Велико Търново и региона - благотворителна, предколедна

  • 23 027
  • 297
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 60
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И ОТ МЕН!

НЕКА ТОВА ХУБАВО И ТОПЛО НАСТРОЕНИЕ, КОЕТО НИ ЗАЛИВА ПО КОЛЕДА , ДА НИ СЪПЪТСТВА ПРЕЗ ЦЯЛАТА 2009 ГОДИНА!

И ЗДРАВЕ! - ДРУГОТО СЕ КУПУВА И ПОСТИГА!

  bouquet   bouquet   bouquet

# 121
  • Мнения: 1 763
Весели Коледа и от мен!

Изпращам много усмивки на всички  Grinning Grinning Grinning

# 122
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
момичета аз с едно питане, знаете ли на 28.12 в МОЛ от колко часа е празника ?


 Mr. Green

# 123
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
В 11ч е рязането на тортата и шоуто "Кой е по-по-най" с бате Енчо  Simple Smile

# 124
  • Мнения: 686
В 11ч е рязането на тортата и шоуто "Кой е по-по-най" с бате Енчо  Simple Smile
Аз преди две години водих децата вМола уж на шоуто Кой е по по най,но нямаше такова,както по телевизията го даваха.Имаше някаква програма без да участват дечицата.И понеже всички деца се бяхо подготвили да участват и бяха разочаровани.Настана една блъсканица.Допуснаха няколко деца да си кажат стихчетата на бързо .Изобщо не това ,което е в предаването.Нямаше награди и никаква организация.

# 125
  • Мнения: 350
ВЕСЕЛА КОЛЕДА, МОМИЧЕТА!!!

Дано базарът на Движението на българските майки е допринесъл за празника на много дечица. Моите близки много харесаха сувенирите им. 

P.S. Днес падна пъпчето на малкото ми бебенце Grinning, ще взема да го хвърля в Лапландия да стане Дядо Коледа  Laughing

# 126
  • Мнения: 1 546

P.S. Днес падна пъпчето на малкото ми бебенце Grinning, ще взема да го хвърля в Лапландия да стане Дядо Коледа  Laughing
Joy Не е лоша идея - ще работи реално един ден в годината ще пътува по целия свят, ще има красива жена... Wink

Ренка, струва ми се, че веднъж ви мернах в Метро с Емата. Как ви пуснаха? На ръце ли я внесе? newsm78

# 127
  • Мнения: 1 546
Пак съм аз Mr. Green Видях, че имаме рожденичка!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ИФА! БЪДИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА! КЪДЕ СЕ ИЗГУБИ, МОМИЧЕ??  ura Tada

# 128
  • Мнения: 60
Хей, момичета Simple Smile навън е като в приказка   bouquet

снощи празнувахме в ЧифликЪ и като влизахме в 20ч нямаше сняг ...А в 1ч вече беше Коледна нощ! Еххх, колко е хубаво !!

я кажете , какво ви донесе на вас Дядо Коледа, Дядо Мраз, Санта Клаус или там както се назовава Simple Smile)))

http://vbox7.com/play:c7c1ab0d    един поздрав - любимата ми песен... разтапяме като снежинка  Laughing

# 129
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ!ЖЕЛАЯ ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ НА СЕМЕЙСТВАТА ВИ МНОГО ЗДРАВЕ,А ОСТАНАЛОТО ЩЕ СИ ГО КУПИТЕ!

моля ви помолете се за детето на най-добрата ми приятелка да пребори една коварна болест и да върне усмивката на лицата на всички,които го обичаме PraynigВярвам,че по коледа стават чудеса

# 130
  • Мнения: 1 763
siska79, моля се за детето на твоята приятелка Praynig Дано се оправи бързо малката душица.


Аз да се оплача от моето дете. Събуди се с писъци, реших, че са от глад, започнах да го храня, дадох му няколко лъжички, продължи да се дере, задави се, изповръща ги, успокои се и пак ревна, че е гладен. Сега е малко по-спокоен. Сигурно аз съм виновна, защото съм много изнервена напоследък и му влияя. Сега ще отидем за малко в баба му, дано да се разсее. Може и да се престраша да го оставя сам у тях за час-два, аз да си почина, но се съмнявам.

Хайде, пак весели празници и много спокойствие Hug

# 131
  • Мнения: 1 546
Сисе, моля се за детенцето! Praynig Дано бързо оздравее. Praynig

reme , те бабите не хапят, бе  Mr. Green Е, повечето. Моите и двете са много пекани (аз да си ги похваля  Wink), за съжаление свекърва ми се разболя тежко, но се оправя и скоро пак ще си играе с Моната. Simple Smile

# 132
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Сисе, моля се за детенцето! Praynig Дано бързо оздравее. Praynig


Наистина ще трябват много и искрени молитви PraynigБлагодаря ви!

Дита е права-бабите и детегледачките не хапят.С първите нямам грам опит,но с втората категория да.За детето на детегледачката са молбите ни.

# 133
  • Мнения: 927
ИФЕ, чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!

Сиска, дано се оправи бързо  детенцето  Praynig

# 134
  • Мнения: 60
и от мен  Praynig   Praynig   Praynig   Praynig   Praynig   Praynig
за детенцето! моля се да се оправи, милото

Общи условия

Активация на акаунт