Празниците наближават, Дюканките режима продължават - 138

  • 20 974
  • 442
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 62
Ани,cote,благодаря  Hug

Аз до сега не съм се мазала с нещо различно от лосионите за тяло,които съм ползвала винаги.И маслото за тяло на Johnson's baby.такива анти-целулитни не съм,но много от момичетата ползват,също и стягащи.На фитнес не ходя все още,смятам да почна от догодина Simple Smile може би февруари.Нещото,което правя от самото начало е да се качвам пеша по стълбите.




Поздрави,Монрое

# 436
  • Мнения: 308
   Здравейте дюканки и дюканци.

   Отдавна не съм писала. Карам си режимчето. Смъквам малко по малко (очаквах да свалям килограмите по-бързо, защото все пак не са малко, но и така е добре). Сега съм 72кг. Толкова бях преди да забременея. Целта ми е да смъкна поне още 5кг. и се надявам с ваша помощ да устискам.

   Видях много хубави снимки и много вталени гаджета на тях. Люси, Смайлис, Монро, Коте (дано не изпусна някоя мацка) - СТРАХОТНИ СТЕ МОМИЧЕТА.

   Ани, много ме разчувства с първия пост, който пусна. Честно, не мога да повярвам, че има такива елементарни хора и при това не са деца, че да се държат така. Радвам се, че се присъединяваш и да знаеш, че ще те следя. Ще се радвам с теб на всяко свалено грамче. не се отказвай и ще видиш колко килограми ще падат неусетно в тази прекрасна компания.

   Чета си ви най-редовно и сигурно това ми помага да съм стриктна. Ама аз май нещо съм се повредила с този режим. Не ми се прияжда нищо нережимно. За първи път съм на диета толкова време (след 10дни правя 2 месеца) без дори да се изкуша от каквото и да било. Дано резултатите не закъснеят.

   Прегръщам и целувам всички от тази прекрасна банда. Много минусчета ви желая.

# 437
  • Мнения: 2 425
Ани, добре дошла при нас  Hug

Монрое, страхотна пичка си  Flutter Hug  bouquet

а тя гадинката ...казва "ТЦ ТЦ ТЦ ... какво секси парче си станала ..но с този корем ... не ставаш да се съблечеш пред чуждо ... горката май все ще си си на домашен секс " ...
Joy Ох, много ми стана смешно, не се сдържах  Joy  Heart Eyes
Аз съм в същото положение, увисналото от шкембака ми няма да се махне никога  Mr. Green

# 438
  • Мнения: 146
Ани, добре дошла ще успееш Hug
Монрое, много си лъчезарна Hug

Лабело, на отчет днес  Joy Joy
Стискам палци на изпитите Hug
smileys,изглеждаш чудесно!

Аз съм риба на закуска, телешко в 10 часа и сега стягам обяд пуйка.

Хубаво е, че Кри Hug е наоколо Joy Joy

Да видим до къде ще я докарам newsm78

# 439
  • Мнения: 3 504
запис  Peace с надежда да се пъхна във вашата дружинка

# 440
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168
Включвам се отново със следното питане към по-старшите - третофазници и четвъртофазници - аз съм в ІІІ фаза, но си хапвам само по 1 ябълка ежедневно (без четвъртък) и от 3 дни хапвам по 30-40 гр. кашкавал.
Хляб не съм включила, нито въглехидратни храни - задължително ли е да се включат всички храни?

# 441
  • Мнения: 158
Здравейте всички,четох досега писаното през уикенда,Ани ,ще ти следя редовно развитието,кефиш ме,а и мен цял живот ме ръчкат,че съм с наднормени килограми и приличам на кутийка от кока кола.Не знам как се качват снимки,трябва да отделя време да се ровя,да се науча,че е срамота.Само да те посъветвам да четеш книгата внимателно,там така добре е обяснена цялата процедура и има отговори на всички въпроси.И с подкрепата тук,направо ще имаш зашеметяващи резултати.Ще оставиш всички недоброжелатели с пръст в уста и да ти дишат прахта.И не прегрешавай.Аз чета постоянно,пак и пак,нищо че я изчетох един път.Антицелулитен масаж си правех и преди,с два диска с бодлички си масажирам краката и дупето за около 7-10 минути,докато си пия сутрин кафето и гледам майор Костов(вече не е майор).В момента ,в който забравя за няколко дни да се масажирам и веднага ме напъпля целулита,сега с този режим ще го унищожа безвъзвратно.Кростренажор карах преди,но сега докато не вляза в трета фаза мисля да не прекалявам с него.Ходя много пеш.Имам вече поне 5 зарибени за режима сродни души.Успех и постоянство ти желая от сърце! HugМонрое,ти си от мацките,които и преди режима изглеждат добре,но сега си направо зашеметяваща Hug

# 442

Общи условия

Активация на акаунт