РУСЕнска зимна...

  • 18 929
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 207
До Бокса градината се казва Радост сигурна съм. Peace
Пинокио е по-близо до стадион Дунав отколкото до рампата.До рампата има някаква друга (до триъгълника),но незнам как се казва.
Аз мисля да го пиша в Слънце,но се разочаровах като прочетох сега,че има лоши отзиви Confused трябва да потърся темата.
За Пинокио пък останах приятно изненадана и ме накарахте да се замисля,че и къщата ни е на съседната улица. Thinking

# 286
  • Мнения: 2 732
За всяка градина може да чуете и добри и лоши неща .Така че запишете си децата ,където ви е най -удобно.И като цяло не зависи в коя градина сте, а на какви учителки ще попаднат децата Peace.
Успех на всички !

# 287
  • София
  • Мнения: 416
На една позната детето е в "Радост" и каза,че била много доволна,но за всички градини се чуват и хубави и лоши неща и си мисля,че всичко зависи от учителките.

# 288
  • Русе
  • Мнения: 856
До Бокса градината се казва Радост сигурна съм. Peace
Пинокио е по-близо до стадион Дунав отколкото до рампата.До рампата има някаква друга (до триъгълника),но незнам как се казва.
Аз мисля да го пиша в Слънце,но се разочаровах като прочетох сега,че има лоши отзиви Confused трябва да потърся темата.
За Пинокио пък останах приятно изненадана и ме накарахте да се замисля,че и къщата ни е на съседната улица. Thinking

tasi, a за Здравец не си ли се замислила.Аз ще записвам там Елия и ще си подам документите по интернет.

# 289
  • Мнения: 4 406
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360288.new#new
заповядайте в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт