Лекарите в Пазарджик - 3

  • 52 590
  • 327
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 070
да,при училище В.ЛЕВСКИ.след кръговото по посока КАТ,нали има един легнал полицай,преди него свиваш в дясно ,по уличката ,и после в ляво

# 211
  • Мнения: 2 577
благодаря, разбрах те! Hug

# 212
  • Мнения: 941
А някой може ли да ми каже къде е частният кабинет на д-р Данчев - да не е някъде около ресторант "Пъпа" малко след църквата св. Богородица, в сравнително нова кооперация? Знам, че там се премести да живее преди известно време...

# 213
  • Мнения: 2 070
А някой може ли да ми каже къде е частният кабинет на д-р Данчев - да не е някъде около ресторант "Пъпа" малко след църквата св. Богородица, в сравнително нова кооперация? Знам, че там се премести да живее преди известно време...
аз съм насреща Hug.от църквата пресичаш Руски,  и тръгваш към бул.ХР.Ботев,по канала.Неговата къща се пада в дясно на ъгъла,голяма,жълта,има борчета от пред.

# 214
  • Мнения: 941
Тенкс  Ванче  Hug
Кабинета му е в къщата, така ли?

# 215
  • Между два свята...
  • Мнения: 58
Ако някой знае мобилен телефон на Пещерлиев да ми пише на лични - спешно Praynig или кога приема в частен кабинет .

# 216
  • Мнения: 63
Кажете нещо за д-р Коруева от ВИВА

# 217
  • Мнения: 1 938
Кажете нещо за д-р Коруева от ВИВА

Чакам те на курса за бъдещи и настоящи мами в четвъртък! Hug
Ще ми бъде изключително приятно да се запознаем! Hug
Ще коментираме всичко, от което се интересуваш! Wink  bouquet

# 218
  • Мнения: 413
Кажете нещо за д-р Коруева от ВИВА
Sonika_b, моята бременност я следеше д-р Коруева и при нея раждах.Аз съм доволна като цяло.Има какво да се желае, малко е припряна на моменти и не е много по обясненията.Та се налагаше аз да питам.
Ако те интересува нещо конкретно питай. Peace

# 219
  • Пазарджик
  • Мнения: 142
за Мирна 74: Доктор Неделчо Пещерлиев прима в частния си кабинет в понеделник, сряда и четвъртък от 13.00 до 15,00 в гр. Пазарджик, ул. "Булаир" 8, има голяма табела с името му.  Телефоните са: 0888/426391; 034/441403 и 034/449047. Във вторник и петък след 8,30 е в Хигия. Дори и без предварително обаждане, ако идеш в подходящите часове, ще те приеме. Винаги е на работното си място! Аз ходих при него Септември 2008г. със сериозни проблеми от 3 месеца, бях обиколила преди това 2 ортопеда в Пазарджик и един в Пловдив и нито един не ми постави вярна диагноза, дори не ми направиха снимка! Отидох при доктор Пещерлиев като последна отчаяна стъпка, той постави веднага вярната диагноза, след снимката я потвърди, след 3 седмици бях значително по-добре. Много съм му благодарна и съм възхитена от професионализма му! Желая му от сърце здраве и още много професионални успехи, измерени в благодарни пациенти като мен. Не искам да обидя другите ортопеди, но след 3 месеца ходене по мъките, аз не бих се доверила на друг освен на него. Мирна 74, дано не ти пиша прекалено късно, дано сте го открили вече, а ако сте отишли при друг, ти препоръчвам да отидеш и при доктор Пещерлиев. Желая ви проблема бързо да се разреши!     

# 220
  • Мнения: 3 637
Момичета дайте мнение,ако сте чували нещо за Корсемов!  Hug

# 221
  • Мнения: 413
Danielkka, ходила съм при него, но преди няколко години, в кабинета му в Пловдив.Доволна съм, внимателен, дълго ми обяснява какво и как трябва да направя. Peace
Ако не се лъжа Гери е ходила при него.

# 222
  • Мнения: 63
Момичета дайте мнение,ако сте чували нещо за Корсемов!  Hug

Аз съм много доволна от него.Бях с много проблеми в началото и след поредното разочарование от пазарджишките лекари ходих при него.Много ме успокои и е добър специалист дори самата аз съм раждана при него Laughing

# 223
  • Мнения: 125
Danielkka,аз също съм много доволна от др.Корсемов.Ходех на консултация при него в МЦ"Сана".Той ми направи и секциото /по мед.показания/изключително професионално.

# 224
  • Мнения: 2 336
Момичета дайте мнение,ако сте чували нещо за Корсемов!  Hug
а той къде преглежда, работили  със здраваната каса и не

Общи условия

Активация на акаунт