Велико Търново и региона - благотворителна, предколедна

  • 22 991
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 263
Полинитка,

 нямаш грижи с лекциите. Даже ги имам в електронен вариант  Wink (заслужила съм си Академичната награда на Стопански факултет явно  Sunglasses ).
 А това с обувките е упражнение, което съвсем успешно изпълнява благоверния ми от има-няма 2-3 седмици. Това пак спада към пакета с глезотийките.
 Пък за разходките до центъра с бебо - надолу лесно, ами нагоре?!?!  #Crazy Аз себе си едвам ще донеса, камоли и колчика да бутам... Май ще сме с "еднопосочен" билет надолу, а нагоре татенцето ще ни прибира  bowuu

# 286
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Desire^welcome!

Мартеничка, добре че се появи отново! Тези дни се чудех къде се губиш, даже мислех, че сте поели към Плевен! Айде, наслаждавай се на глезенето от страна на обкръжаващите те! Но бъди сигурна, че и след като родиш, пак ще те глезят! Леко и безпроблемно раждане ти желая!

А на висчки мами, които успяват да съчетават учене и отглеждане на дете, а някои и работа, се възхищавам много. Както за желанието, така и за търпението, нервите и борбеността!

Verte, Веси, гледах записа от коледното тържество в яслата - големи сладури мъниците!

# 287
  • Мнения: 60
ами....идва ред на поредната нова тема
тъй че - давайте идеи за заглавие
и ако има някой вещ - как да стане по- красива от тая дето я бях пуснала....

# 288
  • Мнения: 295
За тикането на количките-страхотни прасци се правят Mr. GreenАз миналата зима все се катерех до картала нарочно по баирите с количката.Преди да забременея като отидех на фитнес -на ски тренажора едва едва със зор 10 минути,а след зимния тренинг по баирите-от първия път половин час Mr. GreenАма сега ме домързява,като започнах работа и се позаседях в офиса и сега даже уикенда малко ме мързи да излизаме с малкия Embarassed
Аз за второ хич не се замислям още,той и моя палавник ми идва нагорно сега.Но със всичко се свиква Mr. Green
Пепи-какво стана с твоята пратка от фрейгранс,че не следя темата?

# 289
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Аз за второ хич не се замислям още,той и моя палавник ми идва нагорно сега.Но със всичко се свиква Mr. Green
Пепи-какво стана с твоята пратка от фрейгранс,че не следя темата?
Така и не дойде  Sad. Но чрез PayPal ми възстановиха парите по картата. Все пак предпочитах да си получа парфюма, макар че го бях поръчала напълно на сляпо, нямам си и на идея какъв му е аромата  Mr. Green.

# 290
  • Мнения: 60
Добро утрооо

Хайде скачайте в Новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363376.new#new

решила съм да почвам курс по Photoshop i Corel Draw
тъй че като го свърша курса, ще ви направя един колаж- всички бебоци ще ги изтипосаме на първа страница
тъй че - бременните - имате поне още 2-3 месеца на разположение Simple Smile после ще искам снимки  Mr. Green

е, който иска де....не е задължително  Whistling

# 291
  • Мнения: 5
здравейте и от мен, нешо тия дни все не ми остава време че малкия е с колики от сутрин до вечер Close
 Добре дошла на Desire аз също имам малко бебче - на месец и 4 дни и живея в зоната, още малко да се постопли и можем да си правим компания в разходките, засега и аз само на терасата го извеждам
Мартеничка ти последно къде ще раждаш, ако си спомняш бяхме се засякли в болницата да проучим условията. Е аз родих тука без уговорки без да плащам и не съм никак доволна от лекарите които ме израждаха, казвам лекарите защото ме подхвърляяха от един на друг, просто защото бях единствена родилка и всеки искаше да ходи да си върши по=важни дела newsm78

# 292
  • Мнения: 78
buterfly здравей и от мен Simple Smile ще се радвам да се видим щом почнат разходките! какво му даваш на малкия за тези колики? кой си избра за педиатър на бебо?

# 293
  • Мнения: 5
Desire  за коликите пробвах какво ли не - еспумизан биогайа топли кърпи масажи чайове но само носене и гушкане помагат и търпение разбира се
иначе доктор е нашата лична тя  не е педиатър но аз съм доволна и затова
да само малко да се стопли и започваме с разходките че то затворен не се издържа
вие как сте с бебето и коликите

# 294
  • Мнения: 78
Малкия първите няколко дена след изписването от болницата го почнаха и голямо разнасяне падаше из стаята...но ми изписаха капки Sab Simplex, които са напълно безвредни за малкия,  даже в упътването пише че са предназначени за 3-месечните колики при бебетата, и спряха! да е имало за месец и половина 2-3 пъти да е ревал и то за много кратко, от порядъка на 10-15 мин. и се успокоява. Пробвай ги. Ние вече сме изпили около 4-5 шишенца. Много майки, с които съм говорила също са доволни от тях.

# 295
  • Мнения: 78
Я да се преместим в новата тема  :peace:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363376.new#new

# 296
  • Мнения: 686
 Аз не мога да вляза в новата тема.Може ли да оправиш линка?

# 297
  • Мнения: 60
Добро утрооо

Хайде скачайте в Новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363376.new#new

решила съм да почвам курс по Photoshop i Corel Draw
тъй че като го свърша курса, ще ви направя един колаж- всички бебоци ще ги изтипосаме на първа страница
тъй че - бременните - имате поне още 2-3 месеца на разположение Simple Smile после ще искам снимки  Mr. Green

е, който иска де....не е задължително  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт