Важна (приятна) новина!

  • 3 632
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 323
Имам удоволствието да Ви съобщя, че BG-Mamma се присъедини към най-младата българска медийна група - Net Entertainment Group.

Стремежът на Net Entertainment Group е да създаде условия за уникално потребителско изживяване, разчитайки на актуални технологии и иновативни подходи.

Чрез новото партньорство, очакваните инвестиции и усилена съвместна работа, стартиращи от началото на новата 2009 година, ще можем да предложим на Вас – нашите потребители и приятели – по-качествени услуги и техническа поддръжка, нови екстри и функционалности, които съм сигурна, че ще бъдат от изключителна полза за всички потребители на BG-Mamma.com и Prodavalnik.com.


Така ще можем да продължим да развиваме идеята на сайтовете и форумите, да усъвършенстваме предлаганите до момента услуги, да предложим интересни нововъведения, като в същото време запазим и подобрим политиката и отношението.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 337
Браво!!!

Поздравления и големи благодарности за всичко, което правите майките в България (бъдещи и настоящи) да са по-информирани и по-уверени в себе си!

Благодарим!

# 2
  • София
  • Мнения: 900
Страхотна новина!!!  Peace


Стремежът на Net Entertainment Group е да създаде условия за уникално потребителско изживяване, разчитайки на актуални технологии и иновативни подходи.



Да очакваме ли масажист за уникално потребителско изживяване Wink Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 3 091
Пожелавам ви успех! дано тази бизнес форма да е по-удачна и да ви позволи да развивате форумите както желаене.

Тъкмо си мислех, че има нещо - щом дойдохте немаскирани :thinking:

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Поздравления и успешно сътрудничество!   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 6 363
Пожелавам успех на новото сътрудничество и лично на вас двамата - Mamma и Tatti!

# 6
  • Мнения: 3 271
Много успехи   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 312
Честито!

# 8
  • София
  • Мнения: 395
Честито и от мен.
 PeaceУспех!!!

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 1 230
Научих тази сутрин от колегите мениджъри на отдели - все МЪЖЕ. А по-късно прочетох и в Дневник он-лайн.

Успех в начинанието и дано проектите, за които мечтаете да се реализират успешно.

Поздрави.

ПП: Прекрасно е, че така подкрепяте младите 18 годишни таланти.

# 11
  • Мнения: 454
Честито

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 18:06 от Nelly#

# 12
# 13
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Малкото "инфо" е от петък миналата седмица.
Изсмуканата от журналистическите пръсти сума е резултат единствено на творческите им напъни, но както се вижда, е чудесна за мултиплициране из блоговете.
Същите тези медии и същите тези коментатори из блоговете, показаха "обективността" и "информираността" си при скандала с фалита на ПИБ.
ВЕрвайте им!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 230
Татти, че това са си направо смешни пари за БГ-Мамма Wink  Ревизия на договора трябва, даааа. Поне 2 мил. евро ми се струват що-годе нормални.

Да видим дали сега по блоговете ще тръгне и тази сума.


Весели Празници желая на цялото Ви семейство. Много здраве, щастие и любов! Изтъркано, но от сърце.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт