Лекарите в Пазарджик - 3

  • 52 493
  • 327
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 577
Шопова не преглежда във Бялата къща вече.

павлова бих я препоръчала за деца  - не от личен опит, но тъй като доста съм висяла пред кабинетите и в Хигия и в Бялата къща, та съм виждала мнооого дечица пацеинети при нея.

# 301
  • Мнения: 2 070
обадих се на Павлова,в болнични е Confusedще ни прегледа след първи април,и ще предцени,дали сме за нея

# 302
  • Мнения: 262
Момичета,знае ли някой дали д-р. Шопова работи още в болницата?
Тя е АГ. Ще бъда много благодарна,ако някой знае и приемните дни и часове.
Но и само настоящото работно място ще ми е в полза.
После ще се обадя там и ще попитам .


    Д-р Шопова работи във "Вива" и в Родилно отделение на МБАЛ - Пазарджик. Peace
Чувала съм, че работи и в Бялата къща (с/у бившата автогара). newsm78
Сега се обадих на моя позната, която ходи при д-р Шопова. Приемният и ден във "Вива" е в петък, до обяд. Peace
 Hug Hug Hug

Благодаря  Nellina ,много ми помогна!  bouquet

# 303
  • Мнения: 2 577
обадих се на Павлова,в болнични е Confusedще ни прегледа след първи април,и ще предцени,дали сме за нея
да, счупила си е ръката, забравих да спомена, защото и аз искам да ходя на преглед, ама не преглежда Rolling Eyes

# 304
  • Мнения: 941
Само да подтвърдя - водих 16 годишната си племеница и 11 годишната си дъщеря на профилактичен преглед при д-р Павлова. Много професионално отношение - децата се бяха сплавили , но тя ги накара да се отпуснат. Препоръчвам я  Peace

# 305
  • Мнения: 2 070
Благодаря Ви! Hug
Откриха на Ади ,срастване на малките срамни устни.Минимално е,но тя е на 5.И Павлова каза,че като я прегледа ,ще предцени,тя ли ще извърши манипулацията.Дано PraynigВ Токуда ми предложиха,почудих се,защото не знаеха дали е с упойка,а лекарката-гинеколожка,не беше на смяна.На другия ден си тръгнахме,и

# 306
  • Мнения: 3 484
Ох, Пали, ужас.... Милото детенце. Дано не се уплаши много

# 307
  • Мнения: 1 938
Благодаря  Nellina ,много ми помогна!  bouquet

 Hug Hug Hug

    Пали, мисля, че в Здравния форум имаше специална тема за синехиите на срамните устни. Много майки бяха писали в нея. Можеш да надзърнеш.  Peace
Успех и кураж!
Hug Hug Hug

П.П. Пали, за тази тема става въпрос.  Hug

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 16:23 от Nellina

# 308
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
strahno dovolna sam ot dr.Pavlova-AG(HIGIA) i ot dr.Miteva-pediatar(ESKULAP)

# 309
Здравейте. Моля ви за съвет - къде да родя в Пазарджик. С предишната си бременност имах много проблеми и не искам отново да изживея същия кошмар. Не се оплаквам от екипа, който ми помогна да родя - с мен се справиха отлично, но не съм доволна от персонала, който се погрижи за новороденото ми в болницата. Чакам отново дете и този път искам да се погрижа детето ми като се роди да попадне в компетентни ръце.
Моля ви помогнете ми!

# 310
  • Мнения: 11
Здравейте! Искам да ви попитам някой ходил ли е при д- р Шопова и какви отзиви имате за нея? Тя е акушер- гинеколог в МБАЛ-Пазарджик! Предстои ми първо раждане, бебето казват, че е голямо и не мога да реша къде и при кой лекар да протече раждането, също така дали да е секцио или нормално?

# 311
  • Мнения: 2 577
Severno_siqnie, съвет за това как да родиш няма как да ти дам, нито пък при кой лекар.
за мен винаги е било от значение да имам на първо място доверие на лекаря, при който съм решила да родя.
не без значение е и при кого си ходила на консултации през бременността. Все пак този лекар знае какво е бебето, би трябвало да  има предвид, че е големичко ако е така, би трябвало да знае и твоето състояние.

mama93, също сама трябва да прецениш, ако си в началото на бременността първо си избери подходящия лекар, при когото да ходиш на консултации. С течение на времето  ако му имаш доверия, ще избереш лесно и къде да родиш.

Лично аз никога не съм избирала първо болницата - избрах си лекаря, а впоследствие и болницата, където този лекар работеше.

# 312
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Момичета,аз родих третото си дете при д-р Топкаров.При него ходех на консултация и бях изключително доволна.Работи в Хигия.Чувам различни отзиви за Хигията,но аз попаднах на добър екип и съм доволна.Когато отивах с контракции,аз му се обадих,че тръгвам.Той веднага започна да ме успокоява по телефона.Като отидох в болницата,екипа, който беше на смяна тогава,веднага и те му се обадиха.А той вече беше там и ме чакаше.
Скоро имах здравословен проблем и ми трябваше добър гинеколог.Отидох при д-р Антонов.И той е много внимателен.
Съгласна съм с мнението на Луда Яна,че се избира доктора и след това болницата. Peace

# 313
  • Мнения: 3 484
Харесвам д-р Топкаров като човек, но...малко ме попретупваше, в смисъл - Екстра си, нищо ти няма. Водеше ми втората консултация. В края на осмия му звъннах, че съм с контракции вечерта, каза , ако стане по-лошо, да ходя в .... държавната. Еми.....отидох там, задържане 5 дни и на 6-я родих.
Лично аз нямам големи забележки към Неонатологията в болницата, знам само, че проблемните случаи на майка или бебе от частните клиники ги пращат веднага в Мбал, даже станах свидетел на 2 такива случая през 15-дневния ми престой в Мбал Peace
Това за мен говори повече от всичко останало!

# 314
  • Мнения: 1 938
Относно родилните отделения в града с Нина сме на едно мнение! Peace

Общи условия

Активация на акаунт