Попово-6

  • 19 202
  • 286
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
                           Попово мило, Попово родно...   
             

                                             
                                          ТУК СМЕ СЕ СЪБРАЛИ
                               



                                            1. pepena
                                            2. Мама на Ванко
                                            3. Калия
                                            4. koketka   
                                            5. lina kaz
                                            6. mama Yanni
                                            7. kriss`
                                            8. зу
                                            9. skali4ka
                                           10. ant
                                           11. cybercat
                                           12. halapela
                                           13. Nellina
                                           14. presi2005
                                           15. Zarasuzuki
                                           16. iwanova
                                           17. mama mila
                                           18. petya1984
                                           19. stoyn
                                         

                                              НАШИТЕ ДЕЦА СА КАТО СЛЪНЦА



                                        Стефани и Дамяна
 
                                        Преслава
 
                                         Аксел и Инес

                                         Алекс

                                        Светослава

                                        Явор

                                       Цветелина

                                       Владислава

                                       Ивайла

                                       Георги и Марти

                                       Наско и Ралица

                                       Ванко

                                       Генчо и Тодор и Василена

                                       Митко и Стоян

                                       Марио и Йоана

                                       Георги и Радослав
                                                     
                                       Митко

                                       Мартин

                                       Никола и Венцислав

 
                                                             

             

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 14:25 от мама Яни

# 1
  • Мнения: 686
Познавате ли ги тези на първата снимка?!??!?!?! Laughing

# 2
  • Попово
  • Мнения: 687
Познавате ли ги тези на първата снимка?!??!?!?! Laughing
newsm10 smile3521

# 3
  • Мнения: 143
Запис от мен ,да не ви изгубя .

# 4
  • 7800
  • Мнения: 243
Познавате ли ги тези на първата снимка?!??!?!?! Laughing

Тос пък - със слушалката - как зяпнал Ралито, да не вземе да извади някой патлак изпод триколката.

# 5
  • Мнения: 111
Познавате ли ги тези на първата снимка?!??!?!?! Laughing

Тос пък - със слушалката - как зяпнал Ралито, да не вземе да извади някой патлак изпод триколката.
#2gunfire Joy hahaha бе знаеш ли те бебешорите са непредсказуеми Simple Smile може с някоя пълна памперсова граната да го замерни  Joy

# 6
# 7
  • Мнения: 1 364
Здравейте Grinning
И при нас нищо ново... на работа, на градина.
Добре че времето се стопли. Днес след танците с Алекс ходихме на разходка, на торта, по магазините.

На Зори лек път и всичко хубаво!

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 21:41 от КАЛИЯ

# 8
  • Мнения: 686

Опа,айде пак да се изфукам.Много обичам да правя торти.Скоро ще има и торта за изпроводяк за Зорито! Laughing

# 9
  • Мнения: 1 364
Браво Яни, много красива торта! Продължавай все така Peace

# 10
# 11
  • Мнения: 1 938
Запис!  bouquet

# 12
  • Мнения: 523
Опааааааааааааа , записче !!!

# 13
  • Мнения: 0
цоп-цоп и аз съм тук.
ха сега пък аз май съм зле с клюките къде забягва Зорито че малко съм поизостанала.
А пък за тортите на Янка кво да ви кажа освен следващата среща да е на тортичка.Браво Янче супер са.Хайде сега лека ви нощ

# 14
  • Мнения: 686
Решено!На следващата среща ще има торта!

Танче,Зорито отива в ЮАР при мъжо си!

# 15
  • Мнения: 1 364
Решено!На следващата среща ще има торта!

 Peace

# 16
  • Popovo
  • Мнения: 571

Хайде на кафето,  поспаланки такива  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 111
Ха, добро утро Simple Smile Кокетка тенкю за кафенцето  Laughing Айде от мен закуската


Калия дадох вит.Ц на зверчето ама няма оправия Sad Все така е омърлушен. Какво да го правя  Rolling Eyes Praynig
Янче, пък ти с тез кулинарни изкушения направо ми идва да си дойда  да ги опитам . Получавам слюнкоточене пред монитора  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 364
Добро утро и от мен Grinning
Благодаря за кафето и закуската Grinning

Ние след малко ще ходим на село Алекс и Ники да играят на воля.
Нуше, нашето живна след като му дадохме витамин С, дано и вашето да се оправи.
По зле ли става или е все така?

А за тортите на Яни си струва да дойдеш до Попово Grinning

Чао и приятна почивка на всички

# 19
  • Мнения: 111
Красе , по зле става 2 ден му е от както съм му дала витамин Ц Sad
Кога се прибирате от село? Довечера на скайп ще ти пиша пак за състоянието му . Само се е заровило в талаша и като че ли бере душа  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 686
Таша,заповядай!

Днес кръстихме Сисето на Зорито!

Абе,вчера Зара имаше рожден ден!Хем показах тортата й,предния ден,но не се сетих да честитя ooooh!.Е,днес,малко на патерица,но ... Заре честит рожден ден!

# 21
  • 7800
  • Мнения: 243
Абе, ти като си показала тортата, все едно си ́и честитила, ама ние да се бяхме сетили, за какво става въпрос.  doh
Айде, ЧРД на Зарито.

# 22
  • Мнения: 143
ЧРД на Зара да е здрава и все така търпелива майка .На патерици  ,но от сърце   bouquet .

# 23
  • Мнения: 1 364
Заре, и от мен честит рожден ден!
Всичко най, най... Laughing

# 24
  • Мнения: 0
Честит рожден ден Зара на още по-големи патерици да си жива и здрава успех в живота.

# 25
  • Мнения: 523
Еееее , благодаря на всички . Янчето наистина е страхотна майсторка на торти .
Браво , ето я моята торта , показвам ви я да и се порадваме още веднъж , че свърши много бързо :

# 26
  • Мнения: 111
Айде на кафенцето Simple Smile


Зара,честито със закъснение  doh Много много здраве, късмет и вятър в косите   bouquet
Днес вали при нас и тъй като гледам , мерака на Ванко за морската градина ще секне. Mr. Green Вчера беше страхотно временцето и му обещах ,че ако и утре е такова да ходим ама......
Сега гледа Сам в къщи заредили сме 3 филма и имам спокойствие  Grinning

# 27
  • 7800
  • Мнения: 243
Ааа, ние добре че вчера се отчетохме в гората - днес го изкарахме по домашно му.

# 28
  • Мнения: 111
Ехооо къде сте се покрили  Rolling Eyes
Красе, бързам да се похваля мишко е добре. Водих го днес на ветеринар биха му инджекцийка (къде намериха местенце да му я сложат във финното бедро незнам   ooooh! Mr. Green) Но животинката сравнително се подобри. Искал е Мишо разходка до ветеринарния май май  JoyЕто и малко снимков материал Simple Smile
 
Мишко хапва и пийва вече  Grinning

Приготвяме се за сън  Simple Smile                                                                  Изненадааа  Mr. Green
 

# 29
  • Мнения: 1 364
Здравейте Grinning
Не се крием работим  Laughing....днес едвам хванах последният автубус от Търговище.
След работа отидох до детският магазин да купя на Алекс чадър и попаднах на разпродажба на детски дрехи.
Един час не ми стигна да разгледам, имаше много хубави и евтини неща.
Алекс до преди малко ни прави модно ревю Grinning

Нуше, много се радвам че свинчето има подобрение Grinning
Ветеринаят какво каза, какво му е било, а каква инджекция му би?

Яни, Зорито кога ще пътуват?

# 30
  • Мнения: 686
В събота!

# 31
  • Мнения: 1 364
Яни, предай на Зори и от мен на добър път и всичко най, най.... /сигурно няма да я видя/

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 22:29 от КАЛИЯ

# 32
  • Мнения: 134
Краси, издай какво  купи на  Алекс Peace
мама на Ванко,  ако Алекс  ти  беше чула  вчерашните тревоги щеше  да те успокои набързо,  тя  Полинка често  ражда  и то  по много свинчета Sick  мен от кога ме агитира  да ни подари "ПОНЕ една свинка"  Joy
Успех и бърза адаптация на Зори и Сиска  и от мен   Hug
Яни, колко торти направи последните месец-два?  #Crazy  smile3501

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 21:56 от kriss`

# 33
  • Мнения: 111
Красе,покупки бързо снимай ти и тук се отчети   ppp
Зори много поздрави на Радо и лек път Wink  Hands Thumbsup

Ееее kriss`, що пък не си вземете "ПОНЕ една свинка"   Joy   

# 34
  • Мнения: 1 364
Краси, какво реши искаш ли свинче?  Laughing Че й рожд. ти ден е много далече Mr. Green
Майтапа на страни свинчетата са много сладки.

Веднага снимам и се отчитам. Тези апарати са голяма работа.
Блузките са по 2 лв, анцунга по 4, а джинсите и полите по 3 лв.
Купих на Ники едно костюмче, анцунг и блуза и сестра ми не вярва колко струват Laughing

# 35
  • Мнения: 0
ООООООООО Нуше тя Красито морските свинчета ги раздава бременни.На мен уж беше ми дала едно бебе на месец и нещо докато една сутрин в аквариума имаше още едно и се чудех от къде се взе.
На Зорито приятно пътуване и да не ни забравя и успех там.
Янче твоите торти изглеждат все по примамливи вече взех да се питам кога ще има среща с тортичка.
Хайде сега лека нощ ние отиваме да си изберем играчка за утре че искат някоя по-хубава да занесем на градината че г-жа Масларова да не си помисли че няма с кво да си играят децата в градината.

# 36
  • Мнения: 1 364
Ето малко бързи снимки.
Котката много ми се радваше като снимах Laughing

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=334837&pid=10235929

# 37
  • Мнения: 1 364
ООООООООО Нуше тя Красито морските свинчета ги раздава бременни.На мен уж беше ми дала едно бебе на месец и нещо докато една сутрин в аквариума имаше още едно и се чудех от къде се взе.
На Зорито приятно пътуване и да не ни забравя и успех там.
Янче твоите торти изглеждат все по примамливи вече взех да се питам кога ще има среща с тортичка.
Хайде сега лека нощ ние отиваме да си изберем играчка за утре че искат някоя по-хубава да занесем на градината че г-жа Масларова да не си помисли че няма с кво да си играят децата в градината.



Тани, ти бъзикаш ли се Laughing Като се обади да ми кажеш, че имате бебе свинче помислих че се бъзикаш. Христо също не повярва Laughing
На Нуша свинчето е МЪЖКО и няма как да я изненада Mr. Green


Да, Яни кажи кога ще направиш тортата, че да организираме среща Laughing

Тани, аз разбрах утре да НЕ носим играчки, заради г - жа Масларова. Поне така ми предадоха.
Както и да е...Алекс е много нещастна, защото котето Дебеланчо го нямало днес.
Дано в сряда пак да се появи в двора на градината.
Лека вечер на всички....то стана Лека нощ

# 38
  • Мнения: 134
Краси, ти си изкупила магазина  Shocked
Морска     свинка  не искам, Ивайлата ми не е за  такова  деликатно  животно, ще  го смачка на 2-рия ден, имахме папагал и го подарихме. Не я  влече, тя "иска пипа, иска бута, иска мачкааааа"  #Crazy дълго мислихме какво  да и купим, за да отговаря на   всичките  и условия, мисля че имахем  късмет, попаднахме на най-търпеливото и издържливо куче  Peace
Ето я и Тара - по-доброто от  двете ми деца  Mr. Green
*доста  стара  снимка, сега е двойно по-голяма *

# 39
  • Мнения: 1 364
Добо утро!
Краси, Тара е много хубава Grinning
Само на Иви ли дава да я пипа и мачка или изобщо обича да бъде тормозена  Laughing
Тя къде живее?


Отивам да събуждам Алекс, че ще закъснеем.
Лек ден на всички

# 40
  • Мнения: 10
Сори за намесата в темичката ви,ама да се запиша и аз към чакащите тортичка от Янчето.
Янче,и ние искаме ТОРТАААААААААААААААА Hug

# 41
  • Мнения: 134
Краси, кога се наспа, кога  седна на компа, че и ферман  цял си  написала  Shocked аз сутрин нямам   време за нищо, ставам  в 7.30  Embarassed
Тара е  супер  добра, дава на всеки да я  мачка, в  потвърждение  на това ще ти кажа,  с  риск  да ме  #2gunfire  Тарка живее с  една камара улични котки в  помещението си, умирам  от яд  като  ги видя как спят  сгушени в  нея  на  топло, ядат и от храната, носят  само  паразити и болести, замислила  съм  Митко  да  отнесе  един чувал котки в  Искра, но няма  как да   ги хвана  ooooh! Само като бебе  живя  в  къщи с нас, от  пролетта е   навън има си  стая с  дворче ... и  бъхливи съквартирантки поне 10 на брой  smile3515
другите къде стееееее?
хайде  лек ден от мен  Hug

# 42
  • Мнения: 686
Тук смеееееееееееее.
Тази година се очертава доста тежка.Много поводи за празнуване и малко време за сън Tired.От декември месец не сме спряли.То не бяха рожденни дни,именни дни,празници,изпращания...
Крис,от декември насам съм направила 10 торти,като занапред се надявам да почна да правя повече Laughing.
Калия,от къде купи тия хубави дрешки?
shareez,кажи кога сте в Попово,че да организираме срещата така,че да можеш да дойдеш и ти.Без това искам да видя малките ти кукли Laughing.
(И така,обърнах се към трите Красита.)
Момичета,тортата ви е обещана,само организирайте срещата и ми кажете ден по-рано.
Днес водих Наско на изследвания и гледам пред градината една камара народ(камара-силно казано Laughing,ама поне 20-тина човека).Викам си-това е пристигането на Масларова.
В неделя със Зара ходихме да дорисуваме яслата,та да не се излагаме пред високопоставените гости с недовършена рисунка.
Егати,1 час го пиша този пост,като станах над 10 пъти да дърпам малкия от печката(все там го влече) Crazy.

# 43
  • Мнения: 523
Ей , само аз ли не мога да се сетя коя е точно shareez ??? newsm78 newsm78 newsm78
А аз Янче вчера след работа ходих и довърших патетата в яслата най - после и можем да си направим вече план за там фриз ли , каквото и да е следващото там .
Как ли е реагирала г-жа Масларска ( по - добре ми звучи от Масларова ) днес в градината ми е чудно ?!
Красе , не те ли е малко страх за Ивайла с тая голяма красавица Тара , която най - вероятно ще става все по - голяма ? Аз вкъщи с тея папагали малко се притеснявам , де да знам все пак врякат , крякат , понякога правят мизерия и така .
А иначе другите как сте ?
Някои вече имат доста отсъствия като Петя1984 . например и други де .

# 44
  • Мнения: 1 364
Здравейте Grinning
Краси, и аз ставам към 7 - 7,20 ч. и към 8 с Алекс излизаме. Сутрин много не се мотаме. На работата пия кафе с колежките.
Тази сутрин от леглото и на компютъра Laughing Исках да покажа хубавото куче на Христо Laughing
И сега бързам да пиша, защото Алекс иска да й прекопирвам нещо.
Щом Тара не хапе ще дойдем с Алекс да й се порадваме.

Яни, тези дрехи ги купих от Търговище, имаше разпродажба.
Утре пак ще ходя, ако нещо си харесала мога да купя....ако Красито не е изкупила всичко Laughing
Краси, чакам снимки с покупките.

За срещата сме на линия, изберете дата и по важно, място където да може да се внесе и хапне тортата Laughing

Като вземах Алекс от градина  казаха, че посещението е минало много добре и че наистина са били голяма делегация.

# 45
  • Мнения: 1 364
Заре, аз също незнам коя е shareez.
Сега се замислих дали е писала друг път и дали е публикувала  снимки?!?

# 46
  • Мнения: 686

Яни, тези дрехи ги купих от Търговище, имаше разпродажба.
Утре пак ще ходя, ако нещо си харесала мога да купя....ако Красито не е изкупила всичко Laughing

Много ми хареса последната снимка розовите панталонки.Ако има вземи утре,пък аз ще ти дам паричките.

shareez е писала веднъж или два пъти,но не е давала снимка.Мъжът и е от Попово и преди живееха тук.Ще се радвам ако пише по-често,а също и ако дойде на срещиката да се видим.

# 47
  • Мнения: 1 364
Яни, утре ще отида да видя какво е останало и ще ти се обадя.
Имаше по малки от зелените панталони и блузките с цветето. Също и от кафевите якета.

shareez, когато имаш възможност публикувай снимки.
Аз също ще се радвам да пишиш по често и да се запознаем Laughing
Ако съм разбрала правилно сме адашки Laughing Laughing

Яни, в четвъртък няма да има танци, защото учениците били ваканция.
Чао и лека вечер...аз отивам да рисувам Grinning

# 48
  • Мнения: 111
Красе,чудни покупки Simple Smile Хайде като ходиш утре ,ако има нещо останало като за Ванко блузка или анцунг долнище квото има вземи.В четвъртък като си дойда ще се оправим с паричките.
Добре дошла на shareez  Hug И да се разписваш честичко Simple Smile
Аз предлагам срещичката да е четвъртък или петък ,че да намажа и аз от вкусните тортички на мама Яни  Mr. GreenЛиги вече не ми останаха само от компа да гледам  Grinning

# 49
  • Мнения: 686
Ако решите в четвъртък,има вероятност и Зорито да дойде!Но решавайте бързо,че в сряда трябва да правя тортата Mr. Green!Къде,в колко часа??????

# 50
  • Мнения: 1 364
Да, аз съм съгласна за четвъртък. Много ще е радвам да видя Зори и Нуша Laughing
Само измислете къде може да се внесе торта.
Във Винарната дали ще ни искат пак...или в някое друго заведение?!?

Нуше, ако харесам нещо за Ванко ще взема. Но за момченца нямаше почти нищо, освен дънки.
Давайте предложение за заведение Laughing

# 51
  • Мнения: 686
Във винарната е добре,но има ли кой да пита дали ще можем да внесем торта?Ами как ще я сервираме(в смисъл вилици,чинийки newsm78от вкъщи ли да си носим Mr. Green)

# 52
  • Мнения: 10
Ееееееее благодаря момичета за топлото посрещане Hug  Heart Eyes
Благодаря и на Янчето,че ме престави bowuu
Аз не съм точно от Попово,там съм снаха,ама по стечение на обстоятелствата живеем в Русе.
Идваме си рядко в Попово 3-4 пъти в годината Flutter,но ще се радвам да се видим на тортичка от Янчето Peace
Бях писала веднъж дваж,ама не ме отбелязхате и си помислих,че трябва да съм баш Поповчанка,за да се наместя във вашите редици Embarassed
p.s Имате си още една Краси hahaha,да ви е по-трудно да ги оправяте
Ма Янче,тез торти страхотни бееееее Да не би да отваряш сладкарница,което няма да е зле,понеже ние като ни се наложи само от Алексата купуваме,а сега ще си имам наш човек Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 364
Ако сте съгласни за Винарната аз мога да се обадя на Стефчо утре сутринта. Мисля, че няма да има проблем за тортата.
Аз предлагам да купим чиниики за еднократна употреба....разчитайте на мен за това.
Колко човека се събираме и за колко часа в четвъртък?

Да, много Красита ставаме Laughing
shareez, когато идваш към Попово ще си огранизираме среща и ще се видим.


Яни, на теб се пада най - трудната задача ТОРТАТА Laughing
А със Зори ще се свържиш ли?
Аз ще се опитам да намеря някой в скайпа.

# 54
  • Мнения: 686
Ами обади се.
Аз утре ще говоря със Зорито и ще направя тортата.                                 

# 55
  • Мнения: 1 364
Последно утре се обаждам за четвъртък към 6,30 ч.
За колко места да кажа?

# 56
  • Мнения: 686
Незнам за колко места,дано се съберем всички.

shareez,ако сте в Попово ела!Ако не,кажи кога си идваш,да организираме комитета по посрещането  Mr. Green!

# 57
  • Мнения: 111
Аз,Елица,Красито,мама Яни.......друг?

# 58
  • Мнения: 10
Незнам за колко места,дано се съберем всички.

shareez,ако сте в Попово ела!Ако не,кажи кога си идваш,да организираме комитета по посрещането  Mr. Green!
Ще кажа ще кажаа Mr. Greenма нека малко да се постопли,че то с тез деца на море

# 59
  • Мнения: 523
Аха , щом е 6 и 30 , може и ние с моите фурии да дойдем  Mr. Green
Е аз все пак не се сетих нито коя е shareez , нито пък кой е мъжа и , ама карай . Все ще се видим някой път ! А иначе за тортите на Янчето , дума няма , майсторка е и то голяма .Ама само един недостатък имаааааат тези вкусни торти :
СВЪРШВАТ МНОГО БЪРЗО БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! Joy Joy Joy
Докато се разреже тортата и хоп , има -няма 15 минути и край .Ама то това е , щото са много вкусни и все пак ........

# 60
  • Попово
  • Мнения: 687
Аз,Елица,Красито,мама Яни.......друг?
и аз евентуално

# 61
  • Мнения: 1 712
    Ако не стане нещо непредвидено бройте и нас с Явор!

# 62
  • Мнения: 143
Срещата е уговорена ,18:30 във  Винарната ,Красито е говорила със Стефчо .

# 63
  • Мнения: 109
Смятам и ние с Мила да се присъединим към групата!

# 64
  • 7800
  • Мнения: 243
Божееее, какво сте направили бе, мацки? Темата тръгнала като за ББ. И ний ша дойдим евентуално.

# 65
  • Мнения: 134
бройте  и мен   с  Ивка-Дивка  Peace

# 66
  • Мнения: 111
Значи до тук сме Simple Smile
Аз, Елица , Красито, мама Яни, Зара, Пепена ( няма евентуално  Mr. Green шъ додиш Wink ) , ант, нузария, скаличка и крис
Ее 10 човека страхотна група се заформи  Hug
Хайде други желаещи моля.....?

# 67
  • 7800
  • Мнения: 243
10 човека + 15 деца  Mr. Green .

# 68
  • Мнения: 143
  Joy  Весело ще  е .

# 69
  • Мнения: 0
и ние сме там
ама немога да се добера до компа

# 70
  • Мнения: 16
 Hug Здравейте на всички мами ! Много празници този месец ,честито на всички именици и рожденици от мен (на патерици) Simple Smile  Hug

# 71
  • Мнения: 1 364
Яни, направи ли тортата...или ще е изненада?
Нуше, утре на обяд ще се видим ли?
Аз съм в Попово.

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 21:27 от КАЛИЯ

# 72
  • Мнения: 523


Лелеееееееееее , каква агитка само се заформихме , ама яко ще се повеселим  Joy Joy Joy
А как ли ще се отрази всичко това на останалите посетители в заведението Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 73
  • Мнения: 686
Зорито най-вероятно няма да дойде!Свекитата ще й правят изпращане!

Мама Мила,добре че се включи.Нали ще дойдеш утре?

# 74
  • Мнения: 134
ние   добре  си поръчахме  торта, а  мама  Яни  нищо не  каза  имаш  ли нужда  от пари  предварително, мога  утре  рано да  мина да ти я  платя  тортата, ако не   вечерта  ще ти се издължим  Naughty

# 75
  • Мнения: 143
ние   добре  си поръчахме  торта, а  мама  Яни  нищо не  каза  имаш  ли нужда  от пари  предварително, мога  утре  рано да  мина да ти я  платя  тортата, ако не   вечерта  ще ти се издължим  Naughty

Съгласна  Peace . И утре по списък  ще ви водя,който не е дошъл,черна точка  Naughty  Simple Smile .

# 76
  • Мнения: 686
Айде стига бе хора!Аз предложих да направя торта.Няма да взема пари за нея Crossing Arms!

# 77
  • Попово
  • Мнения: 687
аз отпадам, Тошката е с температура ooooh!

# 78
  • Popovo
  • Мнения: 571
И аз искам на среща, само дето не разбрах кога  Outta Joint  Във винарната в 18:30, но кой ден, днес ли?!

# 79
  • Мнения: 134
Айде стига бе хора!Аз предложих да направя торта.Няма да взема пари за нея Crossing Arms!

ти ще   я  направиш, но  продуктите ще си платим  Naughty
приятели, приятели, но сиренето е .......................


Диди, днес  във Винарната за  часа  не съм убедена  ще  звъня на  Красито

# 80
  • Мнения: 1 364
След малко се обичаме с Алекс, вземам фотоапарата и след половин час сме на линия.
Сестра ми и Ники и те ще дойдат.

# 81
  • Мнения: 1 712
  Браво бе, срещата мина и замина , а никой не пуснал снимки! Ние с Явор останахме много доволни от прекараното с вас време, дори дребен прави уговорки довечера пак да сме на среща. Ето тук http://popovo.multiply.com/photos/album/10/10 качих и снимките, любезно предоставени от Крисс. Чакаме още!

# 82
  • 7800
  • Мнения: 243
Много са хубави. Айде и другите фотаджийки да не спят, ами да качват.

# 83
  • Popovo
  • Мнения: 571
Тъй, тъй, изядохте цялата торта, а на мен Crossing Arms
Шегувам се  Mr. Green, много ми се искаше да дойда, но Гого беше много крив снощи, зъби ли е какво е незнам, но направо ми видя сметката.

# 84
  • Мнения: 1 364
Здравейте!
Ние с Алекс също изкарахме много добре.
Като се прибрахме Алекс, Ванко и Ники продължиха до лудеят Grinning
Предлагам по често да си организираме срещи...МОЖЕ С ТОРТА Grinning
След малко и аз ще кача снимките.

# 85
  • Мнения: 1 364
Ето и снимките

http://www.kikii.snimka.bg/album.php?album_id=336298


Нуше, как се прибрахте?
Чакам още снимки.

# 86
  • Мнения: 111
Айде и аз качих снимковия материал Simple Smile Цъкнете тук  Grinning http://popovo.multiply.com/photos/album/10
Срещата беше перфектна ,а тортата мммммм великолепна .Браво Янче!!   bouquet
Момичетата, които не дойдохте само можете да съжалявате  smile3533 smile3534 .Изпуснахте мнооого и извинителни бележки не приемаме  Crossing Arms Mr. Green
Отивам да вечеряме,че мойто мъж след малко ще ми спре нета  Mr. Green
После пак ще се впиша Simple Smile

# 87
  • 7800
  • Мнения: 243
Браво на фотографките! Красе, 'що не си качиш снимките и в мултиплайския албум, за да са на едно място, че къде ще ги издирвам из твоите снимки.бг като реша да ги разглеждам? 




п. п. Ама днес ви бих по ранобудност - в 5:10 съм станала.

# 88
  • Мнения: 1 364
Добро утро Grinning
Тази сутрин Алекс скочи в 8 ч. да гледа"Кой е по по - най".
Аз се поизлежавах с котката до преди малко Laughing

Стеле, каква е причината да станеш в 5 ч......просто си се наспала ли? Laughing?
По късно ще ти изпратя снимките по скайпа да ги качиш в общият албум.

Отивам да пия кафе и започвам да чистя.

# 89
  • Попово
  • Мнения: 687
много сте хубавки  Hug
и срещата е минала добре както виждам, с хапка пийка и доволни дечица Mr. Green

# 90
  • Мнения: 111

п. п. Ама днес ви бих по ранобудност - в 5:10 съм станала.
Божкеее Стеле ти маноса ли са нещо  Shocked.И що толкуз ранкУ си станала  Mr. Green
Май влизам за добър ден  Rolling Eyes До сега се излежавах и гушкахме с мъжо  luvbed #Silly
Хайде на кафенцето Simple Smile

# 91
  • Мнения: 0
Хей момичета и аз качих някви снимки дано ги харесате.Срещичката беше много готина.Който не дойде може да съжалява
А Стела е станала рано не току тъй.Ще ходи на някакъв поход с няква група от Попово.

# 92
  • Мнения: 1 364
Добро утро!
Станахте ли вече... Laughing
Нуше, как Ванко ви оставя на спокойствие чак до 12 ч?
Алекс като се събуди  тръгва из всички стаи, хвърля се върху мен и баща си, отвива ме...огладнява.
Вчера сутринта се опитах да я пратя с нашите на село, но не искаше.
Искала да стои при мама и тати Grinning

През прозореца времето се вижда слънчето, дано да става за разходка.

# 93
  • Мнения: 111
Здравейте - по едно кафенце за тонус в неделната утрин Simple Smile


Красе, с  Ванко от месец някъде нямам вече проблем със спането  smile3501 Май порасна момчето ми  newsm10
Събужда се рано , но пази тишина. Рисува си , оцветява си , ходи в кухнята обслужва се с ядене и няма проблеми .
Ето и днес станах в 10:15 ......дори телевизора не беше пуснал  Mr. Green Намазал си филийки с пастет колко си ги е намазал идея си нямам  Joy Май е гребал с лъжичката от кутийката , но важното е ,че се е справил  newsm62.
Крайно време беше да усетя и аз какво беше това удоволствие да спиш до по късно  Grinning Близо 6 години това чудо беше мираж за мен  Mr. Green

Отивам да си доизпия кафето с една цигарка ,че не мога още да се събудя. Снощи до 01: 30 бяхме на гости  Tired днес ми е релаксиращ ден
                                                     
 

# 94
  • Мнения: 16
Момичета,моля ви дайте ми някоя рецепта за сладки топки,че много са ми се прияли.Става въпрос за едни такива какаови топчета с бисквити ли са незнам,навремето съм ги яла в една сладкарница.... baby_neutral В интернет търсих,ама не съм много сигурна какво ще излезе и затова на по-сигурно залагам,ако някой от вас е правил такива Peace

# 95
  • Мнения: 686
Веднага,Мила!

1 пак.бисквити(натрошени)
2 с.л.какао
1ч.ч.захар
масло(аз слагам на око,загребвам една препълнена супена лъжица)
1 белтък(мисля,че може и без него)
1ч.ч.смлени орехи

Всичко се смесва в купа и се обърква.Гъстотата си регулираш с количеството смлени бисквити.Омесваш добре и оформяш на топчета.  chef

# 96
  • Мнения: 134
Яни ме е  изпреварила,  преди малко ходихме  до майка ми да  прибираме Иви и надникнах в  тефтерите и, продуктите  са  същите  само на финала  майка  ги  овалва в  смлени орехи,  те и затова са под заглавието "Таралежки" май, смътно си спомням  че  една част  бяха с шоколадови пръчици, понеже аз  орехи не ям  Confused
импровизирай Мила, после се  похвали с резултата   chef

аз  отивам да  къпя  Ивайла. Утре пак на ясла, на работа ....... Whistling

# 97
  • Мнения: 1 364
Днес Алекс цял ден игра с Ники. Пропуснаха следобедният сън и преди малко заспа на моето място,
докато разглеждаше една книжка Laughing

Тези топки и аз си ги спомням. Рецептата ми се вижда лесна и бърза и ще я пробвам.
Ще ги направя с шоколадови пръчици, защото не обичам орехи.

и аз отивам към банята, че стана късно
 лека нощ

# 98
  • Мнения: 16
мама Яни,благодаря много за рецептата Simple Smile Станаха страхотни,даже сложих и коняк Simple Smile и вече ги няма де baby_neutral Но все пак онези топки,които аз съм яла (ако помните навремето бар "лагуна"-преди него там имаше един дневен бар-там съм ги яла), бяха по-сиропирани като че ли newsm78 .Ама нищо де,тези които направих вчера бяха много вкусни,пак благодаря за рецептата. Hug

# 99
  • Попово
  • Мнения: 687
айде и аз да се включа за сладките Simple Smile моята рецепта се казва
"Пуншове"
2 ч.ч орехи
2Ч ч пудра захар
1ч ч захар кристал
250 гр чисто масло
3-4 жълтъка
2 с л какао
20-22 обикновени бисквити
1 ликьорена чашка ром
портокалови корички
кристалната захар се карамелизира и се слагат орехите, изсипва се в/у намаслена тавичка и след като изстине се начупва. портокаловите корички се сваряват и нарязват на дебно.бисквитите се начупват в хаванче, после разбивам 1ч ч пудра захар, маслото и какаото, в друг съд се разбиват жъптъците с другата чаша захар и после всичко се омесва и престоява под фолио 24ч на хладно. след това сместа се понарязва с нож и се поомесва наново, оформят се топки и се овалват в смлени орехи смесени с кокосови стърготини.
а за топките от "Лагуна" те бяха от пандишпанови какаови кори, сиропирани и омесени с какао и кокосови стърготини с придадена овална форма, поне това ми е останало в главата като спомен Laughing

# 100
  • Мнения: 134
Пепена, откога те дебна, дай  ми  скайп  моля  те, може  и на  лични, имам 1001  въпроса  Mr. Green

# 101
  • Попово
  • Мнения: 687
kriss`, скайп-а ми е pepena  Sunglasses  Grinning

# 102
  • Мнения: 16

а за топките от "Лагуна" те бяха от пандишпанови какаови кори, сиропирани и омесени с какао и кокосови стърготини с придадена овална форма, поне това ми е останало в главата като спомен Laughing


Не от "Лагуна"-става въпрос за заведението преди да стане Лагуна,ако се сещаш.Pepena,много сложна ми се вижда твойта рецепта Simple Smile Ти кога имаш време да ги правиш тези вкуснотийки newsm78 Peace Hug

# 103
  • Попово
  • Мнения: 687
 Mr. Green  Светльо се занимава, аз помагам в яденето  Sunglasses резулатата е поразителен, заслужава си всяка отделена минута  Blush

# 104
  • 7800
  • Мнения: 243
Здравейте, дами, върнах се. Като кача снимки от Балкана ще дам линк, но поради постоянната мъгла там горе, нямам качествени кадри.

Краси, ако не си си качила снимките в албума, ми ги прати довечера, като се върнеш от работа.

# 105
# 106
  • Мнения: 1 364
Стеле, много красиви снимки Grinning

Заслужавало си е да станеш в 5 ч.  Laughing
Разкажи как изкарахте? Колко градуса беше в планината?

# 107
  • 7800
  • Мнения: 243
Е, чак красиви нямаше условия да станат снимките, но благодаря Simple Smile . Не помня колко градуса беше, но добре се изпотих. Надявам се онези дънки 42 номер пак да ми станат.

# 108
  • Мнения: 111
Браво бе чак на 3-та страница сме отишли  Mr. Green Шъ има неизвинени дъ знайте  hahaha
skali4ka страхотни снимки Simple Smile Най ме накефи замръзналата котка  Joy
Ние тъкмо се прибрахме от плуване, вънка вали яко дъжд целите се измокрихме. За какво го суших Ванко след плуването  newsm78.

# 109
  • Мнения: 1 364
Здравейте Laughing
Нуше, при нас няма дъжд. Времето е страхотно за разходка. След градината се разходихме из центъра, минахме през свекърва ми и преди малко се прибрахме.

Вчера водихме котето на ветеринар. Прегледаха го, измериха му температурата и му направиха ваксина. Алекс гледа с голям интерес Laughing

Днес от Дома на Културата донесоха една покана   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=338391

телефона не се вижда 4 02 60



# 110
  • Мнения: 0
Здравейте на всички.Аз наистина имам доста отсъствия Embarassed.Пропуснах вече и три срещи,но на четвъртата ще дойда със сигурност.

# 111
  • Мнения: 523
Петя , верно е че имаш вече доста отсъствия .

# 112
  • Мнения: 16
Момичета ,за 2009 получавали ли сте парички от НОИ? newsm78

# 113
  • Мнения: 1 364
Здравейте! Аз от утре съм в отпуска....до 13,02.
С Алекс ще почиваме, ще ходим по разходки, ако някой има време за кафе да се обади Laughing


# 114
  • Мнения: 1 364
Момичета ,за 2009 получавали ли сте парички от НОИ? newsm78

За майчинството ли имаш предвид. Напиши си ЕГН то на лични и утре ще ти кажа кога ще имаш превод.
Можеш да си извадиш код от НОИ Търговище и да проверяваш по интернет какво и кога ти превеждат.
На сестра ми също се забави майчинството и днес проверявах какво стана.

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 07:37 от КАЛИЯ

# 115
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мила, май всички сме още без пари от НОИ.
Аз имам ПИК кода и си проверявам в нета, но няма още, преди малко проверих.

# 116
  • Мнения: 1 364
Здравейте.
Преди малко се прибрах, навън е направо лято Laughing
 Ходихме със сестра ми и бебко на разходка и на барче.
Алекс днес пожела да отиде на градина и на обяд я вземах.
Сега скача по леглото и гони котето.



Диде, преди НОИ да изплати болничните и майчинството,  работодателя трябва да изплати/начисли/  заплатите, и да подаде Декларация Образец 1 в НАП.
За майчинството,  колегите като видят, че имаш подадена информация в персоналният регистър,  пускат плащане за съответния месец.
До една седмица след това парите са по сметката.
Повечето работодатели се оправдават с НОИ и НАП.

# 117
  • Мнения: 1 364
Добро утро!
Къде сте се скрили всички? Тази сутрин никой не предлага кафе, закуска... Laughing
Алекс тази сутрин е станала в 7,30 ч. и дава зор да ходим на село на кара тротинетка.
И днес да се възползваме от хубавото време, че другата седмица го дават дъждове.

# 118
  • Мнения: 143
Добро Утро и от нас .

# 119
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ей го кафето, моля заповядайте!



А ето и закуската.



Това за работодателя е много вярно, но след като почти никой няма преведени пари, значи проблема не е в тях. Първо си мислех, че при мен забавянето е от подаването на декларацията, но сега вече не знам. Не ни остава нищо друго освен да чакаме  Mr. Green

# 120
  • Мнения: 1 364
Диде, благодаря за кафето и закуската Grinning
До вторник ако нямаш превод ще проверя какво става.
Оказа се, че повечето преводи дето са били миналият месец на 3, сега ще са на 10,02.
По късно ще ти пиша на лични.

За сега чаоооо

# 121
  • Мнения: 16
така е ,да.На 10 идват мойте парички .Оказа се ,че са се забавили от фирмата ,не от НОИ .Краси,пак ти благодаря за информацията   bouquet

# 122
  • Мнения: 111
Здравейте:)
Днес се размазахме от разходка , ма то голяма жега бее 21 градуса беше  Rolling Eyes
Красе, ми ти като си отпуска защо не вземете да ни погостувате  newsm78 Ми така де няма само ние да ви досаждаме  Grinning
Ели , пък ти нещо ми се губиш в скайпа Simple Smile Не можем да се засечем Simple Smile Как са Аксел и Инеската?
Малко снимков материал от днес :






# 123
  • Мнения: 1 364
Нуше, благодаря за поканата, но ще оставим за лятото. Другата седмица го дават дъждове.
Ходили сте на страхотната площадка Laughing Там многоооооооооо ми харесва, разраснало ли се е?
На лято освен на плаж, в Морската градина ще ни заведете и там Laughing
И тук беше топло. Ние до 3 ч. изкарахме на село на една маса в градината.
Алекс гони котетата на комшиите, кара тротинетка, игра в пясъка, направихме голям букет от кокичета.
Дано и утре да се задържи така, че  да може да кара колело като отидем на рожден ден на свекъра.
За сега чао отивам да вечерям.

# 124
  • Мнения: 523
А бе , я малко повече инфо за какво точно става въпрос ? Какви пари от НОИ и не знам си още какво ? Какво къде и защо трябва да се подава ? Всички ли имат право на такива праи и колко са точно тея пари ? Мааааааааааалко повечко инфо , мами , ако може де .

# 125
  • Мнения: 1 364
Заре, става въпрос за майчинството. От 2007 г. майчинството и болничните се превеждат от НОИ. Но за да изплати НОИ каквото и да било, работодателя трябва да подаде информация към НАП, че даденото лице е осигурено и да подаде болничният лист или дадена молба-декларация /за майчинство/ в НОИ.
Ако те интересува нещо повече питаи.

# 126
  • Мнения: 686
А бе , я малко повече инфо за какво точно става въпрос ? Какви пари от НОИ и не знам си още какво ? Какво къде и защо трябва да се подава ? Всички ли имат право на такива праи и колко са точно тея пари ? Мааааааааааалко повечко инфо , мами , ако може де .
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Де са редиш ма булка,твоите деца са големи вече.Стигат ти 70 лв. детски от НОИ,друго не ти требе Whistling

# 127
  • Мнения: 523
Какви 70 лв детски бе ? Детските не са ли 50 лв - демек по 25 лв на дете ? Леле , аз май хич не съм в час с тея неща , а  ?

# 128
  • Мнения: 1 364
Детските се изплащат от социалните. От 1 януари 2009 г. вече са по 35 лв. на дете. За втора или за близнаци нямам представа.

# 129
  • Мнения: 0
Олееееееееееее тук пари ли се раздават пращайте насам.
Заре ти наистина си изостанала с новините .
Аз тъкмо изпратих зверчето да спи с баща си и седнах да си почина малко.
Днес ходихме на разходка в центъра времето беше супер.След обяд си поспах с Преслава малко и сега ще будувам.
Хайде лека вечер на всички

# 130
  • Мнения: 1 364
Тани, може да си правим компания..и ние с Алекс спахме до 6,30 ч. Laughing
Тя още не е легнала, с Христо  гледат някакъв филм по телевизора.
Аз отивам да простирам и пак ще седна пред компютъра.

# 131
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро, хайде всички по списък да пият кафе, да няма отсъстващи, че ще пиша черни точки  Mr. Green



Моето зверче кога ли ще спи, всяка сутрин съм ей така  smile3507.

# 132
  • Мнения: 686
И аз съм така Кокетка!Когали ще си поспим и ние? Tired

# 133
  • Мнения: 523
Ще спите , като ви пораснат малко бебетата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
То и аз този момент чакам де , ама да видим кога ще дойде  newsm78

# 134
  • Мнения: 1 364
Добро утро и от мен!
Аз станах преди малко, а Алекс още спи Grinning


Момичета имам нужда от помощ.
От няколко дни качвам филми да се теглят/от Замунда, от Арена/ чрез програмата  mTorrent.  Теглят се без проблем, но от мен други потребители немогат да  теглят.
Рейтинга пада на всеки 24 ч. Според мен съм натиснала нещо Embarassed
Дано сте разбрали какво обяснявам и да можете да помогнете.


 отивам да пия кафе
лек ден на всички

# 135
  • Мнения: 686
Красе,ще питам Кайчо като се събуди,че той по им разбира на торентите

# 136
  • Мнения: 111

Добро утро момичета!
Айде на кафенцето!
Събудих се точно в 10.00 Simple Smile Момичета след около 4-5 години и вие ще можете да си поспивате Simple Smile Е моя звяр едва от скоро ме оставя да поспя до късно ....  Mr. Green
Красе, ма как позна хубавата ни площадка Simple Smile Ще ви заведем разбира се  Hug само елате .Вчера сигурно имаше 200 човека  Rolling Eyes
Разрастнала се е . Има лятно кино, стена за катерене и ледената пързалка . До голф игрището строят още нещо ама незнам какво ще е ...казаха май месец ще е готово . Ще го видим какво е Simple Smile Вчера бяха надули замъците и батутите за скачане още малко да се постопли ще пуснат и лодките и водните колелета в действие Simple Smile
Да отида да си видя закуско-обяда метнала съм една пица.....Simple Smile
Хайде до след малко  Grinning

# 137
  • Мнения: 0
Момичета да ви питам детските къде се подават.Още ли е в социала,че аз не съм вземала вече 1 година.

# 138
  • Мнения: 523
Да бе , там е .

# 139
  • Мнения: 1 364
Момичета да ви питам детските къде се подават.Още ли е в социала,че аз не съм вземала вече 1 година.


да, в социалните в стая 22

# 140
  • Мнения: 1 364
Нуше, как няма да позная площадката Hug, аз направо се влюбих в нея.
Отначало като ми изпрати снимки, трудно повярвах че това всичко е безплатно.
Голяма работа са направили Peace
А ледената пързалка закрита ли е? През лятото дали ще работи?
Лятното кино за детски филмчета ли е?

# 141
  • Мнения: 593
Здравейте, мами!
Как сте? Аз съм малко болна, понастинах в тая жега... а пък нямам български церове и сега незнам как ще се излекувам. Днес следобяд си поспах едно хубаво, жулнах едно кафенце в 8 ч и сега не мога да заспя. То пък и кафето ни едно кафе, ама айде...
Иначе имам доста отсъствия във форума - къде от мързел, къде от напрежение. Вече съм по-добре, де. Живот и здраве, ще пиша по-редовно.
Съжалявам, че не дойдох на последната среща.
Тук е много хубаво, живеем на едно спокойно местенце, птичките ми се разхождат из двора. Топло е - сутринта като простра, на обяд прибирам, за да не изгарят дрехите. А за шопинг-центровете мога да говоря с часове!
От начало ми беше много странно, че небето е толкова ниско, имаш чувството, че ако си протегнеш ръката, ще пипнеш облаците. Почти всеки ден вали проливен дъжд (със светкавици и гръмотевици и всички екстри) и после като спре, след 1 час земята пак е суха. Ама все пак, хубава природа.
Още не съм видяла маймуни наоколо, а и папагали видях само в един зоомагазин. Не ми се разхождат маймуни из двора, само един черен идва от време на време да коси тревата.
Е, това е засега.
Друг път - повече!
Сърдечни поздрави и късмет на всички!  bouquet

# 142
# 143
  • Popovo
  • Мнения: 571
Как мина пътуването Зори, как го понесе Сиска, имаше ли емоции като се видяха с Радо ?
Виж на колко въпроси трябва да отговориш. Тръгнала да ми разправя за природа, птички и маймуни  Mr. Green

# 144
  • Мнения: 1 364
Добро утро!
Ние с Алекс  сме почивка, и си поспиваме до късно Grinning
Зори, много ще се радвам, ако пишиш по често.
На мен ми е много интересно да разказваш за природата Grinning
Като излизате на разходка направи няколко снимки.

Бързо оздравяване. Вие видяхте топлото време и се съблякохте по къс ръкав, боси...
Сега при вас колко градуса е? От петък насам тук е много топло, около 18 - 20С.
Вчера вечерта изведнъж излезе буря и заваля дъжд. Днес през прозореца ми се вижда слънчево и топло.

Отивам да пия кафе и освобождавам компютъра на Алекс.

лек ден  на всички

за работещите лека работа Mr. Green

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 09:32 от КАЛИЯ

# 145
  • Мнения: 593
Ами мога дълго да ви разказвам за пътуването, защото пътувахме 2 дена  Grinning
Тръгнахме на 31.01 в 7 ч с влак за София, трябваше да го сменяме на Горна Оряховица с целия огромен багаж. Пристигнахме 12:30, добре че свекъра беше с нас, а един роднина ни закара до летището. Полета беше обявен за 6:15 следобяд, така че в 4 отидохме да се чекираме. Има много проверки - на багажа, паспортни проверки, митнически... В България нямаше проблеми, де, но в Гърция една митничарка здравата ме обара. То ми пищят само банелите на сутиена и халката, ама на жената явно работата й доставя удоволствие. Всъщност, първо митничаря посегна към мене, ама аз - 2 крачки назад и тоя ме избута към жената.  Grinning
Сиска се изнерви от чакането, защото нали шило в торба не стои. От София за Атина се качихме в един раздрънкан самолет, намерихме си местата и Сиска веднага седна до прозореца. Все едно винаги е летяла. Детето очевидно беше много добре подготвено за този полет, все пак 2 години сме й говорили как ще се качим на самолета и ще отидем да живеем при тати.
Тъй като полета ни от Атина за Йоханесбург беше отложен 2 пъти (заради стачката), от авиокомпания Olympic Airlines трябваше да се погрижат за нас. Събрахме се една група от десетина българи и ни настаниха в хотел Oasis. Докато ни закарат с автобуса, Сиска заспа, но след като си оставих багажа в стаята, отидохме да вечеряме в ресторанта на хотела с другите българи, а Сиси спа на 2 стола до мен. Запознах се с една много симпатична двойка, които пътуваха през Йоханесбург за Кейптаун. Ние в ресторанта се разцепихме - на една маса младите, на друга - по-възрастните, но иначе се движихме заедно. След като се нахранихме, се качихме по стаите да се къпем, после с тия двамата (гаджетата) и още едно момиче се събрахме за 1 час в моята стая да си поговорим. Когато си тръгнаха, се опитах да поспя, но не можах. Цяла нощ гледах гръцка музика по телевизията. Чалгичка  Grinning Все едно си в България.  Wink В 6:30 сутринта вдигнах Сиска да я изкъпя и после тръгнах по стаите да будя мойте хора. После ходихме да закусваме на шведска маса, Сиска уж яде, аз само пих кафенце. То едно кафе, ама... както и да е. в 8:30 пак ни натовариха на автобуса и отидохме на летището. Пак минахме една камара проверки и в 11 ч. се качихме на големия самолет за Йоханесбург. Много хубав самолет! Сиска, естествено, пак седна до прозореца и се възползва от всички екстри. Малко спа, малко яде (тя самолетната храна е гадна, ама ядеш, иначе ГЛАД!), гледа телевизия, натиска копчетата, дърпа слушалките... по едно време даже стана да играе с едни деца. Все пак 8 часа във въздуха... аз много се изнервих. Обаче е много готино - ако слушаш радио, на телевизорчето ти се показват данни за полета - на каква височина сме, с каква скорост летим, колко време остава до крайната дестинация, температура на въздуха, къде се намира самолета. През повечето време летяхме на 11 600 м над земята, най-висока скорост: 977 км/ч, най-ниска температура: -51 градуса.
И така, на 01.02 към 7 и нещо вечерта кацнахме в Йоханесбург, минахме по едни огромни коридори, пак имаше паспортни и митнически проверки, взехме си багажа и Радо ни чакаше на изхода. С една роза за мен и плюшено мече за Сиска.  Сиска много се зарадва на баща си, все едно не са се разделяли. Само отначало се опитва да му се глези повече, ама той пак си влезе в ролята на баща и я строява, когато се налага, нищо че му е липсвала толкова дълго време. Доволна съм.
Друг път ще разказвам повече, за да не ви дотегне, а и ако продължа да пиша сега, трябва да изпиша още 3 пъти по толкова.
Хайде, аз почти си изпих сутрешното кафе и мисля, че е крайно време да се разшетам малко.
Приятен ден, мами!   Two Hearts

P.S. Краси, на теб май ти пратих едни снимки, засега нямам други на компютъра.

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 10:54 от cybercat

# 146
  • Мнения: 0
Добро утро от мен на всички хайде изпихте ли кафето моето вече го изпих заведох малката и сега трябва и аз да ходя на работа.Мъка.Краси така ти завиждам за отпуската че направо ми се ще да си полегна наново
Зори радвам се че пътуването ви е минало нормално но вземи напиши там как сте как е свиквате ли вече или още ви е наопаки всичко.АЗ ако съм на твое място не знам дали ще мога да свикна някога.Хайде и по-честичко да пишеш.Лек ден на всички от мен.

# 147
  • Мнения: 1 364
Добро утро!
Преди малко заведох Алекс на градина.
В тяхната група днес идвала госпожата по  музика и Алекс искала да пее песничките за празника на мама.
Стихотворенията ги научихме през почивните дни, но песни не иска да ми пее, защото съм нямала акордион Grinning
Вие какво решихте за Осми март? По колко пари ще събирате, подаръци ще има ли или само цветя? А почерпка за децата, мартеници?

 

# 148
  • Мнения: 593
Ох, на мен чак сега ми дойде Интернета!!!
Таня, и аз имах такива опасения, но тук е толкова хубаво,  че няма как да не свикна! Слънце, природа, птички... и ниско прелитащи самолети. Живеем в къщичка на едно тихо местенце, като парк. Имаме готини съседи, с които се виждаме всяка вечер. А шопинг-центровете са наблизо и там има всичко! Има даже българско кисело мляко, а бяло сирене си купуваме от гърците.
Липсват ми само приятелите, с които съм свикнала в България. Но слава богу, когато имам Интернет, ще поддържаме връзка.
Вие, както виждам, вече се подготвяте за тържеството по случай 8 март  newsm19 .Сигурна съм, че ще бъде много весело!!!
Лек ден ви желая! 1swing

# 149
  • Мнения: 82
Здравейте!
да се намърдам в темичката.не съм мамма,а кандидат-мама и то от Попово.отскоро живея тук и не познавам никой,само приятелите на кандидат-мъжа ми.през май ще правим сватба тук и реших,че ще е полезно да си общувам с мами от Попово.

# 150
  • Мнения: 686
Атера,добре дошла.
Дай повече инфо за себе си!Къде живеете,снимка,от къде си и т.н.Ние тука сме доста задружен отбор-смея да кажа и ще се радваме да си една от нас!  bouquet

# 151
  • Мнения: 82
От Добрич съм.Живея тук от около година,но с прекъсвания,пък и често пътуваме и не се задържаме в града.рядко излизаме.Казвам се Милена,на 26г,приятеля ми се казва Ангел и е на 28г.Всъщност,точно вчера осъзнах колко е малък града-уж никой не познаваме или поне с никой не сме обсъждали плановете за сватбата,а отиваме в Данибел да питаме дали може да наемем хотела за 30 май и собственичката ни вика:а,за гостите на сватбата! Thinkingтака че няма да се изненадам ако ме познавате.

# 152
  • Мнения: 1 364
Добре дошла, Атера Laughing
Много ще се радвам да се запознаем и да пишиш по често в поповската тема.

# 153
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добре дошла Атера   bouquet
Много си права за града, малък е и ако не лично то поне по физиономия всички се познават. Ще свикнеш  Mr. Green.
А ти си от моя край  Hug
Калия, вече има преведени пари от НОИ.

# 154
  • Мнения: 593
...Всъщност,точно вчера осъзнах колко е малък града-уж никой не познаваме или поне с никой не сме обсъждали плановете за сватбата,а отиваме в Данибел да питаме дали може да наемем хотела за 30 май и собственичката ни вика:а,за гостите на сватбата! Thinkingтака че няма да се изненадам ако ме познавате.

Добре дошла и от мен.  Hug
Не се изненадвай, всички поповски клюкарки те познават, от преди да си им се представила. Ще свикнеш. Дано да ти хареса в Попово, щом имаш намерение да живееш там.
Всъщност, градчето съвсем не е лошо място за живеене, стига да си с правилните хора покрай себе си. А с мамите от bg-mamma наистина уцели в десятката.  newsm10

# 155
  • Мнения: 523
Добре дошли на новоустановилите се на поповския кораб и приятно пътуване в нашата тема  Joy Joy Joy
Как сте бе хора , аз нямам време да си вдигна главата от работа , а вие  #Crazy

# 156
  • Мнения: 0
Ооооо нова мама.Добре дошла и от мен ще се радвам да се запознаем и лично.Градчето е мъничко но готино.А клюкарки има навсякъде.Надявам се да ти хареса тук.
Зори ти голяма реклама ни направи.Благодаря.

# 157
  • Мнения: 593
А, моля, моля  Wink  Laughing
Мисля да се насоча към рекламата, винаги ме е привличала.  newsm78
Как сте тази вечер? Само аз ли скучая...  Ами тъй, не трябваше да напускам работа,  сега се чудя какво да правя по цял ден, имам само едно чистене и едно готвене. Аз, между другото, се чух с колежките от "Пламко" и те ме викат да се върна, ама...  хайде сега ще се пробвам в някоя друга област, може пък да ми провърви.
Ох, стига съм се лигавила!
Приятна вечер на всички и целувки на малките слънчица.  Heart Eyes

# 158
  • Мнения: 686

Не се изненадвай, всички поповски клюкарки те познават
Ти на кого викаш клюкарки,аааааааааааааа smile3527 bambam fight fight (Kissing Heart)

# 159
  • Мнения: 593
Става дума за тези, дето не я познават лично, но я обсъждат.
Янче, мисля, че се преуморяваш много, вземи едно хапче и се наспи - утре ще си нов човек. Само дано и новия човек да не е преуморен...

# 160
  • Мнения: 111
Яяя нови попълнения  Hug Добре дошла  welcome  Надявам се да ти хареса в нашето форумче Wink
Градчето ни е малко ,но пък симпатично  Laughing Клюкарки се намират навсякъде и Добрич е малко градче и там ги има , би трябвало да не им обръщаш внимание Simple Smile  На 17 май и ние сме на сватба в Дани Бел Wink
Моя дзверо заспа  newsm44 .Уу колко е крив като му се доспи  ooooh! Ама и не си признава ами само мърмори и хленчи за щяло и нещяло Simple Smile
Отивам да пийна едно винце с милото. Наздраве  Wine Glass

# 161
  • Мнения: 82
наздраве!аз съм на антибиотици и само ще мириша чашата.Ще ходиш на сватбата на Деси и Калоян? Laughing

# 162
  • Мнения: 111
наздраве!аз съм на антибиотици и само ще мириша чашата.Ще ходиш на сватбата на Деси и Калоян? Laughing
Joy Joy дам Simple Smile  Как се сети  Mr. Green Ачо ли ти подсказа или си в течение на нещата Simple Smile

 

# 163
  • Попово
  • Мнения: 687
atera  , уелкъм ба къзъм  Hug
я кажи сега на коя хора си , че изтървах клюката Mr. Green
а няма ли да има 8мо мартенско парти на поповските мами?!?! то аз не че присъствам на сбирките ама... може и да ме огрее този път  Flutter
абе вие тука сичките се знаете, ама аз нали съм дърта  ooooh!

# 164
  • Мнения: 82
мама на Ванко,и аз ги познавам слабо.а днес ходихме да се записваме за обредния дом и "надникнах"в записките на лелката и им видях имената. и датата,иначе бях чула новината отдавна.

# 165
  • Popovo
  • Мнения: 571
Строй се, преброй се и на кафето.



Личи си, че не съм от Попово,  все изтървам новините.
Ще ходиш на сватбата на Деси и Калоян? Laughing



а няма ли да има 8мо мартенско парти на поповските мами?!?! то аз не че присъствам на сбирките ама... може и да ме огрее този път  Flutter
абе вие тука сичките се знаете, ама аз нали съм дърта  ooooh!

Пепена, и аз все се разминавам, но идеята ти е добра. Хайде да се организираме и този път няма да пропусна.

# 166
  • Мнения: 593
наздраве!аз съм на антибиотици и само ще мириша чашата.Ще ходиш на сватбата на Деси и Калоян? Laughing

Абе Таше, за същия Калоян ли става дума, за който си мисля? Значи ще се жени. Много се радвам, настина, да са живи и здрави и да се разбират. Не съм ги виждала тия хора сигурно повече от три години, само покрай Радо се събирахме с тях. Довечера като се прибере от работа ще му кажа, и той ще се зарадва.

atera, а ти да оздравяваш по-бързо, че поповските мами каквито са разтропани, скоро ще спретнат една форумска среща за приветсвие на новото попълнение .  lalalalasmile3540 nuts  Hands Clap  Stuck Out Tongue Winking Eye  friendship Hands Clap

Е, момичета, да си изпием кафето и всеки по задачи. Ние със Сиска сме още по пижами, плановете ни са пак да сме вкъщи цял ден. Така че - обаждайте се, ако не ми спре интернета, в Скайп съм на линия цял ден.
 wash hang  prostor 1ironing 1dishes newsm55  food002 clean clean

# 167
  • Мнения: 82
добро утро и от мен!вчера изпих последното хапче,чакам с нетърпение вечерта,за да си пийна една биричка,че не е прилично още от сутринта.днес трябваше да ходя до Варна,за да си поръчам СВАТБЕНАТА РОКЛЯ Sunglasses,но май ще ми се размине.

# 168
  • Мнения: 111
cybercat   да за същите става дума Wink Най- после ще ги оженим,то беше ходене и чудо 11-12 години  Mr. Green
Те са нашите кръстниковци  Hug и много им се радваме Wink
atera на Деси роклята е от Варна .... страхотна е Simple Smile Ако все пак идваш насам за рокля обади се за по кафенце да се видим Simple Smile

# 169
  • Мнения: 82
Ходих,ходих!нямах време за кафенце.Ванковата майка,ще обясниш ли "ти на кого си",че Ачо го мъчи дали се познавате.Аз пак не успях да си сложа снимка,ама продължавам с опитите.

# 170
  • Мнения: 593
Добро утро, момичета!
Днес е петък, 13 - надявам се да не сте фаталистки.
Между другото, утре е 14 февруари. Какви са ви плановете за деня и вечерта?
Радо иска да ходим на Сън Сити http://www.journey.bg/guide/guide.php?country=26&gtype=23 но на мен незнам дали ми се ходи толкова далеч, а и като си помисля колко ще похарчим (все пак засега само той работи)... едва ли ще мога да се отпусна.Трябва да тръгнем 5 часа сутринта с колата, за да сме там в 10. Ще се убием от път. Иначе, доколкото знам от разказите на свекъра, това е най-хубавото място в Южна Африка и си заслужава да се види.
Е, може би все пак трябва да се отпусна и да се насладя на това приключение, което ми се предлага.
Пишете какво ще правите утре. С какво ще изненадате половинките си? Аз мисля днес да опека някакъв сладкиш и да го изрежа във формата на сърце. Това съвсем не е лесна задача, като се има предвид, че единствената ми тава е с елипсовидна форма. Оле... и миксер нямам. Сега ще ми се разкаже играта...

# 171
  • Мнения: 82
Добро да е и от мен!cybercat ,отивай на Сън Сити,кога друг път ще отидеш?Един живот живеем!

# 172
  • Мнения: 1 364
Добро утро и от мен Laughing
Браво, тези дни голяма активност във форумчето Laughing Аз вчера неможах да стигна до компютъра.
Моята отпуска е към края си, в понеделник съм на работа Sad  Успях да си почина, да обърна повече внимание на Алекс,
да се видя с приятелки на кафе...

Зори, наистина днес е петък 13, но аз невярвам в такива суеверия....ден като ден. Според мен всеки човек има дни в който не му върви, независимо от датата.
Подарете  си една екскурзия до Сън Сити, друг път може да нямаш възможност да отидеш.
Направи повече снимки, все пак и ние да разгледаме красотите Grinning
Вчера с Алекс направихме от топките по рецепта на мама Яни /с натрушените бисквити/, но двойна доза Laughing
Половината ги направихме във форма на сърце. Two Hearts Алекс си прави охлювчета, топки, кръгчета и много се забавлява.
Надявам се сърцата да останат до утре. Друго не съм мислила....утре ще пиша повече за празника.

Нуше, много се радвам за Деси и Калоян.....чета и немога да повярвам, че най после са решили да се оженят Grinning

Диде, сестра ми също имаше превод във вторник. Дано вече да не се бавят.

Знаете ли зъболекар, който работи с деца? Казаха ми Динева. Знаете ли къде работи и някакви телефони?

За форумска среща когато и където решите ние сме на линия Hug

За сега чао Отивам  да се оправям, че чакам една приятелка на гости.
Лек ден на всички

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 09:50 от КАЛИЯ

# 173
  • 7800
  • Мнения: 243
cybercat, да ти имам проблема с "дългото пътуване", честно. И аз искам. Чакам да гледам снимки.

# 174
  • Мнения: 16
това със сладките топки във формата на сърце е  доста добра идея,тъкмо се чудех какво да направя Simple Smile А в скайп има възможност да пратиш любовно видео -послание на любимия  Heart Eyes

# 175
  • Мнения: 1 364
А в скайп има възможност да пратиш любовно видео -послание на любимия  Heart Eyes


Някой ще се възползва ли? Laughing

# 176
  • Popovo
  • Мнения: 571
Знаете ли зъболекар, който работи с деца? Казаха ми Динева. Знаете ли къде работи и някакви телефони?


Динева не знам коя е, но аз водя нашите при Цеца Лазарова. Доволна съм, предразполага ги, внимателно работи и децата не ги е страх като отидем. Имам телефоните и ако искаш.

# 177
  • Мнения: 593
А пък мен лично ме е страх от Лазарова. Shocked

# 178
  • Мнения: 1 364
Незнаех, че Лазарова работи с деца.
Диде, знам къде  е кабинета и ще отида да я питам.
Аз никога не съм ходила при нея.
Зори, защо те е страх от Лазарова? Според мен има доста клиенти.

# 179
  • Мнения: 16
А в скайп има възможност да пратиш любовно видео -послание на любимия  Heart Eyes


Някой ще се възползва ли? Laughing

Аз пратих вече:) То се записваш и го пращаш на пощата му,не е нещо всеки да го гледа Simple Smile

# 180
  • Мнения: 16
за зъболекар мога да предложа съседката си -Ванчето Трифонова.

# 181
  • Мнения: 111
Красе, мога да ти препоръчам горещо Ники Савов и съпругата му работи с деца  Hug Водих Ванко като беше на 3 и нещо .И двамата са страхотни ,имат такт да предразполагат деца Simple Smile   Hands Thumbsup Светла и тя там води Никола Simple Smile

# 182
  • Popovo
  • Мнения: 571
Колкото  зъболекари, толкова и мнения можеш да чуеш, ама аз този Савов хич не го обичам  Close
4 часа зъб ми вади, накрая каза:" уморих се, не мога да го извадя "и ме прати да си ходя. Три дни по късно Шиваров ми извади останалото от зъба.

# 183
  • Мнения: 1 364
А в скайп има възможност да пратиш любовно видео -послание на любимия  Heart Eyes


Някой ще се възползва ли? Laughing

Аз пратих вече:) То се записваш и го пращаш на пощата му,не е нещо всеки да го гледа Simple Smile

страхотно Hug

# 184
  • Мнения: 1 364
Разбира се, че всеки ще има предпочитан зъболекар, доктор и т.н.
Повечето зъболекари ги познавам....мен ме интересува кой работи с деца.
Моята ми препоръча Динева, но идея си нямам коя е.

# 185
  • Мнения: 0
Аз също много съм доволна от Савов.Но мнения различни ,но все пак си мисля,че той е от най-добрите .Аз понеже много се страхувам от зъболекари ми го препоръчаха и останах много доволна smile3521

# 186
  • Мнения: 523
Абе я оставете тая работа . И най - добрият да е  - мен си ме е страх и толкова !!!

# 187
  • Мнения: 686
Абе я оставете тая работа . И най - добрият да е  - мен си ме е страх и толкова !!!
Нали-ти предпочиташ да родиш,но не и да отидеш на зъболекар Mr. Green.

# 188
  • Мнения: 143
Абе я оставете тая работа . И най - добрият да е  - мен си ме е страх и толкова !!!
Нали-ти предпочиташ да родиш,но не и да отидеш на зъболекар Mr. Green.
hahaha

# 189
  • Попово
  • Мнения: 687
д-р Спасова е детски зъболекар, работи до Масленна, а кабинета на д-р Динева е до бар "Тива"
при първата ходя аз, а при втората мъжо, доволен е

# 190
  • Мнения: 523
Я честит празник на всички !!!Който каквото празнува - да се учвства поздравен !!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Абе я оставете тая работа . И най - добрият да е  - мен си ме е страх и толкова !!!
Нали-ти предпочиташ да родиш,но не и да отидеш на зъболекар Mr. Green.

Хахахахахахахаха Joy Joy Joy

# 191
  • Мнения: 111


Добро утро, момичета . Днес аз ще сервирам кафенцето Wink
Честит Свети Валентин! Много любов и щастливи мигове с вашите половинки!   loveuuu


# 192
  • Мнения: 82
Добро утро!Не обичам канела в кафето,ама като си го сложила....Честито и от мен на всички влюбени ,да са цял живот влюбени и обичани!

# 193
  • Мнения: 111
atera , айде сега и притенцийки  Mr. Green не обичала канела  Grinning
Вие на Иван Неделчев ли ще празнувате сватбата? А кои ще са ви кръстниковци?

# 194
  • Мнения: 1 364
ЧЕСТИТИ  ПРАЗНИЦИ И ОТ МЕН Laughing

НА ВЛЮБЕНИТЕ, ВИНАГИ ДА ОБИЧАТЕ И ДА СТЕ ОБИЧАНИ Heart Eyes Two Hearts txtloves

ТЕЗИ, КОЙТО ПРАЗНУВАТ ТРИФОН ЗАРЕЗАН....НАЗДРАВЕ beer3 beer3 beer3

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ baloni baloni baloni

Как е днес настроението? С какво изненадахте половинките си...или те ви изненадаха?

Мила, получи ли се изненадата с видеото?

Ние вчера ходихме на ресторант "Рокси",Рязареният Лъв.
Заведението е много хубаво и наистина става за форумски срещи.
Стана страхотен купон. Имаше 5 двойки, който се състезаваха за почивка в Троянския балкан.
Трябваше да връзват вратовръзки, да пеят  песни, да играят валс, тонго.... голям смях.
Едната двойка бяха англичани. Те се отказаха на вторият кръг, защото песните и танците бяха български Grinning
Артистът, който ни разсмиваше беше Николай Кипчев - Кипчони. Успя да ме разсмее до сълзи Laughing
Бяхме седнали на една маса, там също пускаше по някой майтап. Много готин и приказлив човек.
Имаше гости и от Шуменският театър.

На Алекс й беше много интересно, танцува, игра хора, като види хората, че се смеят на някой виц и тя се смее Laughing
Изненада ме колко нещо изяде.
И както си поспа следобяд, до 12 ч неможахме да си тръгнем.

Нещо подобно мислят да правят за Осми март, но в Дома на Културата.

За днес освен бисквитените сърчица, имаме мини тортичка от "Алекса", със свещичка  txtloves

За сега чао. Отивам да видя Алекс какво прави, че в един лиген с вода пускаше хартиени лодки.

Много настроение и любов  Two Hearts  Two Hearts  Kissing Heart

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 13:44 от КАЛИЯ

# 195
  • Мнения: 1 364
Мила, страхотен сладкиш "Сърце" Hug

# 196
  • Мнения: 593
Ох, много ми е зле, после ще разказвам за Сън Сити.
Честит ви Свети Валентин и Трифон Зарезан (на патерички). Надявам се да сте си изкарали готино, да сте се напили и да се се в-любили. На печалившите - честито!  Hug
Аз съм контузена, ожулих си краката на Valley of Waves :smile3515 newsm45
А снощи съм забравила да сложа памперс на Сиска и тя се напика в новото легло doh smile3511
Иначе си изкарах най-страхотния Свети Валентин досега! Може би като компенсация за последните години, които не сме били заедно...
Първо хапнахме в Уимпи, после Радо игра в казиното и даже спечели малко пари (естествено после ги похарчихме), после играхме с жетони на много детски игри и със спечелените билетчета взехме 2 играчки на Сиска. После отидохме на изкуствения плаж и там останахме до края на деня. Нямахме много време, защото тръгнахме късно и пристигнахме в Сън Сити в 12:30, но иначе на всички много ни хареса и  се уговорихме някой ден да повторим. Сиси най-много хареса изкуственото море, два часа не можахме да я изкараме от водата!  Laughing
На мен много ми се искаше да отида в Lost City (където правят изкуствено земетресение), но за съжаление не стигнахме до там.
Ето, засега ви пращам малко снимкив материал:

http://www.blueworld.co.za/albums/album.aspx?albumid=217614&type=profile

тази сутрин ги качих в един африкански сайт, ама той много смотан излезе. На всичкото отгоре ги качвам по ред на номерата, а то сега ми ги изкарва отзад напред. censored   censored   censored
Това е засега от мен. Целувки!  261uu

P.S. Невероятно! Знаете ли, че съм имала профил в snimka.bg? Аз съм забравила  newsm78 . Ей сега ще си метна снимките там.


ЕТО НИ В snimka.bg: http://www.cybercat.snimka.bg/album.php?album_id=342085

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 20:48 от cybercat

# 197
  • Мнения: 1 364
Добро утро!
Зори, много хубави снимки Laughing
Слоновете са страхотна Hug Колко са на брой...разкажи нещо повече за тях, ако знаеш.
Тук е доста студено...изпрати малко слънце насам Laughing


Тани, върнахте ли се от Шумен?

# 198
  • Мнения: 111
Добро утро Simple Smile
Какво си прайкате в това мрачно време  newsm78
Аз метнах едно пиле в плик да видим дали ще стане Simple Smile
Без дете съм и незнам какво да правя чак....едно ми е скучно и тихо  Grinning Mr. Green
Зори, много хубави снимки.  Hug
Тук се мъчи да понапече слънчице,ама май е студено като гледам как са се изпотили стъклата.

# 199
  • Мнения: 82
Здарвейте!
cybercat,много хубави снимки!добре че те изгонихме да ходиш да "оплакнем" очи сега.
Сватбата е на Иван Неделчев,заради градината.Дано не вали!

# 200
  • Мнения: 16
Мила, страхотен сладкиш "Сърце" Hug


Благодаря,това всъщност е от сместа за сладките топки Blush

# 201
  • Мнения: 1 364
Добро утро Simple Smile
Какво си прайкате в това мрачно време  newsm78
Аз метнах едно пиле в плик да видим дали ще стане Simple Smile
Без дете съм и незнам какво да правя чак....едно ми е скучно и тихо  Grinning Mr. Green
Зори, много хубави снимки.  Hug
Тук се мъчи да понапече слънчице,ама май е студено като гледам как са се изпотили стъклата.

И тук е мрачно и студено, има вятър. Ние по обяд ходихме до свекърва ми. Алекс вместо да си играе, да вика, да скача...както обикновено, днес седна до баба си и дядо си, каза им стихчето за Левски и започна да ги "изпитва" по история и география. Стигнаха чак до Римската империя. Laughing
Като се прибрахме подрежда пъзели на компютъра и заспа.

А ти къде остави Ванко, че ти е така скучно и тихо Laughing

# 202
  • Мнения: 593
Диди,
да ти е жив и здрав рожденника! Много да ви слуша, да ви носи само радост и да ви направи щастливи и горди родители!!! newsm67

А на предната страница някой ме беше питал защо ме е страх от Лазарова - ами сигурно защото съм по-голямо бебе и от бебетата Wink
Ама не съм чак като Зара де, тя е единствена и неповторима,  никой не може да се мери с нея!  Hug

# 203
  • Мнения: 111
Красе, от снощи имахме уговорка със Стоянова днес да дойде да го вземе , за да си поиграят с Никито ( нали се сещаш кои са?)
Искаше още снощи да го вземе да спи в тях с Никито ,за да можем да излезем за празника. Бях резервирала маса за 6 човека в механа "Траките" тук до нас. Но станахме повече "маймуни" дойдоха ни 2-ма гостенина от Попово и излизането се отложи:) Останахме си в къщи на домашна обстановка Wink
И днес Стоянова дойде в 09.00 и го върна в 17.00 Simple Smile Не са спали , голяма игра е било Simple Smile Преди малко се изкъпаха с баща си и му давам максимум 10 мин. и е заспал. Толкова изморен вид има горкия  Mr. Green
Аз се възползвах ,че съм фреее и такъв сън му дръпнах слетобяд ,а уж легнах да гледам филм Rolling Eyes.Но се чувствам свежа и отпочинала като репичка  Joy. Само ми е чудно тая нощ какво ли ще правя  Mr. Green

# 204
  • Мнения: 1 364
Нуше, разбира се, че се сещам за Стоянова и Ники....от детският рожден ден.
Дори  ги имам на снимки Laughing

И аз  днес спах с Алекс до 6 ч. и през нощта ще  "дежуря" на скайпа и във форума.

Къде се изгубихте...kriss`, ant, skali4ka, halapela и други. Пишете как сте?
Петя, Митко в коя детска градина ходи.

Лека вечер  Отиваме към банята.

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 19:29 от КАЛИЯ

# 205
  • Мнения: 111


И аз  днес спах с Алекс до 6 ч. и през нощта ще  "дежуря" на скайпа и във форума.



Май ще си правим компания  Joy
Наистина другите момичета хич не се вписват  Rolling Eyes

# 206
  • Мнения: 134
Аз  бях на сватба вчера във Варна, мама  на Ванко какви са тези  ветрове там, добре че са  ми много килцата, тежа си на мястото  Mr. Green
Днес освен 12-ти РД правихме и кръщене на Марти на кокетка, познайте кой го игра кръстница  Blush мама Диди  ако беше изчакала още малко църковен брак и кръщенето на детето щяха да са на един ден  Wink Тя ще се отчете със  снимки, но не вярвам да е днес, следобяд когато  си тръгнахме  я оставихме с цял ученически клас деца в тях и кисел бебо Гого  ooooh!
Зори, все пак се нави и  отидохте до Сън Сити, много е красиво, да посетите и други  подобни места Peace
атера е разкритааааа  Party, Ачо  е  приятел на сестра ми и гаджето и (Ваня и Ицо)
а сега за  зъболекарите.... какво  ви е толкова страх от Лазарова, препоръчвам я  с две ръце, супер внимателна е, дори за най-малката пломба ти слага упойка и от там нататък да си пили колкото иска аз слушам  музика не  машинките и  Laughing Не по-малко внимателен и със същата техника работи Савов вярно оставях една заплата за две малки пломби, но бях доволна и няколко години ходех  само при него, до деня в  който отивам да си запиша час бременна в 7 месец, той  ми дава листче с дата след месец и половина  Joy  от  тогава съм го отсвирила. Д-р Али ми беше наблюдаваш АГ през бременността и къде - къде при жена му. При Савов  си знаех един кариес - мин 50 лв през  здравна каса, на Цецка трета година  и се смея като ми каже за една пломба 6 лв, хайде  стига  съм  и правила  реклама отивам да си  къпя детето

приятна вечер  и успешна нова седмица    bouquet

# 207
  • 7800
  • Мнения: 243
...Къде се изгубихте...kriss`, ant, skali4ka, halapela и други. Пишете как сте?
...

Лека вечер  Отиваме към банята.

Тук сме, тук сме. Не гледай, че не пиша - чета редовно.
Тъкмо разгледах снимките на Зорито - още и се чудя на колебанието ́и за "дългото пътуване". Мноо яко това Сън Сити, записвам си го в плановете за някое бъдещо пътуване.  newsm47

# 208
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро или добър ден вече.
Краси, тези деца ми взеха и последните сили, които ми бяха останали вчера. Но важното е че Марти остана доволен. Ето снимки:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=4296&AlbumId=11216 … rol_CurrentPage=3

# 209
  • Мнения: 686
Диди,честито ви християнче!

Наско от вчера прави първите си крачки.А колко е смешен само LaughingЩе се опитам да го издебна и да го снимам.

# 210
  • Мнения: 82
мама ЯниКолко сладко!В добрич казваме"честито ти весели очи"!

# 211
  • Мнения: 1 712
        Янче, честито ходещо човече! Да са му гладки пътищата занапред!

# 212
  • Мнения: 686
Мерси,мерси!Ето го юнака!
http://www.vbox7.com/play:850633b5
http://www.vbox7.com/play:cbdc3424
http://www.youtube.com/watch?v=NbN86Q9fhTc

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 15:02 от мама Яни

# 213
  • 7800
  • Мнения: 243
Голям сладур.

# 214
  • Мнения: 1 364
Наско е много сладък, а колко е щастлив само... Laughing
Яни, каго ще правите питка? Да видим какъв ще стане като порасне...нали такова е поверието Laughing
Алекс си хареса пастата за зъби. Аз бях сигурна, че ще хване мобилният ми телефон, защото все искаше да си играе с него.
Докато Алекс стане зъболекар, сигурно няма да имам зъби Laughing Mr. Green Laughing

# 215
  • Мнения: 686
Красе,събота или неделя,като Кайчо си е вкъщи.

# 216
  • 7800
  • Мнения: 243
Наско е много сладък, а колко е щастлив само... Laughing
Яни, каго ще правите питка? Да видим какъв ще стане като порасне...нали такова е поверието Laughing
Алекс си хареса пастата за зъби. Аз бях сигурна, че ще хване мобилният ми телефон, защото все искаше да си играе с него.
Докато Алекс стане зъболекар, сигурно няма да имам зъби Laughing Mr. Green Laughing

Е, ако стане зъботехник, пак ще ти е от полза. 

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 07:56 от skali4ka

# 217
  • Попово
  • Мнения: 687
Янче, честито ти ходещо човече  Hug

# 218
  • Мнения: 686
Благодаря на всички ви! Laughing
Като малко дете му се кефя на моя син,снощи до 22.30 не заспа от превъзбуда от новото откритие,че могат да го слушат крачетата.Днес е по-смел и прови повече крачки Heart Eyes.

# 219
  • Мнения: 593
Да е жив и здрав, малкия ми сладур!  Kiss
Ей сега вече започва веселото!  smile3539 nuts Stuck Out Tongue Winking Eye  Hands Clap

Ето ви малко  Nature Sunny да ви топли!!!

# 220
  • Мнения: 523
Хаха , Янче честито !!! Ей сега вече дупе да ти е яко , както се казва !!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 221
  • Мнения: 1 364
Здравейте Laughing
Тази седмица нямам време дори да прочета какво сте писали....не е като да съм в отпуска.
При нас няма нищо ново. Алекс е на градина, учат песни и танци за Осми март. Правиха някакви подаръци за празника от кутия шоколадови бонбони.
Много ми е интересно какво се е получило Laughing
Ние все още мислим къде ще ни е банкета Laughing Май този път няма да мога да отида на двата банкета /на Бюрото по труда и в Търговище с НОИ/,
защото ще са на една и съща дата Sad

Заре, имаш специални поздрави от моята колежка Таня!
Днес бях в Тръговище и голям лаф му дръпнахме двете  Grinning

Лека вечер на всички

# 222
  • Мнения: 523
10х , Красе ! Тя ми е голяма приятелка Танчето , както и мъжът и също !
Я как сте бе мами ? Нещо се губите , много неизвинени гледам трябва да се впишат на някои от вас . Къде се губите по трасето ?

# 223
  • Мнения: 111
Добро утро

Хайде  на кафенцето и закуската  Grinning


И аз тая седмица нямах никакво време да прочета форумчето  Rolling Eyes. Колежката във фондацията е бременна и я замествах слетобяд и така ми се уплътняваше целия ден Simple Smile .
От вчера дзверо се е разкашлял и днес и утре сме си в къщи Simple Smile. Вчера едвам изкара с мен на работа. Рисува,оцветява писа по дъската игра междучасието с учениците на гоненка в класната стая останах без глас да викам по него  ooooh!
Имахме вчера физическо Simple Smile. Влиза господина и вика : Ааа нов ученик ли имаме? Викам неее това е сина ми! А той : Сериозно ми той ми изглежда на второкласник  Joy Той е най едрия от класа Simple Smile Играха разни игрички в класната стая, защото физкултурния салон беше зает от "големите" . На Ванко много му хареса и заяви ,че повече не иска да ходи на градина , а на училище!!!  Mr. Green
Към края на часа сложи дартс на дъската и имаше състезание между момичета и момчета. Решаващия резултат за момчетата беше от Иван. Диването направи 200 точки и отбора на момчетата естествено победи Simple Smile Всички викаха : Ванкооо Ванкоооо йеееее  Joy
По трудово правихме камион или автобус от кутийки от лекарство или паста за зъби. Облепяхме ги с гланцово блокче, изрязахме гумите от учебника и ги залепихме, малко прозорчета наслагахме и след това най сполучливите ги качихме на 2-рия етаж на изложбата Simple Smile Всичко много му хареса на Иван и вече е категоричен ,че догодина ще е 1 клас в : "маминото" училище  Joy
Еуфорията беше голяма, лудницата пълна и веднага си намери съмишленници за лудории Wink

# 224
# 225
  • Мнения: 0
Здравейте всички.Доста сте изписали.Аз този път имам оправдание компютъра ми беше много болен и цяла седмица го лекуваха.А Митко ходи в 4 градина(до градската).Хайде  няма ли да има среща,че и аз да дойда вече.

# 226
  • Мнения: 1 364
И аз съм за среща, но кажете кога и къде?
Този път всички ли ще дойдат Петя, Кокетка, Пепена..... Grinning

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 21:57 от КАЛИЯ

# 227
  • Мнения: 593
Е, много хубаво Simple Smile
Да си изкарате много весело, много поздрави на всички мами (дано да се съберете повече, т.е да няма бони дечица). Поздрави и на Стефчо, ако пак ходите във Винарна. После ще гледам снимки.

Аз не мога да заспя, май през деня попрекалих с кафетата. Сега решавам  тестове по английски и превеждам едно есе. Малко ми е кофти да уча сама (в училише си учехме групово и коментиахме) ама какво да правя... поне да свърша нещо полезно за себе си, докато моите хора спят.
Само че вече се изморих и ще си лягам. Утре мисля да си почета на глас, за да си усъвършенствам произношението.
Късмет на всички!!!  Hug
  261uu

# 228
  • Мнения: 523
Здравейте на всички ! Ами да , и аз съм за среща , но да кажем другата седмица . Айде дайте предложения за място .  Hug

# 229
  • Мнения: 1 364
Здравейте Laughing
Има ли желаещи за пързалка, с шейни, с найлони... Laughing Laughing Laughing

# 230
  • Мнения: 143
Здравейте Laughing
Има ли желаещи за пързалка, с шейни, с найлони... Laughing Laughing Laughing
Има разбира се,на нас само сняг ни дай  Simple Smile

# 231
  • Мнения: 1 364
Здравейте Laughing
Има ли желаещи за пързалка, с шейни, с найлони... Laughing Laughing Laughing
Има разбира се,на нас само сняг ни дай  Simple Smile

Днес като се прибирахме от градина, Алекс се отъркаля в най - големият сняг Grinning
Ели, утре като се наспим ще организиме пързалката Laughing

Eто и няколко снимки от предния сняг Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=333949&pid=10190372
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=333949&pid=10190380
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=333949&pid=10190381
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=333949&pid=10190385
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=333949&pid=10190391
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=333949&pid=10190395
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=333949&pid=10190400

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 22:13 от КАЛИЯ

# 232
  • Мнения: 111
Аз аз Simple Smile Тук си нямаме сняг но е голям
Хайде да ударим по едно винце за разпускане  Mr. Green

 НАЗДРАВЕ

# 233
  • Мнения: 1 364
Аз аз Simple Smile Тук си нямаме сняг но е голям
Хайде да ударим по едно винце за разпускане  Mr. Green

 НАЗДРАВЕ


НАЗДРАВЕ, НАЗДРАВЕ Hug
Само да не прекалите с виното Laughing

# 234
  • Мнения: 1 364
Добро утро Laughing
Алекс тази сутрин скочи в 7 ч, да гледа "Кой е по по - най" и да излиза на снега.
Пързалката остава за утре към 10,30 - 11ч. За сега сме само ние и Ели с децата.
Може да си направим "бой" със снежни топки Laughing

# 235
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен.Абе хора вие сте изписали сума ти страници бе.Моя комп взе че се скапа и се наложи да го преинсталират и сега тук се боря с едни микрофони и тонколони.Не излиза от никъде звук нещо явно се скапаха настройките на микрофона я по запознатите да кажат по нещичко че и музика немога да слушам.А дребния ме трови тук искала да гледа и филмчета.
Иначе сме добре може да се попързаляме.
А пък нашия тати го пратиха вчера на Иванча и там го затрупа снега и неможе да си дойде.Обаждали се на гражданска защита и те от вчера от 6,00ч отиват и още ги няма.Абе кво да ви кажа този сняг пак ни хвана неподготвени.
Янче честито ти ходещо малко детенце да ти е живо и здраво и много да те слушка.

# 236
  • Мнения: 593
Ах, какъв хубав сняг имате само !!!!!!!!  Hug

# 237
  • Мнения: 111


Добро утро момичета!
Айде на кафенцето!
И ние се излюпихме към 09.00 Simple Smile Нашия тати мята палачинки пък аз с кафенцето на компа  Mr. Green
Снощи си изтеглих 5 филма и до 03.00 гледах  Joy Днес останалите ще си ги догледам, че довечера ще имаме гости ,а утре сме на рожден ден. Тежка събота и неделя  Grinning

# 238
  • Мнения: 82
Каква Гражданска защита!?Вчера до обяд никой не беше погледнал улиците.На всеки баир имаше по една закъсала кола.
cybercat,аз ти завиждам за слънцето,не го ща тоя сняг.колко градуса е при теб?
Искате ли да ви поздарвя с една песен,нищо че сте пили кафе!
http://www.youtube.com/watch?v=baLaHiBPuR4

# 239
  • 7800
  • Мнения: 243
Еееееей, мацкиии, свиркайте и на нас за пързалката. Кога и къде ще е събитието. Аз сега като си изпия кафето ще я изведа малко Цеца, ама тука в центъра няма кьораво баирче да се хързулне човек. Ако се разберете за утре, ме известете по скайпа - да стана по-рано.

# 240
  • Мнения: 686

Янче честито ти ходещо малко детенце да ти е живо и здраво и много да те слушка.
Мерси Танче!
И нашия тати вчера едва се прибра от Славяново.Влакът не можал да тръгне от Горна,а нашия го чакал 3 часа на студа.Накарая свекъра го прибра с колата(добре,че не са закъсали някъде).

Кога ще е пързалката?Само да не е утре,че не мога да дойда щото питка ще търкаляме Laughing!Направих едни обувчици от захарно тесто,сега остава и тортата да заформя.Бабата ще опече вкусна питка и айдееееееееееееее.... newsm68

# 241
  • Мнения: 134
и ние  днес  се възползвахме от хубавия сняг, толкова  беше нетърпелива милата, че дори побърза сама  да се  "облече" за пързалка  Joy hahaha
http://www.krissssss.snimka.bg/album.php?album_id=335999&pid=10671265
Сложи шапката, после шала и започна да препира "хайде тъгвамееее, Ивито готова, има шапка и шал на носа"(рядко се примирява с последното)  Crazy

# 242
  • Мнения: 1 364
и ние  днес  се възползвахме от хубавия сняг, толкова  беше нетърпелива милата, че дори побърза сама  да се  "облече" за пързалка  Joy hahaha
http://www.krissssss.snimka.bg/album.php?album_id=335999&pid=10671265
Сложи шапката, после шала и започна да препира "хайде тъгвамееее, Ивито готова, има шапка и шал на носа"(рядко се примирява с последното)  Crazy


Голяма сладурана е Ивка Laughing
Утре няма ли да я доведеш да се потъркаля в снега?

# 243
  • Мнения: 1 364
Ние сега се прибрахме от детски рожден ден. Преди да отидем на РД купих на Алекс един голям пъзел от 1000 части. През цялото време даваше зор да си ходим да го подреждаме.
Като ги видях какви малки части са...тази вечер незнам дали ще успеем.
Сутринта ходихме да се пързаляме с шейната, направихме голям снежен човек, Алекс се отъркаля...изобщо голяма радост.
За утре кажете в колко часа и къде ще се чакаме?
Няма сняг за шейни, но за снежни топки става Laughing

Яни, ако не е утре няма кога да е. През седмицата след работа става късно, а и снега се топи.

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 18:25 от КАЛИЯ

# 244
  • Мнения: 134
утре сме с  вас, само кажете  кога и  къде Nature Snowman

# 245
  • Мнения: 1 364
Какво ще кажите да се чакаме в 11 ч. пред Пламко и да отидем до ССТ то?
Ако има предложение за друго място или час пишете?

Ето и нашият Снежко Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340415&pid=10681069

# 246
  • 7800
  • Мнения: 243
И аз смятам, че ССТ-то е най-удачния вариант. И 11 часа ме устройва. Само потвърдете, за горния "Пламко" ли става въпрос. Да не вземат едните да чакат на долния, а другите на горния.

Айде, аз излизам. Утре сутринта ще видя, какво сте решили.

# 247
  • Мнения: 1 364
И аз смятам, че ССТ-то е най-удачния вариант. И 11 часа ме устройва. Само потвърдете, за горния "Пламко" ли става въпрос. Да не вземат едните да чакат на долния, а другите на горния.

Айде, аз излизам. Утре сутринта ще видя, какво сте решили.


Остава за горният "Пламко" /по близо е до ССТ то/ в 11ч .

# 248
  • Мнения: 134
ние  днес  бяхме в Механо-техникума   и  беше  добре,  утре  сме   с  вас  в ССТ, ще   видя  Митко  навит ли е да дойде с  Тара, ще е  вързана в случай, че децата се страхуват  Hug

# 249
  • Мнения: 1 364
ние  днес  бяхме в Механо-техникума   и  беше  добре,  утре  сме   с  вас  в ССТ, ще   видя  Митко  навит ли е да дойде с  Тара, ще е  вързана в случай, че децата се страхуват  Hug


Краси, ще е страхотно да вземете Тара Hug

# 250
  • Мнения: 143
Съгласна  Peace .

# 251
  • Мнения: 1 364
Шейни ще вземате ли?
Нашата е у свекърва ми, чудя се дали да ходя да я вземам.

Отивам да нареждам пъзела Laughing

# 252
  • Мнения: 111
Красе, много хубави снимки  Hug. Снежния човек е много голям Wink. Тъкмо с Ванко ги разгледахме. Той гледа Маската на Зоро по Нова ТВ, но имаше реклами и изгледахме снимките. Иска и той такъв сняг  Joy
Утре хубавичко да се напързаляте и заради нас и мнооого снимков материал  Grinning

# 253
  • Мнения: 134

смей да се измъкнеш, не съм те  виждала от ....  цяла вечност  ooooh!, а и предвид колко далече  живеем една  от друга  Mr. Green, сега ще драсна на Анитка, дано нямат  работа утре и  доведе Явор ако и той не  е прекалено ангажиран де, последния път  ме застреля, не  ходел на  градина, понеже е зает - изучава  вулканите, четейки с баща си една енциклопедия  Sick

# 254
  • Мнения: 686

Ето една торта с обувки Laughing!
Ще се опитам и аз да се домъкна с Ралица,но не гарантирам!

# 255
  • Popovo
  • Мнения: 571
http://aprilki.multiply.com/photos/album/4#296

Гого не се въргаля още в снега, но беше много щастлив да гледа батко си.

бгфото пак нещо се прецака

# 256
  • 7800
  • Мнения: 243
Хайде на снимките...

Форумска пързалка


Който има други - да добавя.

Като гледам - и Гого се е порадвал на снега.

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 19:12 от skali4ka

# 257
  • Мнения: 686
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=345173&pid=10696524
Снимките от тортата!
Търкулването на питката е на клипче,ама точно в момента не мога да го кача!
Иначе Наско хвана мишката и джи ес ем-а.

Стелка и аз качвам в момента снимки!

http://www.vbox7.com/play:58906b98
Ето едно клипче с тортата(но това с питката е само с 1 мб по-голяма от позволеното за ви бокс и затова трябва да го кача в ю тюб).

# 258
  • Мнения: 143
Качих,моите освен че са малко са и с объркана дата  Whistling .

# 259
  • 7800
  • Мнения: 243
Карай!

Яни, много са яки обувките.

 Joy Ели, сега видях, че датата ти е първи юли 2004.  Joy Хубав летен сняг. И някои от децата не са били запланувани още.

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 15:34 от skali4ka

# 260
  • Мнения: 143
Супер си беше днес  ,хубаво се пързаляхме майките  Laughing .
Стеле  Joy  за датата .

# 261
  • Мнения: 111
Момичета всички сте чудесни , направили сте си страхотна пързалка newsm10
И пак гледам гледам и най-сериозните сте се събрали Wink Къде са останалите ? Rolling Eyes Зара,пепена,петя1984.....танчето...
Състезание със шейните правихте ли си ?  Mr. Green Гледам сте се наредили горе на баира, коя финишира първа  newsm78 Grinning

# 262
  • Мнения: 1 364
Здравейте Laughing
Ние с Алекс като легнахме от 2 до 5,30 Laughing

Наистина много хубава пързалка беше. И майките се попързаляхме Laughing
Нуше, Стелка беше най - смела. Ели също.
Първо Стела се пусна с всяко дете по отделно...по късно аз и Яни се престрашихме Laughing
Алекс след второто спускане с мен, реши че иска сама.

Снимките са страхотни. Аз имам около 50 снимки, но и така не се научих да ги качвам Embarassed
Някой желаеш да му ги изпратя, да ги качи?

Таня мислеха да идват, но по обяд пътуваха за Варна, чичо й починал.

Яни страхатни обувчици Laughing

За сега чаоооо
Лека вечер на всички

# 263
  • Мнения: 0
Браво на вас пак сте се забавлявали.На мен ми идва малко далече  но на среща ако има съм там

# 264
  • Мнения: 686
Търкууууууууууууууууулллллллллллл
http://www.youtube.com/watch?v=36yFvolOTx4&feature=channel_page

Малко се виждат и нашите баби талибанки Laughing.

# 265
  • Мнения: 134
мама Яни   smile3501

# 266
  • Мнения: 1 938
Хубаво сте се забавлявали! Party

Момичета, моето селце Иванча Heart Eyes да не е затрупано под преспите?

# 267
  • Мнения: 134
http://www.kikii.snimka.bg/album.php?album_id=345010

Краси, тук  кой има  РД
мара подробната ...  Crazy

# 268
  • Мнения: 1 364
Карай!

Яни, много са яки обувките.

 Joy Ели, сега видях, че датата ти е първи юли 2004.  Joy Хубав летен сняг. И някои от децата не са били запланувани още.


Голям майтап Joy

# 269
  • Мнения: 1 364
http://www.kikii.snimka.bg/album.php?album_id=345010

Краси, тук  кой има  РД
мара подробната ...  Crazy


Тези снимки са от вчера. Рожден ден има Мишо, на къстниците /Надя и Стефан/момченцето.
Става на 7 години. От снимките не се разбира кой е рожденик. Децата като видяха тортата я заобиколиха и започнаха да я опитват. Laughing
Знаеш ли кои са ни кръстници или да ти изпратя снимки Laughing

Краси, Тара е страхотна Hug

# 270
  • Мнения: 143
Хубаво сте се забавлявали! Party

Момичета, моето селце Иванча Heart Eyes да не е затрупано под преспите?
Май да,не съм съвсем сигурна обаче.
Смейте се вие ,смейте се ,ама както каза Стела, хубав летен сняг  Laughing .

# 271
  • Мнения: 134
http://www.kikii.snimka.bg/album.php?album_id=345010

Краси, тук  кой има  РД
мара подробната ...  Crazy


Тези снимки са от вчера. Рожден ден има Мишо, на къстниците /Надя и Стефан/момченцето.
Става на 7 години. От снимките не се разбира кой е рожденик. Децата като видяха тортата я заобиколиха и започнаха да я опитват. Laughing
Знаеш ли кои са ни кръстници или да ти изпратя снимки Laughing

Краси, Тара е страхотна Hug



кръстници са ви братовчеда на  Митко и  акушерката  на Ивайла  Joy

Ели, я  дай  отговор на  въпроса "мамоооУ, Инеската кога доди?"

а Тара е ....  по - послушното  от двете ми деца  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
сега  отивам да къпя  по-дивото, ако  до  15 мин не се  върна, пратете гражданска защита в  нашата баня  help

# 272
  • Мнения: 1 364
Ето и нашите снимки от пързалката Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=345417

Утре ще ги изпратя на Ели да ги качи в общия албум.

И ние с Алекс отиваме към банята.

# 273
  • Мнения: 134
ейййй, най-накрая да имаме  и един тати в  поповската тема  Mr. Green
Стоян и Нади да не надничат  само  ами и да драсват по някой ред

# 274
  • Мнения: 3
АМ АКО НЕМОЖЕМ ДА ПИШЕМ  Laughing ЗДРАСТИ

# 275
  • Мнения: 134
АМ АКО НЕМОЖЕМ ДА ПИШЕМ  Laughing ЗДРАСТИ

Хайде, вече официално  welcome

# 276
  • Мнения: 120
  Здравейте, момичета. Извинявайте, че се намесвам в темата Ви. Ще ми помогнете ли? Първо да попитам, гр. Попово колко жители има? Търся една приятелка, бивша съученичка. За нея знам, че в момента живее в Попово, омъжена е, с две деца. Девойчето е на 38 години и доколкото знам работи като фризьорка и козметичка.
  Момичета, ако мислите, че може да да ми помогнете да я намеря, ще Ви пиша и имената й.

# 277
  • Мнения: 143
mama Nina1 Напиши имената и,живеем в малък град ,няма начин  някой да не я познава  Peace .

# 278
  • Мнения: 134
  Здравейте, момичета. Извинявайте, че се намесвам в темата Ви. Ще ми помогнете ли? Първо да попитам, гр. Попово колко жители има? Търся една приятелка, бивша съученичка. За нея знам, че в момента живее в Попово, омъжена е, с две деца. Девойчето е на 38 години и доколкото знам работи като фризьорка и козметичка.
  Момичета, ако мислите, че може да да ми помогнете да я намеря, ще Ви пиша и имената й.

кажи имената и(ако предпочиташ на лични)  жените с подобна  професия се броят на  пръсти  Hug мисля че  ще  ти помогнем, стига да е все още в  града

# 279
  • Мнения: 593
ейййй, най-накрая да имаме  и един тати в  поповската тема  Mr. Green
Стоян и Нади да не надничат  само  ами и да драсват по някой ред


Къде, къде?
Ау, мъжки екземпляри в Поповската тема!  smile3501
Браво, добре дошли!  Sunglasses
Кои са тези татковци и кои са им дечицата?
Я бързо се разконспирирайте.  smile3508

# 280
  • Мнения: 1 712
   Мама Нина, само направи уточнение за кое Попово става въпрос , дали наистина е нашето търговищко Попово ? В момента аз поне не се сещам за жена с това име и тази професия. Дано я откриеш все пак!

# 281
  • Попово
  • Мнения: 687
Таня в запада има 2 деца и е фризьорка, има и една жена зад пазара също е с 2 деца но е козметик  Peace

# 282
  • Мнения: 686
Зоре,предполагам,че Надя и Стоян са на Калия сестричката и мъжът й.Ако са те,да добавя Ники и Венцислав на първа страница Laughing!

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 14:23 от мама Яни

# 283
  • Мнения: 593
И аз се мъча да вкарам Радо, ама той :  newsm34   no

# 284
  • Мнения: 686
И аз се мъча да вкарам Радо, ама той :  newsm34   no
hahaha hahaha hahahaНе си го представям hahaha hahaha hahaha

# 285
  • Мнения: 134
мама Яни,  същите са  Peace добавяй Никола и Венцислав на  1 страница (това са  целите им имена)
Пепена, коя е  тази козметичка  на пазара с 2  деца, аз само  Петя знам, но тя има  едно дете -  момче

# 286
  • Мнения: 686
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374815.new#new
Айде на новата темаааааааааааааааааааааа

Общи условия

Активация на акаунт