10-та финландска тема!

  • 13 846
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 25
Привет снежинки Hug
Изписахме и тази тема Wink.
Марио, честита и на теб! Здраве и късмет!
Пчели, ама малкият батко и хокей ли играе, браво на детенце Hug.
Марги, дано пиленцето да е станало супер Wink но добра идея ми даде и на мен..тъкмо имам пиле за утре Laughing.
Ох, Щастлива, представям си само какво е там и колко апетитно звучи мммм. Ти да не учиш нещо такова..ако съм изпуснала, когато си казала, извинявай Simple Smile.
О, мама, кофти е без комп..като сме привикнали вече. Добре, че  е зарядното. Как е Сандра?
Ох..мъжо добре се погрижи за вратлето. На мен ми стана от глупост, една вечер си бях легнала с мокра коса..и сутринта едва се облякох. доки тогава ми викаше: другият път като си легнеш така ме викай да те завивам hahaha Ама беше един дядо Joy
И аз като вивиа и Рали, съм била и на инжекции, и физиотерапия ..и много масажи.
Вивиа, и аз като усетя, че се схващам, започвам горещи душове, но после си слагам загряващ крем и шал. Дано да не ти се случва пак, но ако случайно пак ти стане, пробвай Hug

За курса..какво ви кажа, само голямото гласене Sunglasses. Тк ще липсвам много време- 2 седмици февруари и целият април, се отложи за началото на май. Да видим какво ще стане. Засега-  учебник и диск за в нас..ако успея нещо да науча сама Mr. Green
Но и така ще ми е по-спокойно, тъкмо малчо ще е пораснал.
Днес е на вълна пеене- пуска си една играчка и си пее..концерти ми изнася Laughing.
Като гледам май тук всички сами се цапаме с боя, подстригваме..да вземем да направим фризьорско парти hahaha.
Все сръчни девойки
Коте, Дънди Hug
Весела вечер на всички

# 271
  • Мнения: 58
Само да кажа, че това Ани не съм аз. Тъй като Bee направи някакви предположения, че някой си сменя никовете. Предполагам мен визира.

Дори напротив, изревнувах, че си направи труда да дадеш на момичето инфо, а мен ме отсвири от раз.

# 272
  • Мнения: 25
Пчеличке, за теб и за всички момичета

# 273
  • Мнения: 35
Еййй, Пъпитоооо! Защо се ската на именния ден, а?! Да не почерпиш, нали! Joy
Казвай как го отпразнувахте и как са пресьонките, че мой син покрай твоите прасета се е запалил по идеята за такива... Crazy Само това ми липсва, малко ми е шантавото коте! Wink

Валенце, не се ядосвай за курса, наистина тогава ще е по-добре - малчо ще е пораснал  Joy, а пък и лятото дните са по-дълги и няма са е толкова гадно (да учиш по тъмно... Wink)

Щастливче, аз не съм голям фен на шоколада, ама както си го разказала и започнах да слюноотделям! Представих си колко вкусно мирише... Heart Eyes

Марйо, честита и на тебе! Много здраве и късмет!  bouquet

За протокола - пилешкото роле стана страхотно! Не само аромата, а и вкуса бяха муууцка! Другия път може да му сложа и някой картоф отстрани освен гъбите и морковите и гарнитурата е готова! Wink
Вале, ако му набуташ на пиленцето няколко бучици масло под кожата (най-вече където е бялото месо) освен другите "измишльотини" и ще стане....Месото става много крехко така и не е сухо, каквото е обикновенно пилешкото филе.

# 274
  • Мнения: 2
Здравейте всички!!!  Hug
изчезнах за няколко дни и вече сте дописали темата.браво!
много благодаря за пожеланията за именния ден,макар че семейството на мъжо не го празнува,с него прекарахме една (това звучи много изтъркано) незабравима вечер  Heart Eyes после 2 дни се гледали стари комедии,аз се запънах за Луи дьо Финес (тук никой не го е и чувал даже  newsm78  #Crazy ),съответно той не го хареса и ми пуска някакви филми с Бъстър Кийтън, които аз не харесах. за музика и филми нямаме допирни точки и това си е Crazy
Ани 87 първо-не си само ти тази,която владее добър правопис,аз също съм минала изпита за университета....и какво от това??? дори бях на пето място по успех,когато ме приеха,ако това има чак такова значение за теб. съгласна съм,че университетите в България са кофти,че тези тук са много по-хубави.и като искаш да дойдеш тук,намери си начин.значи като искаш да ти дадем готова информация, си кротка като овчица,а после като видя,че номера не минава, показа лице на харпия.не става така работата  Naughty аз бих могла да ти дам инфото,което ти е нужно,вероятно другите момичета също,но, кажи ми,защо да си правим труда? пчеличката ти е казала,че фирмата е съмнителна,аз съм съгласна с нея.а ти след като си толкова интелигентна, да беше се сетила и сама. а и номера не става само да пристигнеш тука и да си вземеш изпитите,а трябва и да се яде нещо,да имаш къде да спиш и т.н.разбери,че това не е България и тук на никой няма да му пука,че някоя от някъде си не и стигнал акъла да си опече работата.
Вярвам, че когато човек иска нещо силно цялата Вселена му съдейства да го постигне...  Simple Smile
ако питаш мен, ти вярваш,че когато ти се прииска нещо,цялата Вселена и длъжна да го направи за теб.това,миличка,се нарича ограниченост и егоизъм.и впрочем-пише се пунктУационен, би трябвало да го знаеш.в първият си пост имаш поне една такава грешка.язък ти за изпита  Rolling Eyes
тук хората се преценяваме по смисъла на думите,които казваме,а не по правописните грешки.пчеличката се е доказала не само пред шефовете си,но и пред нас като човек,който заслужава много.но предполагам няма смисъл да ти обяснявам,защото нивото ти не е достатъчно (пояснявам:достатъчно високо) тук никой не е забравил откъде е тръгнал, но и всеки също така помни как е стигнал дотук и то не е било с хленчене по форумите,повярвай ми. приключвам с теб,защото ограниченият ти интелект ще реши,че е претоварен с много (сложна) информация.
обръщам се към другите момичета и се извинявам за отклонението  Rolling Eyes
с фризьорките и аз не изкарах късмет и затова си направих кичурите в България.казах на момичето да ме подстриже малко по-късо,отколкото трябва и ще мога да изтрая малко повече (освен ако свекито не реши,че трябва да съм с нова прическа за рождения и ден). но явно тук признават само 2 прически: късо с бретон и късо без бретон (но и в двата случая с обръснат врат  Joy ) и понеже мутрата ми е кръгла като Луната,не мога да си позволя късо,но поне бретона ми може да е какъвто ми харесва,само да не е дълбок  Mr. Green
щастлива,ти си била в моя рай  Mr. Green и аз искам така!!  Mr. Green а после защо мъжо ме гаври,че съм заприличвала на финка във фигурата  Joy
Марги,прасьонките са добре,дебелеят,сега като казах че питаш мъжо ми се смее:"кажи,че те са по-добре от жена вкъщи,квичат само за храна,а жената за всичко,което се сети"  Joy а той,гада,от 2 дни яде някакви сандвичи с чушка и понеже неговият компютър е в близост до кошарата,само да гризне и двете се показват през оградата,седят на задни крачета и зяпат:"ааааа,ядеш чушка значи,а на нас няма.какъв стопанин си ти!?!?" чушки и домати страшно много обичат,ама не им даваме по много,че имат проблеми с акитата.вчера рязахме нокти,седнала Прасуна в скута ми и подала едното краче.отрязах ноктите,подмествам я за другото,тя се обърне и пак това краче подава.ако я завъртя,гризне ме лекичко по пръста,да покае,че не и харесва,върне се в начална позиция и пак това краче дава  Mr. Green
с мъжо се смяхме онзи ден.в 3 през нощта се прибира комшията отгоре и става луд скандал.с чупене на предмети,блъскане на врати...абе някакъв ужас.и ние таман сме си легнали уж,ама и двамата слухтим.по едно време аз се обаждам,че това ми се вижда адски странно,все съм чела колко спокойни хора са фините,а и съдейки по тези,които познавам си е така.а този скандал отгоре хич не ми се връзва.а нашия отговаря,че по принцип е така,но тук се намесва една стара финска традиция.каква традиция? - да се прибере мъжа пиян до немай си къде и да подгони жена си с брадвата  Joy разказвам на майка ми и тя казва,че трябва да му спомена една католическа традиция (половината ми род са католици): брадвата стои само и винаги под възглавницата на жената  Joy  да му мисли мъжо  Joy
утре чакаме Дънди за 
на всички ви желая лека нощ и приятни сънища   bouquet

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 23:47 от sweet_puppy1103

# 275
  • Мнения: 312
Puppy чета ти поста и не мога да му се нарадвам. Много точно казано!!! Много харесвам хора със стил и богат речник  Hug
А за финците, хич и да не те впечатлява това. Миналото лято един пияница половин час викаше на жена си да му отвори вратата (а той под балкона). Много се смях тогава,защото започна заплашително, а като видя,че няма да му се получи и смекчи тона до плачевен  Joy Големи душици са ти праските. Да не ти е искала масажче,че е протягала все едно и също краче. Хубаво,че се забавлявате една с друга  Mr. Green
Тортата с кафето по повод имения ден ли са? Честит имен ден на патерици!

Валенце фризьрско парти- звучи добре. А ти певец си имаш вкъщи. Е как мина концерта, обърна ли го на сънната соната накрая ?

Марйо честита нова година и на теб!

Марги още докато ти четох първия пост за пилешкото роле и ми се напълни устата. Голям кулинар си, трябва да ти се признае   chef

Мама 13 ама така сме се пристрастили към компютрите и интернета,че понякога се чудя как ли сме живели преди това без тях. Ужас! Ми то потрябва ти нещо и Гугълчо насреща.

Пчеличка питам аз за колата,че събирам инфо къде мога да си ремонтирам колата. Знам само,че не трябва да е много евтино,защото то ще се отрази на качеството съответно. Но както и да е, важното ,че колата е готова и в изправност. Успех на Катсастус-а (т.е. да не чакаш много и да не открият нищо нередно,че са много внимателни тия финландци).

Ммммм Щастлива , чак тук замириса на шоколад. Но може да е от това,че живея близо до финландския Нидар (т.е. Фазер  Mr. Green).Ох и на мен как ми се иска да отида на една визита в завода,ама като ми видят гладния за шоколад поглед и до портала няма да ме пуснат даже.

Mimota нещо не го схванах това включване от твоя страна? Мисля,че помолихме вече многократно ако имате някакви проблеми и разногласия с други съфорумки да си ги разисквате на друго място-НЕ В НАШАТА ТЕМА! Всеки е добре дошъл до момента, в който не започне да разваля добрия тон. Сигурна съм,че има безброй теми, на които всички бихме се радвали да поговорим.

Лека нощ на всички!

# 276
  • Мнения: 2 999
Добро утро сладурки  newsm44

Сега обещаното кафенце .
 
Желая ви прекрасно начало на новия ден !

# 277
  • Мнения: 703
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН!

Дъндиии Heart Eyes

# 278
  • Мнения: 2 999
Хопала-тралала
започвам на чисто - сервирах ви кафенцето, аз сега сядам да разкърша пръсти  Joy
Оххххх до сега квичах, като праските на Пъпи  Hands Clap
 rotfImao
Пъпи много добре казано и определeно заставам зад думите си, че имаш таланта и трябва да напишеш детска приказка с главни герои праските -  newsm35
Марио честита и на теб   bouquet
Валенце може би така е по-добре за теб - кой знае  newsm03
Марги това пилешкото роле определено ще го направя, да видим дали любимия няма да си изяде пръстите  thumbsup Хайде и днес като посетиш това момче фризьора ще разказваш как ти се струва - стискам палци да те подстриже и направи така, както иска.  newsm10 мм и да ти кажа дано да е хомосексуален - определено те имат много повече талант от всички останали - в БГ всичките ми фризьори, които съм имала и съм била много доволна от тях са такива. При сегашния ми фризьор ходя повече от 7-8 години и винаги ме прави страхотно. От години той решава как да ми прави косата, аз само казвам дали съм за или не. След като 3 години бях с къса коса в всякакви варианти миналата година каза че пак е време за дълга коса и така. Stuck Out Tongue

Ох отплеснах се в писания, хайде изчезвам да преговарям, че днес имам голям тест върху граматика - а вие нали знаете  newsm51 а и тази сутрин ви сервирам пържени филийки  lalalala - след като сте отпили няколко глътки от кафето   bouquet

Щастлива, Пчеличке, Винце, Мама,Рали - мили момичета хубав ден
 smile3525

# 279
  • Мнения: 2
ейй,Дънди,признах те! влизам аз,решавам преди да си легна да се избъзикам и да пусна кафенцето, ама тя ме изпреварила с 10 минути!!! голяма работа си  Mr. Green
Рали,страшни са! вчера бяха на разходка в сауната....до като да се усетя,нашите се измъкнали оттам,минали през банята,застанали в коридора и ме гледат. пълни калпазанки!!  Joy
а за поста ми-много ме хвана яд - първо на нея,после на мен си,че се занимавам с глупости.ама то акъл не се налива през ухото  Close
лек ден на всички,аз отивам да му ударя един сън,че пак започнах да будувам по цяла нощ.лека и мека    

айдеее,и пчеличко пристигна!! huomenta!!  Mr. Green

# 280
  • Мнения: 2
да бе,ще напиша аз книга,ама няма да е Мечо Пух,а Пиги Грух  Mr. Green
сега ме крррр-кат,защото загасих лампата.е няма на светло да спя,я!  Crazy
редакция-загасихме и втората лампа,сега се започва Тhe Biggest Water drinking ever.ако сте го пропуснали,може да се приготвите за сън и ще има и повторение  Crazy
мъжо дойде,изчезвам
Лек ден на всички и само положителни емоции!  Wink

# 281
  • Мнения: 2 999
Пчеличко - гледам че започваш утрото усмихната - е хайде стискам палци да вземеш бууууто и   love001
Пъпи  Hug мила, страхотна ти е тортичката и кафенцето с които почерпи снощи   bouquet

PS- вчера сутринта много бях бясна   #Cussing out първоначално изписах цял ферман, но след това си казах, че незначителните и изпълнени с комплекси хора не заслужават никакво внимание, затова сведох поста си до едно изречение. А, сега се извинявам за лиричното отклонение. и нали знаете  Hug

Пъпи, почвай е не се чуди изобщо - сериозно ти говоря  bouquet

# 282
  • Мнения: 312
Добро утро!

Ей стахотно кафе, Дъндич! Оо и пържени филийки, супер  eat

Пупи, понбе няма да се тревожиш за тиража на книгата. Читатели ще имаш  Mr. Green

Bee хайде,чакаме да разкажеш мина ли лесно прегледа?

Маргито е на още курс предполагам.

Мама 13, Валенце , Коте и всички останали момичета усмихнат и успешен ден ви желая!

# 283
  • Мнения: 35
Здравейте, снежинчета!
Днес не съм на курс, защото моя каратист (големия, да не помислите, че детенце! Wink) си спукал костта на пръста на лявата ръка на тренировките и цял ден "работя шофьор на линейка"... ooooh! От сутринта обикаляме по болници - снимки, шини и т.н....
Направо съм скапана и за това не ми се сърдете, че няма да ви изброявам поименно, но да си знаете - много  Hug за всички!
Отивам малко да полегна и по-късно ще ви дзакна пак!

# 284

Общи условия

Активация на акаунт