За първа година в детската градина - 12 част

  • 14 593
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 219
микки , много ви е хубава детската градина, а за твоята мома думи нямам Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 2 467
Много хубави снимки, момичета  Hug

Днес си взехме малкото злато пак болно. Била е с разстройство цял ден Sad Тече и и носа. Две седмици само изкара здрава и айде пак.
Имало вирус...

# 242
  • Мнения: 1 240
Добро утро  Hug

Мики, Наталия браво за снимки!
Наталия, тортата изглежда страхотно, а рожденичката е прекрасна малка госпожица!
Мики и вашия празник е бил много вълнуващ! Чакам и аз с нетърпение първия празник на Гергана в ДГ. Преди 4 години присъствах на племеничката на празника за 8-ми март. И на мен тогава ми се насълзяваха очите, а какво ли ще бъде на първия празник на моето детенце.  Heart Eyes

Jes, дано бързо премине този вирус! Ама не е ли вече стидено за ракива стомашни вируси?

# 243
  • Мнения: 479
Разгледах снимките на Мики и Наталия. Децата са просто прекрасни.  Grinning

За съжаление в нашата градина засега няма организирани празници. Аз се опитвам да разбера от Васи дали нещо учат или пеят в градината но казва че не помни .

Все пак вече доста време са на градина ако се занимават по сериозно с тях би трябвало да има някакъв резултат.

Сега съм се наела да я науча на стихотворението Ръкавички. Казах й че Дядо Коледа носи подаръци само на децата дето знаят песен или стихче и в началото имах голям успех. Но ще видим докъде ще стигнем с разучаването.

# 244
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро маминки!

Наталия, Микки чудни снимки. Да са ви живи и
здрави малките принцеси.
В нашата градина не са ни казали за тържество. Cry И аз искам пък..., а квато съм ревла.... Blush

В момента сме на вълна коледни подаръци- дали, какво и за колко?

Jes, бързо оздравяване! Да не ви е хванало със закъснение гадното вирусче от преди месец... newsm78

gerygirl, успех със стихчето!

А, пък в нашата група ми прави впечатление вече за трети път децата ги посреща леличката. Къде ли са госпожите... newsm78 Сигурна съм, че има логично обяснение, но ще питам като я взимам.
При вас това нормално ли е или госпожите винаги са там?

# 245
  • Мнения: 3 219
В нашата група няма да има тържество, понеже са още мънички. Ще имат голямо общоградинско, в салона им, канели театър, а после Дядо Коледа обикалял по групите. Общината обикновено спонсорира с торбичка с лакомства, за подаръците още не сме се разбрали нищо, ще настоявам да са дребни малки еднакви подаръчета, не виждам смисъл от друго.

# 246
  • Мнения: 702
Мики и Наталия, много хубави снимки! Прекрасни дечица  Simple Smile

Днес ще бъде концерта в който ще участват децата от нашата група. Повода за концерта ще бъде Денят на християнското семейство и ще бъде в театъра съвместно с ансамбъла за руски песни и танци. Много се вълнувам  Blush

# 247
  • София
  • Мнения: 700
Nataliq_, Микки страхотни снимки. Много са красиви младите госпожици.
На нас на родителскатасреща ни бяха казали, че първото отворено за родители тържество ще е за осми март. За Коледа ще имат, но без родителите.
Да ви разкажа за нашата сага с парното. Сутринта минах да попитам дали в понеделник ще има парно, за да знам дали да го водя, че не ми се иска да го доведа и да го връщам и какво разбрах, че парното си работи - поправили го били. А каква беше тази драма вчера не знам. Обадих се на леля ми, която го гледа да го заведе, за да не прекъсва.
Шоши приятно изкарване на концерта и после да покажеш снимки  Peace

# 248
  • Мнения: 929
Тъкмо и аз да кажа какви претенции има моята щерка и гледам не е единствената - днес реши че трябва да ходи с дънки, че си избира кои, не можело аз да решавам била вече голяма.  ooooh!
Ние също няма да имаме тържество. Вчера са правили картички по случай празника, а днес ще ли да се учат как да помагат за приготовленията по празниците.

# 249
  • София
  • Мнения: 4 294

А, пък в нашата група ми прави впечатление вече за трети път децата ги посреща леличката. Къде ли са госпожите... newsm78 Сигурна съм, че има логично обяснение, но ще питам като я взимам.
При вас това нормално ли е или госпожите винаги са там?



Никога лелята не е посрещала дъщеря ми, винаги госпожата излиза да я посрещне  Peace

# 250
  • София
  • Мнения: 1 456
Шоши, приятно прекарване!

За да избегнем сутрешното тръшкане за дрешките,
ние си ги подготвяме от вечертта на столчето. Peace
Понякога този избор и това, пък онова ..продължава повече от
необходимото. Но поне имаме достатъчно време, пък и вечертта по-бързо се отказва от претенциите си. Mr. Green

# 251
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 811
В нашата група няма да има тържество, понеже са още мънички. Ще имат голямо общоградинско, в салона им, канели театър, а после Дядо Коледа обикалял по групите. Общината обикновено спонсорира с торбичка с лакомства, за подаръците още не сме се разбрали нищо, ще настоявам да са дребни малки еднакви подаръчета, не виждам смисъл от друго.

И при нас е така. Освен "общинските лакомства" ние ще носим подарък за своето си дете за да му го подари дядо Коледа и един подарък за градината.

# 252
  • София
  • Мнения: 790
И при нас няма да има тържество, явно не във всяка градина им се занимава с организиране на подобно събиране. Жалко за което ...
При нас не винаги излиза учителка за да посрещне децата, днес например я съпроводи охраната.
Може и да е дискутирано вече, но все пак да ви питам - трябва ли да се информират родителите когато на децата им взимат проби за паразити  Rolling Eyes Рали вчера каза, че една лелка и е слагала тиксо на дупето ..

# 253
  • Мнения: 1 240
...ние си ги подготвяме от вечертта на столчето. Peace
Понякога този избор и това, пък онова ..продължава повече от
необходимото. Но поне имаме достатъчно време, пък и вечертта по-бързо се отказва от претенциите си. Mr. Green

И аз така процедирам, пък и още повече, че аз вече съм излязла за работа, когато Гергана става за ДГ.

Шоши, весел празник!

Камерлитка, би трябвало да информират родителите даже предварително.

# 254
  • София
  • Мнения: 1 456
Как така им взимат проби за паразити?????? newsm78 Shocked

Това го чувам за пръв път! Правят ли се подобни изследвания в градината и защо като има такива дадени при записването и съответно изискване да се представят от нас нови при определени отсъствени дни на детето?

Общи условия

Активация на акаунт