Благоевградските деца, на дядо Коледа изпращат писъмца!

  • 13 676
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 224
Билянче, честит ти именник! Да е здрав, много да те обичка, а двамата заедно да слушате Румчо-Сладунчо! Tada

При нас нищо интересно. Днес имахме гости, аз готвих, хората оживяха и така  Mr. Green
Тези дни само ядене и пиене, вече взе да ми писва. Трябва да стягаме куфарите, но ме мързи.
Някой да знае в яслите освен торта за РД, може ли други неща да се вкарват или не е разрешено?

Дани, ти недей така щедро да ги раздаваш голите мацки  Simple Smile

# 286
  • Мнения: 62
Здравейте и от нас.
Честити имен ден на Стефан на Билянка.
При на с всичко е по-старумо, не знам дали ви казах, на Ивет и изби и шестото зъбче, но с много мъки. Сега вече е спокойна и няма проблем до следващото Mr. Green
Ние днес бяхме на ски на Бодрост, беше добре, но можеше и още по-добре да е, но като си ги знам колко им е слаба организацията, повече не можем и да искаме от тях.
Хайде лека нощ, че малката взе да ме дърпа много да ставам.

# 287
  • Мнения: 286
Здравейте момичета
ние преди обед бяхме на топките Под лозата,запуснато е наистина от страна хигиена,но иначе децата така хубаво си поиграха,за пръв път се научиха да се качват и пързалят сами на големите пързалки,бяхме и с една приятелка от селото и нейното детенце,много се забавляваха а ние едва намерихме къде да седнем след като повисяхме де,беше много готино и децата доволни и ние също аз ги поснимах но снимките ми хич не ги бива нещо,от апарата ли вече незнам Thinkingмалко разнообразие защото сега като е студено не излизаме много на вън вчера дори изобщо и за мен малко разнообразие че в къщи само прислугвам и тичам след 3-ма мъже,сега от половин час съм ги сложила да спят и те беснеят ли беснеят,през това време Жоро направи обяда и сега яде а аз след малко Tired

Трябва да сготвя някоя чорбалива манджичка на децата докато спят  chef
после ще кача снимки и ще ви покажа и трапезата ни от бъдни вечер,не че ще ви очудя нещо,но така за разнообразие Mr. Green

# 288
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Здравейте!
Днес много е студено -ужас!
Аз съм на работа  Sad 
У дома е лудница  - ще монтират новата мивка и съдомиялнята.
Сега нищо не си е на мястото -барплота е на средата на таята , кашони с
разни чинии, дете което пречи на баща си да се организира .
Вярвам , че ще се справята , но щеше да е по-спокойно ако аз си бях у дома.
Едвам чакам да свърши днешният ден и да видя резултата у дома.
daniela_ch   поздравления за зъбчето. Ти записваш ли и в дневник тези
важни събития. Аз водя на моята един такъв - но сега има по-малко неща за
отбелязване. Но като бебе  доста често го попълвах - снимки вкл.
jinjer_78   май ти е време за един подарък фотоапарат ( ако няма
друг повод поне за 8-ми март ).
Не можахме с теб да се засечем в Еленово -Лозата. Наистина там е разнообразие
за децата в студените дни- но защо не го позачистят малко....
Айде показвай снимки  ! Grinning
Аз карам колата най-усилено - засега само с мъж ми , че той малко ми няма доверие Laughing
Вчера ходихме до село - близо до Петрич (баща ми си стои повечето време там) .
На връщане карах аз  - е, успешно ги докарах до Бл-град.
Малката беше много послушна в колата - седя си мирно на столчето  Shocked, което
още не мога да го повярвам ( че тя е една мръдлеста  Laughing) .

Чао за сега !   bouquet

# 289
  • Мнения: 19
Добро  утро! Пиша ви по пижама, пия кафе с мляко и закусвам със сладкиш...заради дни като този съм готова да жертвам много...от вкъщи по-хубаво няма, особено по празници....Пожелавам здраве на всички
Май дойде време и за нова темичка, с която да посрещнем 2009?

# 290
  • Мнения: 286
Здравейте момичета
аз по цял ден жонглирам с тенджерите и тиганите,яхам прахосмукачката и оправям хаоса в къщи и тичам след тримата си мъже smile3521ох то хич не е лесно да ви кажа Mr. Green
сега качвам снимки от бъдни вечер и подаръците,та след малко ще пусна,а от пързалките при топките по-после
готвите ли се усилено за новогодишната нощ,защото аз си търся обици за една рокля hahahaтрябва да си запазя и час на фризьор за прическа,,,,,, #Crazy

Ето нашата скромна трапеза

# 291
  • Благоевград
  • Мнения: 142
jinjer_78 трапезата ви е чудесна !
Веме е да пускаш нова тема - давай, ти си на ред!  Peace

А вие къде ще сте за Нова година ?
Ние ще се събираме с едни приятели, но още не сме решили
при нас или при тях (в Грамада) . Ако хаоса в нашата къща изчезне до утре
може и у дома да сме (хем по-близо до центъра за излизане по малките часове).
  bouquet

# 292
  • Мнения: 199
desi-r може ли да ми дадеш тел, на Миропа, защото ни се обадиха от ексграунд, одобрили са малката но трябва да се ходи всяка седмица в София, което ни и неудобство.Благодаря ти предварително

# 293
  • Мнения: 286
Заповядайте в новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=359807.0

Общи условия

Активация на акаунт