намират Simple Smile

# 168
  • Мнения: 3
Мамииии,здравейте.Надявам се да ми помогнете,защото съм нова в  и във форума и в любовта с арабско момче.Надявам се да нямате нищо против да попитам за някои неща?
Ами проблема е,че аз имам момченце на 2,6г и любим,който е алжирец,за него детето не е проблем,но за мен е проблем,че той иска да отидем да живеем в Алжир.Аз пък се страхувам,защото любов,любов,но незнам някак си е се виждам там,незнам езика,незнам дали ще си намеря работа.А неискам да го карам и той да се отказва от вече получено предложние за работа към него за там.Същинският въпрос е можете ли да ми кажете,как се живее в Алжир,какво е отношението към жената и т.н.Връзката ни е от 6 месеца,а стана вече толкова сериозна,че май малко се плаша.Дайте ми малко инфо.Благодаря предварително и се извинявам,ако е малко объркано,но и на мен ми е така.

# 169
  • Paris, France
  • Мнения: 14 025
Честит рожден ден на Линда.Марси, от все сърце ви пожелавам да ви е жива, здрава и късметлийка !




Снощи не можах да вляза в чата. Предполагам сте си изкарали хубаво. Днес погледнах снимките. Има толкова нови, май все на първа страница ще си стоя newsm78!

Либра, не видях целия албум, но сте много хубави! Котките също  Grinning. Хабибито е фантазия, пу, пу!

Биби 2202, много сте хубави и вие. Сватбените снимки са, хм, нямам думи! Рядко се вижда толкова наконтен и красив младоженец. И с какви излъскани обувки! Абе, стил. Ти си като Барби. Малкия е голям сладур.

LinnaLove , добре дошла! Тук има живеещи в Алжир, които, сигурна съм, ще те упътят. Не е лесно с малко дете, никъде, не че с голямо е лесно. Не зная с какво се занимаваш в БГ, той какво работи в Алжир и има ли си деца. Това е голяма стъпка, още повече, ако не потръгнат нещата може да се озовеш сама с 2 или 3 деца или да не пусне децата. С деца раздяла е много трудна, от опит ти го казвам. Сигурна съм, че ще намериш пътя за себе си и се надявам да намериш щастие и радост по избрания път.

Монсун рейн, със сватбената носия си бомба! Синът ти е, пу, пу, красавец.  сте младички, абе, да не ви е на уроки! Радвам се да те чета. За калашите не съм те забравила, но нещо не ми идва музата. Не зная нищо за тях и четох, че езика е изолат. Разказвай за Египет, приятно ми е!

Хариет, най-канеления парфюм, на който съм попадала е Feminite du bois на Shiseido.

# 170
  • Мнения: 1
Хах, Невена, не преставаш да ме учудваш. Първо се нарече по начин, който ме накара да си те представям като някаква пенсионерка и после те гледам в албума същинска русалка....А това 'младички' ако се отнася за мен...по-голяма съм от мъжа ми със 7.5 години, айде да не посочвам негова възраст, че лесно ще пресметнете и моята ... Mr. Green

# 171
  • Мнения: 112
linna-добре дошла тук ще получиш наи-добрите съвети от мамите арабелки Hug

# 172
  • Мнения: 0
Здравейте и от мене,

Възможно е да не ме помните защото аз писах само в миналата тема и общо взето не остава време да се включвам,но се старая да наваксвам с четенето  Simple Smile а винаги има толкова интересни неща.

Monsoon_ rain стахотно пишеш,винаги ми е приятно да те чета Grinning, доста неща научавам, а и вече има кого да изненадвам с прочетеното инфо Wink



# 173
  • Мнения: 502
здравейте!
 искам да честитя на Марси за рожденния ден на Линда! newsm59  ura  Party Time  bouquet да е много здрава и засмяна и да те радва много!

# 174
  • Мнения: 0
Извинявам се момичета ooooh!,по погрешка се включих в чата Ви Blush

# 175
  • Мнения: 16
и аз да се запиша че стази болест не мога да се вдигна от леглото
не знам за чата дали ще успея на работа не ми работи микрофона ако е само за писане там съм то много скоро само кажете дата и час за среща   bouquet  bouquet  bouquet

# 176
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мили ми съфорумки, много ,много 4увства и дори сълзи от радост предизвикахте с пожеланията си, много ме трогнахте и наистина 4овек се усеща какво е създал и се мотивира да го пази и отглежда за доброто на вси4ки! благодаря ви, после  ,ако работи някой гсм , ще сложим и снимки! но ще сме скромно малко на брой, другите  ми близки са на видео конференция цял ден! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 177
  • Мнения: 206
babeli що така Sad добре си дошла в чата, той не е строго персонален Wink

# 178
  • Мнения: 1 269


Марси да ти е жива и здрава ЛИнда.Щастливо и безгрижно детство и много,много усмивки. Hug  Hug

# 179
  • Мнения: 666
Марси  Tada newsm38 newsm59  ura да ти е жива и здрава Линда  Hug

Невена Виролан    bouquet  bouquet  bouquet много ме трогна с твоето определение само дето приличах може би, сега приличам не на барби а на мама барба от барбароните  Laughing ама дано ги стопя тези килца все някой ден.

Хариет ми аз по скайпа все оставях съобщения, но като не ми отговори реших че си заета.

Nadia Jasem така хубаво си хортувахме, но има проблем със скайп и ми натресе някакъв вирус, мъжа ми още го оправя. Дано утре да е ок и пак да си чатим  Praynig Grinning

Тръгвам сега че пиша от компютъра на сестра ми.

Общи условия

Активация на акаунт