Среща на БУРГАСки бременлийки-АПРИЛки 2009

  • 10 083
  • 161
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 249
Мамчета, има запазена маса на мое име в Детския кът на Хотел България, за 16 часа утре. Всеки който иска е добре дошъл да се видим и да се пооплачем, а и да споделим бремелински трепети    Heart Eyes   Hug  . Питайте за масата, запазена на името на Ирена Люцканова  Peace

# 91
  • Мнения: 581
Мамчета, има запазена маса на мое име в Детския кът на Хотел България, за 16 часа утре. Всеки който иска е добре дошъл да се видим и да се пооплачем, а и да споделим бремелински трепети    Heart Eyes   Hug  . Питайте за масата, запазена на името на Ирена Люцканова  Peace
[/quote
Добре

# 92
  • БУРГАС
  • Мнения: 134
Е момичета  mammaкакво стана на срещата,  newsm78 разказвайте  lalalala как премина всичко и снимки има ли?  smile3509

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 347
pepeliankata, аз не успях да отида на срещичката, но снимчици има, те са в нашата тема Simple Smile

Момичета предполагам, че спокойно може да пишем тук, не само по въпрос за срещички, но и за всичко, което ни вълнува в нашия град, така няма да товарим другата тема и няма да отекчаваме момичетата, които не са от Бургас... Така правят и маминките от Русе, изшпионирах ги докато се ровех във форума  Blush Mr. Green
Пак да ви питам за лекцията утре, Имамама потвърди, другите, които казаха че ще дойдат, остава ли си? Ще се видим ли и после да си поприказваме? Simple Smile

# 94
  • БУРГАС
  • Мнения: 134
pepeliankata, аз не успях да отида на срещичката, но снимчици има, те са в нашата тема Simple Smile

Здравей ben78!

Къде е тази темичка за да ви поразгледам, ако може ликн да сложиш към нея за по лесно. Simple Smile

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 231
да
аз утре щеидвам на лекцията на 9месеца - в колко часа ще се чакаме пред ресторанта?
За след това не мога да обещя нали съм на работа, но ако няма някой зор ще остана.

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 347
Мога да отида по-рано, за да запазя сапаре, ако сме повече е хубаво да дойде още някой по-рано, за да има места за всички... Но зависи от това колко всъщност ще се съберем Simple Smile

# 97
  • Мнения: 4 362
Сега видях темата,за съжаление аз утре трябва да ида до Сливен да си взема 45 дневен болничен  Rolling Eyes и не знам кога ще се прибера  Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 4
Здравейте само да кажа и аз ще дойда утре Simple Smile  на лекцията
Хубава вечер от мене.

# 99
  • Мнения: 12
бен , аз ще дойда ,имай ме в  предвид, но все пак ще се чуем по тел , и аз смятам да отида по- рано , ако ти одидеш по- рано вземи ако е свободна онази маса като предния път

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 347
yana, kate-rina, radost_mk, Имамама... дано не забравям някой... renka, днес май щеше да е на Варна, дано всичко да е минало добре  Praynig Hug
Дея`, жалко че не можеш да дойдеш, но ЖЗ, следващия път  Hug
Радост, ще отида към и половина, може да се засечем Simple Smile Поне ти познаваш останалите маминки, част от тях съм виждала само на снимка  Hug
Лека нощ на вас и на тумбачетата Simple Smile
П.П: .... и колко е хубаво... 1вата хубава новина е от Бургас... да ни следва този късмет и занапред нали? Simple Smile

# 101
  • Мнения: 54
Момичета, използвам пространството тук да ви напомня за нашия градски-телефонен указател и да ви помоля да ми пратите данни на лични...
Бен78 и Имамама - моля разяснете на момичетата на срещичката за какво става въпрос и ги насърчете да ми пратят данни...
пожелавам ви прекрасно време утре и чудесно изкарване и после естествено - снимки очакваме...

# 102
  • Мнения: 249
Здравейте коремчета, аз съм във Видин при нашите, затова малко ме нямаше. Надявам се да сте си изкарали хубаво на лекцията и на срещичката после  Hug Ние сме добре, на прегледа всичко мина нормално, сега мислим дата за секциото. Сега ще вляза в другата тема да видя там как са нещата  Simple Smile Целувки от мен   bouquet

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 347
renka79, радвам се, че си спокойна след прегледа и че всичко е наред. Хубава почивка вкъщи  Hug
Срещичка нямаше, явно всеки е бързал по задачки  Wink
yana ми показа къде е Детския Егоист и сега съм по-спокойна и си харесах доста нещица   bouquet
Много ми е студено тези дни... пак излизам, но... бързам да си се прибера вкъщи и да си лежа и спя на топло... мечешката болест ме тресе  Mr. Green
От днес маминки съм и аз в майчинство... а пък и новите бебки  Hug Hug Hug направо страх ме хваща  Mr. Green
Деси, благодаря ти за списъка за болницата... защо ми се струва, че като ходихме на отворените врати ни казаха доста повече неща...  newsm78
Деси Д и зеленото око, оправяйте се скоро момичета  Hug
радост, дано при лекарката днес е минало всичко наред... и мен ме отпрати за няма и 5 мин. без преглед...

# 104
  • Мнения: 581
Радост, Бен 78, имам чувството че тези наши лекари като им кажеш че ще раждаш някъде извън Бургас направо ще те изгонят от кабинета. Най важното е с бебетата да са наред нещата а другото някак си ще се преглътне. Не смятам да ходя другаде да раждам а в Бургас така че ще видим какво ще стане след 20 март. Не вярвам да ме отрежат с прегледа . На мене лекарката  ми каза категорично, че всичко е наред с бебето, плацентата и околоплодните води  и няма от какво да се притеснявам  спокойно да си е карам до следващия път. Ще видим като му дойде времето - каквото сабя покаже.

Ще може ли и аз да получа един списък по рано за нещата които трябва да се носят в РД? Някоя мама беше написала четермометър трябва да се носи. Това направо е ...... В Болницата нямат ли термометри? Исками се по отрано да започвам да се подготвям с тези неща.

Чао засега

Общи условия

Активация на акаунт