Отговори
# 45
  • Мнения: 1 266
JeniB, ако ползваш подложка от целулоза, детето трябва да е МНОГО напишкано, за да му се намокри кожата. Моята пикла досега не се е подсичала.

# 46
  • София
  • Мнения: 263
Здравейте! Аз скоро ще си имам бебче и искам да питам как ще се отразят Бамбино Мио на новородено. А и не разбрах нещо- подложката се сменя всеки път като се напишка или само като се  намокри самата подложка и наака?

# 47
  • Мнения: 1 266
Здравейте! Аз скоро ще си имам бебче и искам да питам как ще се отразят Бамбино Мио на новородено. А и не разбрах нещо- подложката се сменя всеки път като се напишка или само като се  намокри самата подложка и наака?

Моято бебе с тях, откакто се прибрахме у дома на 5. ден - никога не е имала проблеми. Няколко пъти сме слагали памперси - без оптически избелители и парфюми, но те й оставят отпечатъци върху кожата и малко запарват, докато това не се е случвало с Бамбиното, въпреки че гащичките отвътре са с тип найлоново покритие, явно наистина е пропускливо.

А сега отовам да си взема премията за реклама  Joy

# 48
  • Мнения: 115
Аз пък никога не съм имала проблем с миризмата на памучните пелени  newsm78 Дори лятот перях известно време на ръка  Peace

# 49
  • Мнения: 115
Здравейте! Аз скоро ще си имам бебче и искам да питам как ще се отразят Бамбино Мио на новородено. А и не разбрах нещо- подложката се сменя всеки път като се напишка или само като се  намокри самата подложка и наака?
Добре ще му се отрази - моето дете винаги се подсичаше от памперси, а от бамбино мио - не.
Подложката я сменям, когато сменям пелената (и нали съм Габровка, подложките ако не са наакани ги пера и ги ползвам, докато не се скъсат).
Айде и аз на опашката - премията за рекламата колко е?

# 50
  • Мнения: 101
Здравейте,
От 20тина дни ползвам Бамбино Мио с мойто бебче. Много съм доволна, но имам един проблем - всеки път като се наака изтича отстрани при крачетата. Гледам да пристигна гащичките колкото да не и стяга, но въпреки това почти всеки път акото изтича острани. При вас как е? Имате ли този проблем?

# 51
  • Мнения: 115
Ами то си има специален начин на сгъване на пелената - имаше го някъде из нет-а, ако го намеря. ще сложа линк  Peace
даже на клипче го гледах, ама сега не мога да го открия  ooooh!
показваха 3 начина на сгъване, за момиченце, за момченце и при опасност от наакване.  #Crazy

http://www.bambinomio.bg/
намерих го  Hug
http://www.bambinomio.com/v06/med/v_lf.wmv
нещо май не се справих много добре  Embarassed  newsm78 ама като се отвори сайта и се отиде на инструкции ... и калпазанка като мен, ще се справи  Mr. Green

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 21:16 от Мунгусолини

# 52
  • у нас
  • Мнения: 5 716
изобщо не съм чувала, а камо ли да видя такива пелени  ooooh! А пък името ми се струва познато  Thinking

# 53
  • Мнения: 581
И аз съм решила ще си купя такива пелени. Но от къде от интернета ли да си ги поръчам. Аз съм от Бургас обикаляла съм по магазините и какво да ви кажа- Някой от магазините за които пишише че се продават тези пелени вече ги няма. В други магазини пък като попиташ и продавачките те гледат  Shocked Shockedне разбират даже на каккъв език им говориш . Аз ще продължавам да търся и ако не ги намеря в крайна сметка ще си ги поръчам от интернет.

# 54
  • Мнения: 1 266
Djoneto, честито! И се спотайваш, а?
 Hug

Виждам, че Мунгусолини вече ти е отговорила Simple Smile
Ако я сгънеш с "ушички" вероятно проблемът ще се реши. Аз не съм имала такива проблеми, защото Михаела тренира ЕБХ и рядко ака в пелените.

# 55
  • София
  • Мнения: 659
 Вижте какво е споделила една мама в друга тема за пелените
Aз скоро ще мога да коментирам и пелените за многократна употреба от тук.
Можете да отворите линка по-късно, че в момента реконструират страницата и не се вижда.
Чакам си първата поръчка с мостри от всичките видове.
Доживяхме и тук да ги има newsm44
 Тъкмо се чудех дали да си взимам още пелени на Бамбиното (засега съм взела 12 и 3 бр. гащички и не бях сигурна дали ще са ми достатъчни), но сега ще разгледам тези и може нещо от тях да си поръчам.

# 56
  • София
  • Мнения: 263
 newsm47, Еее, супер, най-накрая да се появи и в БГ друг вариант на многократните пелени!!! Но тези ми се вижда, че идват по-скъпички от бамбино мио-то newsm78
veroniki , пиши като направиш сравнение  Wink

# 57
  • Мнения: 2 132
Е браво. Най-сетне да не трябва да поръчвам от чужбина. За Wonderoos и  Fuzzi мога да споделя впечатления, ако някой се интересува, защото имаме от тях. Grinning

# 58
  • Мнения: 718
Най-сетне наистина, аз вече си поръчах от Щатите на Happy Heinys, но моя модел не се предлага в българския сайт. Иначе от бамбиномиото никак не съм доволна, затова потърсих друга алтернатива, макар и по-скъпа.

# 59
  • Мнения: 177
Мамита, кажете ми какви са преимуществата на тези пелени.

Общи условия

Активация на акаунт