На море в Гърция

  • 197 204
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 555
Искам да питам някой има ли представа в Гърция до кога е подходящо за плаж? Края на септември/началото на октомври дали няма да е прекалено студено?
Трябва да решим дали да ходим от 5-ти до 12ти септември или от 28-ти септ до 4-ти окт. Аз предпочитам втория вариант, но не знам дали ще става за плаж тогава изобщо.

# 721
  • Мнения: 11 097
Ескарина, само на по-южните острови евентуално може да става през октомври.
На Халкидики, Тасос и подобни 20-22 септември е абсолютният край на сезона за мен. Но ме е валял дъжд и на 6 септември по близките до нас места. Иначе водата през целия септември си е топла, но не може да се прогнозира ясно време с такава сигурност (юни, юли, август в Гърция и по-голямата част от Средиземноморието валежите са 0 мм).


# 722
  • София
  • Мнения: 6 682
Подкрепям, рисково си е за края на септември/началото на октомври, поне за близка Гърция. Лично аз не бих си направила по-късна резервация от 15 септ.

# 723
  • Мнения: 4 555
Ясно, значи остава от 5-ти до 12-ти.
Остава да измислим и къде  Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: 258
И аз много се чудих и дълго се колебах..... Rolling Eyes
Но вече избрах и дори платих - Тасос, х-л Трипити
Препоръча ми го една моя колежка която е ходила там през м.май тази година.
Офертата е All inc. и смятам, че ми излезе на добра цена - 460Е за 6 нощувки за цялото семейство.
Надявам се да сме доволни и да изкараме една хубава почивка - заминаваме другата седмица.
Приятно и на всички, на които все още им предстои ваканция  Grinning
Monche, имаш ли вече впечатления от х-л Трипити на о.Тасос? Как е All inc, комплекса, става ли за почивка с малко детеце? 

# 725
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
И аз много се чудих и дълго се колебах..... Rolling Eyes
Но вече избрах и дори платих - Тасос, х-л Трипити
Препоръча ми го една моя колежка която е ходила там през м.май тази година.
Офертата е All inc. и смятам, че ми излезе на добра цена - 460Е за 6 нощувки за цялото семейство.
Monche, имаш ли вече впечатления от х-л Трипити на о.Тасос? Как е All inc, комплекса, става ли за почивка с малко детеце? 


Интересно ми е къде го резервирахте. Защото аз най-евтино го намирам на 680 евро за 7 нощувки ол инклузив, но от 11 до 18 септември.

# 726

Общи условия

Активация на акаунт