Споделете (Новогодишно издание 31.12/90)

  • 21 880
  • 729
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Естер, кво да направя, не мога да откажа любовта. Онази, която води до пристрастяване  Laughing

# 556
  • Мнения: 2 212
Е, браво. 1 на 1  Laughing

# 557
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Алкохолизирам се.
... На мен не ми се пуши, обаче как ми се пиеее. ...
Гледах дълго водката в хладилника. Накрая мъжът ми предложи на свекито да пият коняк. Веднага си направих чай и сипнах малко в него, да не съм валат на масата.  ooooh!

# 558
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
И аз искам водка. 100гр водка, сока на един лимон и две ледчета. Heart Eyes
Едно му е кофти на кърменето - не мога да се накисна във водка.

# 559
  • Мнения: 2
Асен Блатечки ми е странна компилация от Силвестър Сталоун, Джейсън Стейтъм и Уди Алън.

# 560
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не мога да повярвам, че n-ти път поред съм готова да ревна в някои моменти, докато гледам Хубава жена.
Класика.

# 561
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Не мога да повярвам, че n-ти път поред съм готова да ревна в някои моменти, докато гледам Хубава жена.
Класика.
Ама страаааашни крака има Дж.Р. особено във ваната. Ако ще и да са на дубльорка - пак са хубави Simple Smile

# 562
  • Мнения: 5 370
Ха, явно ми се е паднал късмет "пътуване", без аз да знам. Току-що ме сюрпризираха, че фигурирам в планове за съвместно задгранично пътуване през май. Иииииидеално. Само се моля, моля, моля да не е на 18 май. Praynig Praynig

# 563
  • Мнения: 212
Ако е на 18ти май кое ще избереш Wink

# 564
  • Мнения: 5 370
Ако е на 18ти май кое ще избереш Wink
Оле, недей. ooooh! ooooh!
Ше фърча индЕвидОално с Уиз еър.  Whistling

# 565
  • Мнения: 2 550
Жози, де ще одиш?


Споделям ви това - http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1263489
Не знам доколко е вярно, но мен лично страшно ме развесели Simple Smile

# 566
  • Мнения: 2
Хубава жена - не е ли най-инфантилният филм на всички времена? Нали е шега това за харесването му, нали?

# 567
  • Мнения: 5 370
МАрче, из Авропата.
А това от Нетинфо направо може да послужи за детски коледен филм. Много сладурско.

# 568
  • Мнения: 1 114
Хубава жена - не е ли най-инфантилният филм на всички времена? Нали е шега това за харесването му, нали?

И аз на моменти се чудех, как може да ми е харесвал навремето.
Бях на 18 /все пак/, когато го гледах за първи път. От тогава са минали точно 18 години. Едно носталгично ми стана .....

# 569
  • Мнения: 765
Хубава жена - не е ли най-инфантилният филм на всички времена? Нали е шега това за харесването му, нали?
] Шега е,тук е пълно с шегаджии  Grinning. Навремето имаше спор за този филм, но може и да се лъжа. Все едно.
 Споделям, че не страдам от следпразнична депресия.

Общи условия

Активация на акаунт