Как да си направим собствен сайт или блог лесно и безплатно

  • 144 190
  • 721
  •   1
Отговори
# 375
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Темата има опция за изключване на категории от списъка, както и за показване на определен брой категории в навигацията. Провери "Limit categories" в опциите - срещу него трябва да пише 0, за да ти показва всички категории.

Не съм руса, но да попитам - за слайда имаш предвид, че при втория слайд ти наслагва още една статия отдолу, в смисъл едновременно показва 2 и 3 слайд? В сайта на темата има подобен проблем описан - там се оказа, че текста на втория слайд е прекалено къс и затова наслагва един под друг. Виж дали няма да помогне при теб по-дълъг текст на слайда

Последна редакция: пн, 08 авг 2011, 17:27 от NikolForAll

# 376
  • Мнения: 3 634
Темата има опция за изключване на категории от списъка, както и за показване на определен брой категории в навигацията. Провери "Limit categories" в опциите - срещу него трябва да пише 0, за да ти показва всички категории.

Това го опитах първо, но не е оттам. За другото ще се пробвам както е описано.

# 377
  • Мнения: 3 634
Темата ми окончателно се бъгна след като я преинсталирах!  doh Мисля, че не е съвместима за последните версии на WP и сега ще търся нова.

# 378
  • Мнения: 3 810
Октопод с рокля, виждам че страниците или публикациите ти са с имена на бг. (Например http://multi-mama.org/%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%87 … D0%BD%D0%B8%D0%BA би трябвало да е справочник)
Не е лошо да са на английски или просто думата на латиница. Това е добре и за SEO оптимизацията на сайта, а и често бг- името създава проблем.
Това става при "редактиране" на страница.

Междувременно и аз напредвам с моя сайт. Сега с помощника ми се мъчим над галерията. Отказах се от http://coppermine-gallery.net/ защото ми се стори че трудно ще се вгради. Иначе е супер! Като мини форум си е с възможност за регистрирани потребители които могат да имат права за гласуване на снимките, коментари и добавяне на снимки.
Търсим нещо по- простичко или ако не ще измислям код...

# 379
  • Мнения: 3 634
пРостО кИриЛизАциЯ, това го знам и все се каня да го оправя. Грешки на аматьора!  Mr. Green Отказах се да се мъча, писах на момчетата от хостинга. Те винаги ми оправят кашите, надяам се и този път да се справят.

# 380
  • Мнения: 3 810
Добре е че има кой да помогне. Точно вчера ти го гледах. Добър ти е сайта  Peace

Едно въпросче- това шоу на последните теми какъв плъгин е? или е от темата?
и...Recent News ме интересува...

# 381
  • Мнения: 0
И аз мисля, че е полезна тази дискусия, да кажат другите.

Всичко чета. thumbsup

и аз! БЛАГОДАРЯ   bouquet

Благодаря и от мен   bouquet Много полезна тема!

# 382
  • Мнения: 3 634
Добре е че има кой да помогне. Точно вчера ти го гледах. Добър ти е сайта  Peace

Едно въпросче- това шоу на последните теми какъв плъгин е? или е от темата?
и...Recent News ме интересува...

Помогнаха момчетата, върнах се пак където бях преди няколко дни. Благодаря ти за мнението, но малка е моята заслуга. Темата има много възможности и затова изглежда така добре.

Слайд-шоуто е от темата, recent news също. Пак ще трябва да ги превеждам, но къде пипнах та всичко сега е курсив нямам идея.  ooooh!

# 383
  • Мнения: 3 810
Щом всичко е в курсив най- вероятно в Style.css   body

# 384
  • Мнения: 3 634
Щом всичко е в курсив най- вероятно в Style.css   body

На всички font-style написах normal и пак си стои. Как съм го махнала предишния път?!  Thinking

# 385
  • Мнения: 3 634
Ден пореден от сагата на Октопода и нейния блог. За n-ти път преинсталирах темата и wp - никакъв ефект. Отказвам се! Обаче не мога на всеки 4-5 месеца да сменям темата заради това, че не се обновяват спрямо версиите на wp. Тази беше от 2010. Дали, ако си купя тема ще има по-сериозен съпорт?

# 386
  • Мнения: 41
Креативни мамчета, по препоръка на Октопод в рокля влизам да се запиша във вашата темичка Simple Smile Ето и последната статия в нашия блог http://www.uniqueandmonique.com/2011/zhenska-mu-rabota/ Блогърстваме с една приятелка и ще се радваме на вашето професионално мнение, коментари и забележки. Аз вече ще ви следя и се надявам, че ще получа много полезни съвети от вас  bouquet

# 387
  • Мнения: 3 634
Хубав е, с актуална визия! Готова тема ли е това?

Аз не харесвам когато има джаджи и препратки на английски. Можеш да си ги преведеш сама или с наша помощ. Също така може да сложиш текст към четирите снимки в дясно, за да е ясно накъде водят, ако последваш линка.   

# 388
  • Italia
  • Мнения: 1 059
M0NIQUE, много ми хареса, поздравления Simple Smile Само можеш да си форматираш Live Traffic Feed-a, че не ти се виждат знаменцата в дясно, по-голям е от дясната колона на темата Wink

Последна редакция: чт, 18 авг 2011, 11:54 от NikolForAll

# 389
  • Мнения: 354
Блогът е хубав, да! Може ли да споделите как се вгражда кода на социалния плъгин на Фейсбук под публикациите?

Имам един въпрос: понеже имаме томбола в нашата Фейсбук страница и искам да изтегля на случаен принцип един от тях за награда. Как да разбера номерата им ( според момента, в който са харесали страницата), за да организирам тегленето на наградата?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт