Декемврийска среща на РУСЕнски АПРИЛски коремчета 2009

  • 10 062
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 090
Здравейте милички Hug,ако знаете колко много ви обичам Heart Eyes,толкова сте добри,внимателни и загрижени Hug Hug Hug

Моето момченце е все така,поддържа температурата,само лежи,даже сега в момента спи,и е много отпаднал Tired.Не яде,не пие нищо(освен лекарствата),а много важно било да приема много течности.Обаче като го насилвам започва да се плаче,и да се дави,направо е някакъв ужас Confused.Вчера за цял ден е изял половин филийка с топено сирене,и е изпил 2 чаши сок Rolling Eyes.А днес,до този момент-нищо,само антибиотика и сиропите,устничките му чак се нацепиха от тази сухота Sad,а очичките му са едни влажни и тъжни като на кученце Cry.

atlantica,благодаря ти за рецептата с изварата Hug,не съм чувала за свойствата и,но довечера ще опитам да направя това компресче на моето меченце Wink Heart Eyes

Аничка, Hug,и за теб,големи премеждия си имала пак,упорито тренираш обаче за важния Ден Mr. Green.Браво че навреме се е разбрало за липсващото изследване Peace.Ще си проверя и моите.

qnika,и теб те Hug,извинявай че не ти писах повече снощи,но говорихме с Митко час и половина,и стана много късно  Blush
Дано и Боби по-скоро оздравява Praynig

Ами с ВилиСтелито какво става  Thinking,не са се завъртали тук,чували ли сте ги,всичко наред ли е с тях и бебчовците?

Утре няма да дойда,едно че не е добре детето,а и майка ми е цял ден на работа и няма кой да го гледа,а не става да го изкарвам в това състояние.А толкова ми се искаше да се видим  Grinning,но ако в петък искате да отидем на лекцията за бебетата(въпреки че ще излизате утре),тогава се надявам да съм на линия 100%.Дано само детенце да е добре Praynig

# 286
  • Мнения: 6
Деси, ще се оправи малкия ще видиш  Peace антибиотиците действат след 3-тия ден .Аз само с оцет смъквам температура ,ако е много висока с чаршаф напоен с оцет и вода равни части и с одеяло отгоре да му вземе температурата. Иначе на крачетата напоени чорапки пак с оцет и водичка даже може и да разтвориш аспирин в тази смес и компреси на стомахчето и гръбчето може би си правила Hug За изварата и аз съм чувала,пробвай!
Вилито се преместиха на нов дом и няма нет още иначе е добре преди малко се чухме.
Е аз излизам милички  Heart Eyes Hug после пак ще пиша  bouquet

# 287
  • Мнения: 2 090
Вчера му правих компресчета с вода и оцет,и мисля че и те помогнаха,освен лекарствата Peace.Свалихме температурата,не съвсем,но значително все пак,и днес въпреки че е цял ден пак така,поне не е много висока,пу-пу fingerscrossed

Яни,ти с тези разходки напоследък,май-май дърпаш дявола за опашката,а,а,а  Laughing?Имам едно предчувствие че с Аничка,двечките под ръчичка ще потропвате заедно към родилния дом Mr. Green Grinning

Ех,блазе и на Вилито за новата къщичка,благородно и завиждам Blush Flutter

# 288
  • Мнения: 343
Деси не се притеснявай, че малкият не хапва и не пийва. Не го насилвай. Криси като беше болен - същата работа. За цял ден 1/2 филийка и чаша вода, но към 3-я ден започна да хапва лека-полека. Ако можеш му направи в 1 малка тенджерка силна супичка само за него. Зеленчуци каквито имаш, малко пилешко месце, които намачкваш после на пюренце. Като стане готова му натроши сиренце и 1 твърдосварен жълтък. Това е като при бебетата, но и за подсилване на организма. Дано успее да хапне. Мед ако яде му давай.

Можем срещата да я направим и в петък след лекцийката, че ми се струва, че за утре няма да можем да се организираме.

# 289
  • Мнения: 2 090
atlantica   love001,за кой ли път ми даваш безценни съвети,благодаря ти много наистина,от сърце!
Ще му направя супичка,какво ли не бих направила само и само да му помогна по-скоро да се закрепи.Медец обича по принцип,сега не знам дали ще иска,едва ли,но ще пробвам да му дам.

Можем срещата да я направим и в петък след лекцийката.
Ще се радвам Hug Hug Hug

# 290
  • Мнения: 6
Деси,докторите казаха да се разхождам за да мога да родя по-скоро иначе ще стане големичка и  . . . . секцио ,а аз неискам Praynigа и вече спокойно може да излиза когато реши госпожичката Heart Eyes Heart Eyes И аз мисля че с Аничка ще сме двете там,но времето ще покаже Peace Аничка тук в АГ ли ти искат за СПИН? Аз имам всичко .
За срещата когато решите ,но до петък дали ще сме всички на линия newsm78 май е доста далеко и моята бебка дали ще стои до тогава Joy Joy и на Аничка?!ЩЕ ВИДИМ Party
Кой ще направи нова темичка (аз нямам идея как се прави Rolling Eyes Thinking)
Стела се губи  Naughtyдано да е добре Hug

# 291
# 292
  • Мнения: 142
Здравейте момичета, губя се наистина, защото използвах събота и неделя да купим и последните неща за бебето, а после гледам да почивам, зашото малкия много се върти и рита здраво.Незнам дали такова чудо е нормално.В събота не се спря от седем вечерта докъм полунощ.Беше направо ужасно, защото ме боли.Освен това явно се разширяват и тазовите кости и от това още боли.
Аничка ти големи премеждия си имала.Ама много бързате;)те бебетата си знаят работата.
Яни, аз вече съм скептична относно мерките на бебетата.Не мисля, че докторите могат да определят правилно.
Като се има предвид през тази седмица през какво минах, а пък и преди заради главата на бебето просто си мисля, че всичко е относително.
Деси, дано малкия е по-добре вече.Стискам палци.
Луиза, да ти кажа ходих даже на работа в петък.Стана ми доста весело като разбрах, че клиентите ми били много шокирани от това, че съм излязла по майчинство.Явно са били решили, че съм напълняла доста;)Още си вдигам телефона, но пращам всички при колегите.Да свикват без мен.
Вили, какво става с теб?
Яни, чакам следващата ни среща!
Поздрави момичета.Пишете в скайпа

Общи условия

Активация на акаунт