Попово-6

  • 19 210
  • 286
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 686
Атера,добре дошла.
Дай повече инфо за себе си!Къде живеете,снимка,от къде си и т.н.Ние тука сме доста задружен отбор-смея да кажа и ще се радваме да си една от нас!  bouquet

# 151
  • Мнения: 82
От Добрич съм.Живея тук от около година,но с прекъсвания,пък и често пътуваме и не се задържаме в града.рядко излизаме.Казвам се Милена,на 26г,приятеля ми се казва Ангел и е на 28г.Всъщност,точно вчера осъзнах колко е малък града-уж никой не познаваме или поне с никой не сме обсъждали плановете за сватбата,а отиваме в Данибел да питаме дали може да наемем хотела за 30 май и собственичката ни вика:а,за гостите на сватбата! Thinkingтака че няма да се изненадам ако ме познавате.

# 152
  • Мнения: 1 364
Добре дошла, Атера Laughing
Много ще се радвам да се запознаем и да пишиш по често в поповската тема.

# 153
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добре дошла Атера   bouquet
Много си права за града, малък е и ако не лично то поне по физиономия всички се познават. Ще свикнеш  Mr. Green.
А ти си от моя край  Hug
Калия, вече има преведени пари от НОИ.

# 154
  • Мнения: 593
...Всъщност,точно вчера осъзнах колко е малък града-уж никой не познаваме или поне с никой не сме обсъждали плановете за сватбата,а отиваме в Данибел да питаме дали може да наемем хотела за 30 май и собственичката ни вика:а,за гостите на сватбата! Thinkingтака че няма да се изненадам ако ме познавате.

Добре дошла и от мен.  Hug
Не се изненадвай, всички поповски клюкарки те познават, от преди да си им се представила. Ще свикнеш. Дано да ти хареса в Попово, щом имаш намерение да живееш там.
Всъщност, градчето съвсем не е лошо място за живеене, стига да си с правилните хора покрай себе си. А с мамите от bg-mamma наистина уцели в десятката.  newsm10

# 155
  • Мнения: 523
Добре дошли на новоустановилите се на поповския кораб и приятно пътуване в нашата тема  Joy Joy Joy
Как сте бе хора , аз нямам време да си вдигна главата от работа , а вие  #Crazy

# 156
  • Мнения: 0
Ооооо нова мама.Добре дошла и от мен ще се радвам да се запознаем и лично.Градчето е мъничко но готино.А клюкарки има навсякъде.Надявам се да ти хареса тук.
Зори ти голяма реклама ни направи.Благодаря.

# 157
  • Мнения: 593
А, моля, моля  Wink  Laughing
Мисля да се насоча към рекламата, винаги ме е привличала.  newsm78
Как сте тази вечер? Само аз ли скучая...  Ами тъй, не трябваше да напускам работа,  сега се чудя какво да правя по цял ден, имам само едно чистене и едно готвене. Аз, между другото, се чух с колежките от "Пламко" и те ме викат да се върна, ама...  хайде сега ще се пробвам в някоя друга област, може пък да ми провърви.
Ох, стига съм се лигавила!
Приятна вечер на всички и целувки на малките слънчица.  Heart Eyes

# 158
  • Мнения: 686

Не се изненадвай, всички поповски клюкарки те познават
Ти на кого викаш клюкарки,аааааааааааааа smile3527 bambam fight fight (Kissing Heart)

# 159
  • Мнения: 593
Става дума за тези, дето не я познават лично, но я обсъждат.
Янче, мисля, че се преуморяваш много, вземи едно хапче и се наспи - утре ще си нов човек. Само дано и новия човек да не е преуморен...

# 160
  • Мнения: 111
Яяя нови попълнения  Hug Добре дошла  welcome  Надявам се да ти хареса в нашето форумче Wink
Градчето ни е малко ,но пък симпатично  Laughing Клюкарки се намират навсякъде и Добрич е малко градче и там ги има , би трябвало да не им обръщаш внимание Simple Smile  На 17 май и ние сме на сватба в Дани Бел Wink
Моя дзверо заспа  newsm44 .Уу колко е крив като му се доспи  ooooh! Ама и не си признава ами само мърмори и хленчи за щяло и нещяло Simple Smile
Отивам да пийна едно винце с милото. Наздраве  Wine Glass

# 161
  • Мнения: 82
наздраве!аз съм на антибиотици и само ще мириша чашата.Ще ходиш на сватбата на Деси и Калоян? Laughing

# 162
  • Мнения: 111
наздраве!аз съм на антибиотици и само ще мириша чашата.Ще ходиш на сватбата на Деси и Калоян? Laughing
Joy Joy дам Simple Smile  Как се сети  Mr. Green Ачо ли ти подсказа или си в течение на нещата Simple Smile

 

# 163
  • Попово
  • Мнения: 687
atera  , уелкъм ба къзъм  Hug
я кажи сега на коя хора си , че изтървах клюката Mr. Green
а няма ли да има 8мо мартенско парти на поповските мами?!?! то аз не че присъствам на сбирките ама... може и да ме огрее този път  Flutter
абе вие тука сичките се знаете, ама аз нали съм дърта  ooooh!

# 164
  • Мнения: 82
мама на Ванко,и аз ги познавам слабо.а днес ходихме да се записваме за обредния дом и "надникнах"в записките на лелката и им видях имената. и датата,иначе бях чула новината отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт