"Новата година с коремчета празнуваме, а следващата МАРТенчета ще целуваме"

  • 13 378
  • 301
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 56
 Peace Благодаря ти Десис!
 
а за смяна никой не може да Ви откаже да го направите и то не веднъж.

# 226
  • Мнения: 63
slancetoo  newsm10 Отдавна ви чета само не мислех и да пиша. Просто  ме провокира едно мнение. Е освен теб никой и не забеляза. Grinning
Да се представя термина ми е за 6 Март момиченце .Чакам второ бебче. Имам син на 9 и половина.Ако искате може да ме впише  и мен в следващата тема.  Grinning

# 227
  • Мнения: 361
asturiana - добре дошла и от мен. И извинявай, че не сме те посрещнали подобаващо, бая сме се ошашкали Rolling Eyes Hug
Дума, на мен също доста мами ми се губят, но им нямам никакви координати. Стискам палци всичко да е ок с тях.
Благодаря на Зеленкото за лекциите Hug
От нас- лека вечер

# 228
  • Варна
  • Мнения: 858
mamakris за нищо и пак заповядай  Hug
asturiana добре дощла  Hug  И на мен ми се стори че май не съм те засичала преди,но нали сме доста,а и доста не пишат редовно,реших да не питам да не обидя някой  Hug
kikoimery мойта бебка само чат пат ме рита доста ,иначе сме спокойни- доста лекички пипания,буткане,мърдане и т.н Така че спокойно  Hug
Пазете се че дадоха много лош грип идвал  Hug  Дано се опазим всички  Praynig
Доста хора ми липсват от преди коледа и незнам за кой да се притеснявам,дано всички са наред и просто още да не са се прибрали от купоните за нова година.  Hug

# 229
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
asturiana не е нужно чак в следващата ни тема да те има - вече си на 1 страница  Wink

# 230
  • варна
  • Мнения: 11
asturiana добре дошла Hug

# 231
  • Мнения: 1 734
Относно памперсите, ползвала съм на Памперс и винаги съм била много доволна от всичките им размери. Веднъж реших да ги сменя и взех на Либеро, но горкото така се подсече че после много дълго време беше на рани и го лекувах. Та от тогава - никакви експерименти  Peace
Сега съм се спряла пак на Памперс, даже купихме и се надявам на не се е променило качеството от преди 4 години

asturiana, едно добре дошла и от мен. просто тука сме голям брой мами и за това не се забелязва много че си нова  Wink

# 232
  • Мнения: 363
Здравейте моми4ета!Аз не съм от редовните,но предполагам ме разбирате,имам едно бебе,което разнасям върху шкембака си Crazy,мъча го да ходи и такива работи,като гледам много бързо лети времето ,малко съм притеснена вече,но това е нормално.Желая ви през новата година  да сте здрави,щасливи,да мине всичко по вода и март да гушката здрави бебчета Hug

# 233
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 489
Зачудила съм се за тез протектори за матраци, вие ще ползвате ли?

# 234
  • Мнения: 267
Зачудила съм се за тез протектори за матраци, вие ще ползвате ли?
Какво представляват (не ми се смейте, хич не съм в час с тези неща  Embarassed)
Добре дошла  asturiana, приятно бременеене с нас  Hug

# 235
  • Мнения: 4 428
Зачудила съм се за тез протектори за матраци, вие ще ползвате ли?

Аз имам от Маги. Много добра работа върши  Peace Макар, че ние не сме имал много издънки. Аз го взех вече, като махнахме памперса. Но и за малко бебе си заслужава. Ако тръгне нещо да връща или изпусне пампреса. Дюшека много трудно се чисти и пере  Peace

А тези овланители и йонизатори май с тях без тях все тая  Rolling Eyes Аз се бях позачудила с Маги още, но се отказах. И сега не мисля да взимам.

Добре дошла на новата мама. И аз от толкова никове не мога да преценявам кой е нов и кой не  Laughing

# 236
  • Мнения: 105
Зачудила съм се за тез протектори за матраци, вие ще ползвате ли?
Сега по Коледа и аз го видях за първи път на племенницата на леглото. Изглежда точно като чаршафите с ластик и се облича с него матрачето. От страната на матрака е нещо като мушама / найлон, за да не пропуска, а откъм бебето е мека материя като хавлиен плат. Отгоре разбира се си постилате и чаршаф. Не знам, може да има и други видове. Разбрах, че има различни размери и че съхне много бързо при пране. Аз мисля да си купя.

# 237
  • Мнения: 56
аз сащо не съм много редовна в сайта - в смисъл публикации 0, иначе чета често публикуваните съвети  и мнения и са ми от полза  bouquet
аз карам втора бременност и чакам момиченце на 22.03.2009г. такапредставих се и за тези протектори мога да кажа, че са от полза тъй като не само напишкване , а също и повръщане -случва се и когатодетето е болнол Да полезно нещо е а и все пак не пречи по никакъв начин.

# 238
  • Мнения: 69
asturiana  добре дошла,много спорове имате за тея колички  ooooh!
а за протекторите за матрак-аз вече си взех но от тея универсалните,просто не е като чаршаф а малко по голямо от калъфка за възглавница,става и за количка,струва 5 лева,та и да не ми е от полза-не е скъп,иначе протектора който е като чаршаф е за 7-8лева,ние тази седмица сме на консултация-нямам търпение да видя бебчо и колко е пораснал  pregnant в последно време за 2 седмици вдигнах 2 кг,а за грипът-пазете се,у дома майка ми и баща ми са болни,но няма как не контактувам с тях и колко комшийки идват все болни у дома,мисля си че го правят нарочно,но засега съм добре пия си чайчета и се надявам да съм все така,иначе майка ми се прибра от испания миналата седмица и май донесе грипа от там Tired но няма страшно,дано всички сме ОК  newsm10

# 239
Добре дошли  и на двете нови  мами!
Какво мислите за овлажнителите за въздух или за йонизаторите (каква им е разликата ),чудя се дали ще ми трябва,знаете ли за какви помещения се използва?

Овлажнителя по мое мнение не е необходим.Ние имаме хубав на чико пълна глупост си е поне в нашия апартамент ,защото сме с парно,и същата работа е като лягаме да сложим на радиатора мокра хавлия.Не знам с климатици как се овлажнява въздуха.Овлажнителя шуми,свършва водата и трябва да го спреш,изобщо не се спи спокойно,уред си е! smile3516

Протектор не съм ползвала ,но ако видя по магазините ще взема.Само найлоновата част да не  запарва.Нашите инциденти са били редки ,ако от летния вирус хване повръщането матрака се мокри и под чаршафите и става ужас.

Даниелка и Таня дано се включат да напишат как са. newsm17
А от другите мами дето не са писали отдавна и аз съм се замисляла.Но редовно виждам,че  в темата са и четат мами дето не са писали от 100години.Сигурно не им остава време,дано са добре.Днес видях ,че Саваж_17 беше в  темата ,а не писа  и  отдоста време не е писала.

Днес правя 30 цели седмици и започвам много да се вълнувам ,хем  още 10 седмици има ,хем наближва  family

За памперс знам ,че редовно има различен внос и не се знае на каква пратка ще попаднеш.Долу в нашата кооперация има склад за памперси и от тях го знам .В момента били хубави.Аз съм ползвал и Либеро и Хъджис ,от всичките съм доволна ,проблеми не съм имала!
Мокри кърпи и преди ползвах на памперс и сега си купих на Памперс Сензитив.В Пикадили са с бяла пластмасова кутия и си я взех.


Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 22:35 от marussia

Общи условия

Активация на акаунт