Подаръци за КОЛЕДА!

  • 28 354
  • 123
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 052
Дайте ми идеи за подарък за 6-7 годишно момче newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
 Praynig
колело  Wink

# 106
  • Мнения: 3 157
Aз съм готова с подаръците Hug,на баща ми и свекъра и бядо ми съм купила 12годишно уиски,на майка ми комплект кремове с козметична чанта,на свекървата кошница с различни видове кафе и сметани(голяма почитателка е на кафето Crazy)на сестра ми преса за коса,милото сам си избра подаръка-телефон.


Откъде тази кошница?Струва ми се много добра идея Peace
Аз засега съм се ориентирала към календари-от тези стандартните с 12листа,които се закачат на стена,но вместо картина някаква да сложа най-различни снимки на детето ми-напр.за янусри месец зимни снимки,за март-с биберон,за лятото-по боди,за декември-с елхата.

# 107
  • Мнения: 1 937
Откъде тази кошница?Струва ми се много добра идея Peace
Тук има такива.

# 108
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
За нашите съм купила уред за масаж като одяло, а за другите още нищо.

# 109
  • Мнения: 3 157
Днес намерих един страхотен магазин на ,,цар Симеон'',където има всякакви аксесоари за опаковане на подаръци-панделки,мрежи,целофани-всичко в най-различни цветове и големини,торбички-хартиени и от някакъв плат-полу-прозрачни,много гирлянди,кошници,кутиики,малки фигурки-дядо Мраз и други и реших аз да си направя кошница и да я напълня с каквото искам(според това какво харесва човека,на който ще я подаряваме)

# 110
  • Мнения: 440
За нашите съм купила уред за масаж като одяло, а за другите още нищо.

Какво представлява този уред и откъде може да се купи

# 111
  • Мнения: 440
Дайте ми идея за подаръци за родителите ми - възрастни хора са,на по 70 години .

# 112
  • Мнения: 28
Дайте ми идеи за подарък за 6-7 годишно момче newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
 Praynig

Аз на сина ми, той е на 8, купих Wii спорт и се надявам че отговаря на отзивите, че много гледаме телевизия по време на ваканциите Grinning.

# 113
  • софия
  • Мнения: 25 465
Днес намерих един страхотен магазин на ,,цар Симеон'',където има всякакви аксесоари за опаковане на подаръци-панделки,мрежи,целофани-всичко в най-различни цветове и големини,торбички-хартиени и от някакъв плат-полу-прозрачни,много гирлянди,кошници,кутиики,малки фигурки-дядо Мраз и други и реших аз да си направя кошница и да я напълня с каквото искам(според това какво харесва човека,на който ще я подаряваме)
Би ли обяснила по-точно къде е този магазин, моля!

# 114
  • София
  • Мнения: 796
И аз се интересувам от този магазин за опаковки и красоти! Peace Писах на "Шоколадче"то лично съобщение. Сигурно ще ни информира по-късно. Laughing

# 115
  • Мнения: 3 157
,,цар Симеон''90-до Женския пазар.

# 116
  • Мнения: 9 186
в отсечката на Симеон между Вашингтон и Борис в посока МАрия Луиза от ляво !!!

# 117
В салона в който си правих антицелулитните процедури предлагат коледни подаръци- може да се вземе ваучер за някоя терапия или масаж и е много готин подарък. Аз взех шоколадова терапия за причтелката ми и мисля че найстина е много як подарък за коледа !
http://tialo.net
ako някой се интересува !!! Laughing

# 118
  • Мнения: 66
Моля,ако някой има идея,откъде мога да купя комплект за маникюр  или педикюр,да пише.Търся от тези с ваничките.Преди съм виждала в ТСМ,но сега не открих там.Благодаря предварително и Висели празници!

# 119
  • Мнения: 1 554
още нищо не съм купила Mr. Green защо все чакам последния момент,след обяда ще ходим до Мола и ще си направим подаръци,после ще ги сложим под елхата и ще се правим на изненадани Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт