Отговори
# 30
  • Мнения: 540
ще изпратя картичка но за съжеление не мога да дойда Hug

# 31
  • Мнения: 3 453
Хоупче,
Аз съм в бойна готовност днес, ако се организира нов протест.
А за съчувствието - хм, ти не разбра ли, че в България човек започва да съчувства едва когато изпадне в същото положение  Crossing Arms

Не искам съчувствие, очаквах подкрепа от хората, които твърдят, че са част, от обществото ни! Confused
Ама прав си, Боби! Овце във вълча държава сме ние! Затова и заслужаваме помията, с която ни засипват! Confused

# 32
  • София
  • Мнения: 3 064
Пратих картичките. Съчувствам ви, с вас съм, самата аз чаках детето си повече от 5 години, имам приятелки с такъв проблем. Желая ви успех от все сърце!

# 33
  • Мнения: 2 249
надявам се заедно  да успеем-пуснах карти4ки и ако има национален протест по градове ще ви подкрепя-само не се от4айвайте Hug

а на тези,които само 4етат и подминават ще кажа-никой не е застрахован-утре може да сте вие или скъп на сърцето ви 4овек-

# 34
  • Варна
  • Мнения: 306
Не съм от София и немога да участвам в протеста,но подкрепям с две ръце инициативата.  Възмутена съм от това,което се случва в парламента....нямам думи да се изразя.
....И браво на Слави ,ако са повече хората с такава гражданска позиция,щяхме да сме друго общество....
Изпратих картичките и ако има други начини за подкрепа- с вас сме.

# 35
  • Мнения: 948
За съжаление не съм от София и не мога да участвам лично на протеста.
Изпратих картичките!

С вас съм! Hug

# 36
  • Burgas
  • Мнения: 201
изпратих картички. момичета с вас съм  Peace много скъп за мен човек има 3 неуспешни инвитро опита, но все още имаме надежда, че чудото ще се случи  Praynig ! успех на всички!

# 37
  • Мнения: 862
http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/signed.html
[16:38:48]
Подписвайте и изпращайте на всички, които може да я подпишат.

# 38
  • Мнения: 1 817
Веднага подписвам! Peace

# 39
Аз нямам този проблем, но ви подкрепям напълно, подписах петицията, следя развитието на проблема. Дано да успеете! Не се предавайте!

Общи условия

Активация на акаунт