гаджето ми свършва мн бавно

  • 51 780
  • 265
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Междудругото забелязала съм, че миенето на чинии действително подтиква мъжете към действие..... Thinking предполагам, защото позата е обикновено мълчалива и в гръб...или пък просто шумът на течащата вода действа възбуждащо....

# 91
  • Мнения: 9 052
Междудругото забелязала съм, че миенето на чинии действително подтиква мъжете към действие..... Thinking предполагам, защото позата е обикновено мълчалива и в гръб...или пък просто шумът на течащата вода действа възбуждащо....


zначи съдомиалната е страстоубийка или може да е предмет на страст (трака, вода тече, малко трудно ще я видиш в гръб  Joy) Joy

# 92
  • Мнения: 14
аз ще ти кажа какво направих с едно такова гадже, ами омъжих се за него сега и на двамата ни е гадно Laughing

# 93
  • Мнения: 592
Секс при миене на чинии на мивката си е направо класика - беззащитен женски задник, който леко подканя, заети ръце да не те отблъскват, а и да те пипнат - са топли от водата.... айде стига че съм на работа! Да пробва авторката да му измие чиниите на момчето - може там да е ключа от бараката!  Peace

# 94
  • Мнения: 2 448
Ей, направо ми се премиха чинии така като ви чета ....  Crazy  Laughing

# 95
  • Мнения: 294
Е остава последният вариант: мъжът започва сам и ти се включваш последните 10 мин, за да не си капо! Mr. Green

Палавке, забравиме тииии!  Hug  Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 81
Има ли емотикон на усмивчо със събрани в една точка очи? Че ще ми трябва...
Пък и за чиниите - чудех си се аз що все ме влече към кухнята в тези моменти, то къде било разковничето...  Laughing

# 97
  • Мнения: 111
Цял час да действа и с ръчичка не ми се вярва, може само на края да включва. Което най много ме навежда на първото ми предположение, че е свикнал с ръчната самостоятелна работа и рефлекса му за свършване е свързан с това.  Mr. Green
Ако е така по препоръчително е тотално да спре с всякаква ръчна стимулация, ами да изпробват повече пози, все в някоя ще да го приучи да свършва по обичайния начин.  Simple Smile
И да спре алкохола.  Laughing

Ми, че при 69 нали ръцете са свободни? Rolling Eyes Поне така съм чела.
Свободни са, ама не е удобно при това разположение на тялото на жената да се действа с ръка там. Поне не с неговата ръка, само с нейната. Laughing
е да с ръката си помага само накрая,можеби си права....колкото до свършване в някоя поза...незнам мисля че и той прекалено е свикнал да се възпира знам ли...а и ори нас секса е без прзерватив и е малко опасно да се стига до там Joy

# 98
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
да не би да му липсва специфична стимулация дето я пише по книгите?

# 99
  • Мнения: 111
Цитат
Много кофти найстина И бързия секс на мивката,докато миеш чиниите няма да го има в този случаи 
Joy Joy Joy
а това не е за изпускане

можеш да събереш много чинии zа миене ... например 1 преz уикенда  Wink
оооо добра идея  chef или докато правя салатата тая вечер......хахахах,споко бе момичета...и момчета ако има....пича свършва...ама при орална лщбов и помощ с ръка от негова страна.......

# 100
  • Oslo
  • Мнения: 659
да не би да му липсва специфична стимулация дето я пише по книгите?


Ъъъъ... леко изотзадзе ли имаш предвид newsm78 щото и аз си го помислих...

# 101
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
да не искаш да кажеш, че ти миеш чинии докато мъжо ти обръща внимание  ooooh!
По принцип си имам съдомиялна,но винаги остава и нещо за измиване на ръка ,като бебешките шишета например. Grinning
Ами да точно това искам да кажа GrinningАко не си пробвал много си изпуснал и сега е момента Crazy

# 102
  • Мнения: 4 733
има мъже, които изобщо не могат да свършват или много рядко да речем.
това единствено и само защото са свикнали прекалено да чекибойстват и никоя мома така и не успява да хване любимото им темпо.

 По темата...съчувствам ти. Само не си набивай филми, че вината е в теб.

# 103
  • Мнения: X
Авторкатаааа,още ли дробиш салатката??? Mr. Green Mr. Green
Аз също съм чувала за тази стимулация-изотзадзе Shocked имало мъже ,който не свършват по друг начин
Пу,пу да не ми се случва Praynig

# 104
  • Мнения: 2 448
Аз също съм чувала за тази стимулация-изотзадзе Shocked имало мъже ,който не свършват по друг начин

Слухове, които мъжете сами подхранват, за да ги допуснат там.  Wink Как ще имат деца при това положение? Или като им дойде мерака за наследник много бързо започват да свършват където трябва?  Laughing
То се знае кои са тези дето предпочитат този вид стимулация, тези с по тънките  Mr. Green , ама авторката твърди, че не бил от тях.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт