Дядо Коледа ще донесе безброй подаръци за ЯНУАРСКОТО хлапе

  • 10 689
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
Джул, да ти е жива и здрава половинката! И цялото домочадие! Вие почивка нямате тези дни Simple Smile Ама все така да е! Хубавите поводи да не спират.

Фил, режи и подреждай. Май повечето казаха "да". Аз също харесвам нещата да са подредени.

Момичета, да посрещнете весело Новата Година!

Благодаря за мненията за вечерното кисело мляко. Моята Джули със зор изяжда стотина грама. Преди това вечеря каша към 18.30-19.00 часа. Преди това пресен плод към 17.00-17.30. И пак се буди нощем. Все имам чувството, че нещо не правя както трябва с това хранене. Не знам.
За АМ или прясно мляко - аз бих давала АМ в началото, но... никой не ми го иска. Прясно - още не съм пробвала, щото не смея.
За пушенето и пиенето... - аз вече пуша сутрин с кафето. Вечер пийвам по едно питие... Абе... какво да кажа - направо си чакам с нетърпение официалното спиране на кърменето, че да се напуша на воля. smokeuu

# 286
  • Мнения: 332
Джулка, честит рожден ден на половинката ти, да ти е жив и здрав  Hug

Момичета ,весело посрещане на новата година  cheers, ще се видим догодина  Mr. Green
Пожелавам на всички много здраве, семейно щастие и веселие вкъщи, с повод и без повод  Hug

# 287
  • Мнения: 135
Добро утро
По случай 11-та месечинка на Илия ви черпя с торта собствено производство и кафе от нета.  Simple Smile


Джули,честит рожден ден на мъжа ти.Да ти е жив и здрав.

Духче,много хубава къщичка си направила.

И от мен весело посрещане на празника довечера.

# 288
  • Мнения: 374
Честита 11-та месечинка на Илия Hug
Джулка, честит рожден ден на мъжа ти! Да ти е жив и здрав!

Момичета, бива си ви в кухнята! Браво на всички майсторки!  bouquet

Весело посрещане на празника!Пожеланията догодина Laughing

# 289
  • Мнения: 10
Джулка, да ти е жив и здрав рожденника и много да те обича и слуша Hug
Честита 11-месечинка на Илия   bouquet! Стелли, много хубава торта си направила  bouquet
Незабравимо посрещане на Новата Година Hug

# 290
  • София
  • Мнения: 3 688
Джули честит ти рожденник,вярно тези дни нямате почивка Simple Smile Много ви се радвам!
Гери няма какво да се криеш знаем че и ти въртиш чирпака в кухнята,само дето още не си ни показала гозбите си !
Стели отново поздравления за тортата и за ентусиазма ти!

Мойто момиченце има 9ти зъб!!!!Напред сме с материала:)

Весел и усмихнат ден на всичи и ако не се завъртя тук до довечера хубаво изкарване на празничната нощ!

# 291
  • София
  • Мнения: 6 182
Джули, вчера съм пропуснала малкото Джуленце, утре не се знае да не ни спрат нета новогодишно и да пропусна Енрико. Пък вие с Марчело, какво да страдате ли? Така че:
Да сте живи, здрави и весели цялото семейство! Да си се обичате и да си се радвате!

Слънчи, браво на вас със зъбаците - до лятото може и да сте се озъбили и хайде на море  Whistling

Мече, не се тревожи. От възрастта си е това будене нощем и от това, че май са си създали навик да се будят в някакви часове. Жоро 2-3 дена яде като обезумял. Вечер изпива 8 мерителни лъжички АМ (около 240мл.)+ 3 мерителни лъжички каша към млякото и пак ми се буди към 5:30-6:00. Ще видим как ще го отвиквам. Сигурно напролет като заобръщат времето  newsm78

Чакайте ме за снимка за колажа моля  Praynig, че ми се зареждаше фотото. Само Жоро да се събуди и го щракам, че на всички други снимки е с биберон. И без това, нямате ли да готвите сега пък колажите утре, други ден  Wink

Много е хубав малкия юнак що бозал... Heart Eyes

Стелли честита последна месечинка на Илия. Много хубава тортичка, а и кафето не изглежда зле.

От сега ви пожелавам весело посрещане на Новата  2009! карайте я по-лежерно, без тревоги и нерви! С много усмивки и весело настроение! Здрави и обичани! Ха наздраве!  Crazy

# 292
  • Мнения: 30
Момичета отдавна не съм влизала че нещо покрай празниците ни се скапа нета. Много сте писали пак, доста време ви четох. И като гледам какви гозби сте сготвили направо ме е срам. Аз много мразя да готвя и все го прехвърлям това задължение на полвинката. Той милия не че обича но поне му идва отръки. 
Пожелавам на всички една щастлива нова година изпълнена с много весели моменти и красиви преживявавния. И най-важното нека дечицата ни са здрави през новото 2009 година.   Nature Snowman Nature Snowman baloni baloni  party006 Tada  ura newsm32 smile3541

# 293
  • Мнения: 6 274
Благодаря ви за пожеланията, милички !!!   Hug  Hug  Hug
 

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 15:29 от Джуличка

# 294
  • Мнения: 0
Пускам новата тема, защото ще заключат тази всеки момент...
Който иска, може да променя и оформя новата...  Peace
Ето я и нея:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360308.new#new

Общи условия

Активация на акаунт