ТРАНС... срещата на АПРИЛки'08г. епизод II

  • 25 786
  • 729
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 130
Еееееее, ама голямо мълчание тук беееее.....аз пък днес, след като присъствах на първия РД от априлската дружина (на Ласината Емониця) си мислех, че много хубаво ще бъде това наше събиране - тъкмоп страстите от нашите РД ще утихнат и хоп - пак РД!!!! И то всички заедно!!!! Ама те децата ще се побъркат просто от радост!

# 526
  • Мнения: 130
...събирате ли опит с партитата, а???? Laughing

# 527
  • София
  • Мнения: 749
...събирате ли опит с партитата, а???? Laughing

Helen, това е оф-топик. Naughty Сега ще те изкажа на модераторките  hahaha hahaha hahaha

# 528
  • Мнения: 319
Я дайте да поразбутаме тази заспала тема.

# 529
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Абе момичета, като слушам как масово се свалят цените за нощувките навсякъде се чудя, дали да не си направим устата за по-голяма отстъпка, а?
 Thinking

# 530
  • София
  • Мнения: 749
Е-е-е-е-е, Ясмина...късно е предполагам за кандърми  newsm78
Нали знаеш лафа за Пена Wink

# 531
  • Мнения: 1 095
Абе момичета, като слушам как масово се свалят цените за нощувките навсякъде се чудя, дали да не си направим устата за по-голяма отстъпка, а?
 Thinking


И на мен ми се иска, ама как да стане ?  newsm78
Идеи ??? Hug

# 532
  • Мнения: 23
Ха добър ден...   bouquet
Айде бе... ше се срещаме ли ние след по-малко от месец или не??!???  Rolling Eyes
Никви ви няма ....  Crossing Arms

Тъй като времето неуморно лети, искам да ви подканя, приканя и замоля да дадете идеи и мнения по следните въпроси:

- ще ли организираме предварително вечери, менюта и др.подобни или на място ще поръчваме, ядем, пием и се веселим?

- съгл.списъка http://spreadsheets.google.com/ccc?key=pmeEBU1vHGYHvlGPVwQytEg=true
има свободни 1 апарт и 1 двуфамилна къща - ако все още иска някой да се включи, моля да заповяда  Hug пари предварително няма да плаща, директно на място  Peace

- ИМА ЛИ ХОРА ОТ СПИСЪКА, КОИТО СА СЕ ОТКАЗАЛИ ИЛИ НЯМАТ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ДОЙДАТ? Ако си спомняте, имахме уговорка с хотела нейде към края на м.Април да им потвърдя окончателно списъка с присъстващите, ето защо ще ви помоля да ми помогнете и ако има промени в него, да го актуализираме  Peace
Пишете ми тук в темата или на лични само ако не можете да дойдете, ако не ми отговорите значи ще се видим и ударим по една студена бира тугедър  Crazy

Поздрави на всички, приятен уикенд и много усмивки в това прекрасно време!  Hug  Hug  Hug

# 533
  • Мнения: 242
Щом е рекла Галка да се включваме- пиша....
Ние не сме се отказали,ще идваме.За обща вечеря -то е ясно че ще направим,ама това предполагам че ще е втората вечер,ако организираме общо меню за вечерта,от една страна ще е по-добре щото всеки ще си знае колко пари ще дава(дори и тогава на място да е),а не хиляди сметки и накрая пак некой ще е дал повече друг по-малко и некви такива историии(което предполагам че може и да не се случи),от друга страна обаче ,всички трябва да ядем едно и също нещо и да пием едно и също нещо,а пък някой може да не иска така.Да кажат и другите, каквото и да решим все ще съм съгласна,но пък те предполагам, че ще са заредили фризерите  в хотела и няма да има проблем дори и на място да го решим това.  bouquet

# 534
  • Popovo
  • Мнения: 571
И ние не сме се отказали  Peace
За общата вечеря каквото решите с вас съм, за мен няма значение.
А какво стана с букета на Сиска, за подаръци на децата?

# 535
  • Мнения: 319

А какво стана с букета на Сиска, за подаръци на децата?
Това отпадна,решихме всеки да купи 1 подарък /унисекс/ и на място да  се подаряват подаръците чрез томбола ли незнам Rolling Eyes Май се разбрахме да са до 20лв. ,нали така момичета???Това остана последно.

# 536
  • Мнения: 534
Мойте преложения :
1.Ако времето е хубаво да ни организират на вън общ обяд така на малките на който му се спи може и в количката за да сме заедно всички ,с преварително меню ( те дададат 3 менюта и ние ще си  изберем ,така да съберем сумата за общото ядене) защото на всички такива големи събирания накрая има проблем със сметката кой дал кой не е дал ..
2.Ако искате и обща вечеря( ама не ми е ясно как ще стане кой от семейството ще варди детето да спи ) и пак с определено меню

galivo в тази цена влизашели закуска ,че съм забравила ?И ако невлиза предлагам да ни организират и закуските за 2 те сутрини  Peace
Цитат
Това отпадна,решихме всеки да купи 1 подарък /унисекс/ и на място да  се подаряват подаръците чрез томбола ли незнам  Май се разбрахме да са до 20лв. ,нали така момичета???Това остана последно.
Аз май останах с впечатление че не всички се съгласиха за това с подаръците имаше и против ,дайте да го уточним и това за да не стане някой деца с подарък други не .

# 537
  • Мнения: 319
И тук да напиша същото:

Така...искам да се обърна към всички момичета,които ще идват на трансгалактическата среща...имам една супер оферта за вас-разменяме с Емма 1 двуфамилна къща за 2 стаи в хотела  Ако някой иска да е в къща да пише.Не се бийте моля,трябват ни само 2 семейства Wink 
Аз като на шега го написах,но съм сериозна.Наистина ако някоя от вас иска да е в къща с някой,но не е сварила да си я заплюе,сега е момента да каже  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 10:20 от *Сиска*

# 538
  • Мнения: 319
Нашето положение е такова,че до последно не се знае дали ще идваме  Rolling Eyes ако не дойдем казвам ви ще се хвърля от Аспаруховия мост!!! Ще си кажа моето мнение пък..

за подаръците,всеки да купи 1 подарък до 20лв. подходящ за момче и момиче и на място да напишем имената на всички деца и всяка майка /например/ бърка в "шапката" тегли едно име и на него подаряват подаръка си Peace
за общото хапване,предлагам да е вечеря,но по-ранна за да могат децата да са будни и с нас...например към 18-19 часа пийваме,хапваме после вички по леглата Wink Не виждам как ще стане номера първо да ги приспим пък после да вечеряме...кой ще ги чуе ако се разреват,а ако е за обяд...може не всички да са пристигнали в хотела в събота на обяд например.Някои могат да дойдат само за 1 нощувка /събота / и да пристигнат следобед Peace

Ами това са ми предложенията,дайте да раздвижим темата,че времето лети...

# 539
  • Мнения: 200
Ние засега също ще идваме Simple Smile На вас ви е ясно че няма как да се съберем всичко по едно и също време, винаги ще има хранещи, кърмещи, приспиващи, сменящи памперс, пътуващи и тн Според мен на място ще измислим нещо, сега колкото и да го умиваме като отидем ще стане по друг начин Simple Smile За томболата съм "За" даже вече съм измислила подарък Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт