Попово-6

  • 19 193
  • 286
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 686
Красе,ще питам Кайчо като се събуди,че той по им разбира на торентите

# 136
  • Мнения: 111

Добро утро момичета!
Айде на кафенцето!
Събудих се точно в 10.00 Simple Smile Момичета след около 4-5 години и вие ще можете да си поспивате Simple Smile Е моя звяр едва от скоро ме оставя да поспя до късно ....  Mr. Green
Красе, ма как позна хубавата ни площадка Simple Smile Ще ви заведем разбира се  Hug само елате .Вчера сигурно имаше 200 човека  Rolling Eyes
Разрастнала се е . Има лятно кино, стена за катерене и ледената пързалка . До голф игрището строят още нещо ама незнам какво ще е ...казаха май месец ще е готово . Ще го видим какво е Simple Smile Вчера бяха надули замъците и батутите за скачане още малко да се постопли ще пуснат и лодките и водните колелета в действие Simple Smile
Да отида да си видя закуско-обяда метнала съм една пица.....Simple Smile
Хайде до след малко  Grinning

# 137
  • Мнения: 0
Момичета да ви питам детските къде се подават.Още ли е в социала,че аз не съм вземала вече 1 година.

# 138
  • Мнения: 523
Да бе , там е .

# 139
  • Мнения: 1 364
Момичета да ви питам детските къде се подават.Още ли е в социала,че аз не съм вземала вече 1 година.


да, в социалните в стая 22

# 140
  • Мнения: 1 364
Нуше, как няма да позная площадката Hug, аз направо се влюбих в нея.
Отначало като ми изпрати снимки, трудно повярвах че това всичко е безплатно.
Голяма работа са направили Peace
А ледената пързалка закрита ли е? През лятото дали ще работи?
Лятното кино за детски филмчета ли е?

# 141
  • Мнения: 593
Здравейте, мами!
Как сте? Аз съм малко болна, понастинах в тая жега... а пък нямам български церове и сега незнам как ще се излекувам. Днес следобяд си поспах едно хубаво, жулнах едно кафенце в 8 ч и сега не мога да заспя. То пък и кафето ни едно кафе, ама айде...
Иначе имам доста отсъствия във форума - къде от мързел, къде от напрежение. Вече съм по-добре, де. Живот и здраве, ще пиша по-редовно.
Съжалявам, че не дойдох на последната среща.
Тук е много хубаво, живеем на едно спокойно местенце, птичките ми се разхождат из двора. Топло е - сутринта като простра, на обяд прибирам, за да не изгарят дрехите. А за шопинг-центровете мога да говоря с часове!
От начало ми беше много странно, че небето е толкова ниско, имаш чувството, че ако си протегнеш ръката, ще пипнеш облаците. Почти всеки ден вали проливен дъжд (със светкавици и гръмотевици и всички екстри) и после като спре, след 1 час земята пак е суха. Ама все пак, хубава природа.
Още не съм видяла маймуни наоколо, а и папагали видях само в един зоомагазин. Не ми се разхождат маймуни из двора, само един черен идва от време на време да коси тревата.
Е, това е засега.
Друг път - повече!
Сърдечни поздрави и късмет на всички!  bouquet

# 142
# 143
  • Popovo
  • Мнения: 571
Как мина пътуването Зори, как го понесе Сиска, имаше ли емоции като се видяха с Радо ?
Виж на колко въпроси трябва да отговориш. Тръгнала да ми разправя за природа, птички и маймуни  Mr. Green

# 144
  • Мнения: 1 364
Добро утро!
Ние с Алекс  сме почивка, и си поспиваме до късно Grinning
Зори, много ще се радвам, ако пишиш по често.
На мен ми е много интересно да разказваш за природата Grinning
Като излизате на разходка направи няколко снимки.

Бързо оздравяване. Вие видяхте топлото време и се съблякохте по къс ръкав, боси...
Сега при вас колко градуса е? От петък насам тук е много топло, около 18 - 20С.
Вчера вечерта изведнъж излезе буря и заваля дъжд. Днес през прозореца ми се вижда слънчево и топло.

Отивам да пия кафе и освобождавам компютъра на Алекс.

лек ден  на всички

за работещите лека работа Mr. Green

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 09:32 от КАЛИЯ

# 145
  • Мнения: 593
Ами мога дълго да ви разказвам за пътуването, защото пътувахме 2 дена  Grinning
Тръгнахме на 31.01 в 7 ч с влак за София, трябваше да го сменяме на Горна Оряховица с целия огромен багаж. Пристигнахме 12:30, добре че свекъра беше с нас, а един роднина ни закара до летището. Полета беше обявен за 6:15 следобяд, така че в 4 отидохме да се чекираме. Има много проверки - на багажа, паспортни проверки, митнически... В България нямаше проблеми, де, но в Гърция една митничарка здравата ме обара. То ми пищят само банелите на сутиена и халката, ама на жената явно работата й доставя удоволствие. Всъщност, първо митничаря посегна към мене, ама аз - 2 крачки назад и тоя ме избута към жената.  Grinning
Сиска се изнерви от чакането, защото нали шило в торба не стои. От София за Атина се качихме в един раздрънкан самолет, намерихме си местата и Сиска веднага седна до прозореца. Все едно винаги е летяла. Детето очевидно беше много добре подготвено за този полет, все пак 2 години сме й говорили как ще се качим на самолета и ще отидем да живеем при тати.
Тъй като полета ни от Атина за Йоханесбург беше отложен 2 пъти (заради стачката), от авиокомпания Olympic Airlines трябваше да се погрижат за нас. Събрахме се една група от десетина българи и ни настаниха в хотел Oasis. Докато ни закарат с автобуса, Сиска заспа, но след като си оставих багажа в стаята, отидохме да вечеряме в ресторанта на хотела с другите българи, а Сиси спа на 2 стола до мен. Запознах се с една много симпатична двойка, които пътуваха през Йоханесбург за Кейптаун. Ние в ресторанта се разцепихме - на една маса младите, на друга - по-възрастните, но иначе се движихме заедно. След като се нахранихме, се качихме по стаите да се къпем, после с тия двамата (гаджетата) и още едно момиче се събрахме за 1 час в моята стая да си поговорим. Когато си тръгнаха, се опитах да поспя, но не можах. Цяла нощ гледах гръцка музика по телевизията. Чалгичка  Grinning Все едно си в България.  Wink В 6:30 сутринта вдигнах Сиска да я изкъпя и после тръгнах по стаите да будя мойте хора. После ходихме да закусваме на шведска маса, Сиска уж яде, аз само пих кафенце. То едно кафе, ама... както и да е. в 8:30 пак ни натовариха на автобуса и отидохме на летището. Пак минахме една камара проверки и в 11 ч. се качихме на големия самолет за Йоханесбург. Много хубав самолет! Сиска, естествено, пак седна до прозореца и се възползва от всички екстри. Малко спа, малко яде (тя самолетната храна е гадна, ама ядеш, иначе ГЛАД!), гледа телевизия, натиска копчетата, дърпа слушалките... по едно време даже стана да играе с едни деца. Все пак 8 часа във въздуха... аз много се изнервих. Обаче е много готино - ако слушаш радио, на телевизорчето ти се показват данни за полета - на каква височина сме, с каква скорост летим, колко време остава до крайната дестинация, температура на въздуха, къде се намира самолета. През повечето време летяхме на 11 600 м над земята, най-висока скорост: 977 км/ч, най-ниска температура: -51 градуса.
И така, на 01.02 към 7 и нещо вечерта кацнахме в Йоханесбург, минахме по едни огромни коридори, пак имаше паспортни и митнически проверки, взехме си багажа и Радо ни чакаше на изхода. С една роза за мен и плюшено мече за Сиска.  Сиска много се зарадва на баща си, все едно не са се разделяли. Само отначало се опитва да му се глези повече, ама той пак си влезе в ролята на баща и я строява, когато се налага, нищо че му е липсвала толкова дълго време. Доволна съм.
Друг път ще разказвам повече, за да не ви дотегне, а и ако продължа да пиша сега, трябва да изпиша още 3 пъти по толкова.
Хайде, аз почти си изпих сутрешното кафе и мисля, че е крайно време да се разшетам малко.
Приятен ден, мами!   Two Hearts

P.S. Краси, на теб май ти пратих едни снимки, засега нямам други на компютъра.

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 10:54 от cybercat

# 146
  • Мнения: 0
Добро утро от мен на всички хайде изпихте ли кафето моето вече го изпих заведох малката и сега трябва и аз да ходя на работа.Мъка.Краси така ти завиждам за отпуската че направо ми се ще да си полегна наново
Зори радвам се че пътуването ви е минало нормално но вземи напиши там как сте как е свиквате ли вече или още ви е наопаки всичко.АЗ ако съм на твое място не знам дали ще мога да свикна някога.Хайде и по-честичко да пишеш.Лек ден на всички от мен.

# 147
  • Мнения: 1 364
Добро утро!
Преди малко заведох Алекс на градина.
В тяхната група днес идвала госпожата по  музика и Алекс искала да пее песничките за празника на мама.
Стихотворенията ги научихме през почивните дни, но песни не иска да ми пее, защото съм нямала акордион Grinning
Вие какво решихте за Осми март? По колко пари ще събирате, подаръци ще има ли или само цветя? А почерпка за децата, мартеници?

 

# 148
  • Мнения: 593
Ох, на мен чак сега ми дойде Интернета!!!
Таня, и аз имах такива опасения, но тук е толкова хубаво,  че няма как да не свикна! Слънце, природа, птички... и ниско прелитащи самолети. Живеем в къщичка на едно тихо местенце, като парк. Имаме готини съседи, с които се виждаме всяка вечер. А шопинг-центровете са наблизо и там има всичко! Има даже българско кисело мляко, а бяло сирене си купуваме от гърците.
Липсват ми само приятелите, с които съм свикнала в България. Но слава богу, когато имам Интернет, ще поддържаме връзка.
Вие, както виждам, вече се подготвяте за тържеството по случай 8 март  newsm19 .Сигурна съм, че ще бъде много весело!!!
Лек ден ви желая! 1swing

# 149
  • Мнения: 82
Здравейте!
да се намърдам в темичката.не съм мамма,а кандидат-мама и то от Попово.отскоро живея тук и не познавам никой,само приятелите на кандидат-мъжа ми.през май ще правим сватба тук и реших,че ще е полезно да си общувам с мами от Попово.

Общи условия

Активация на акаунт