Попово-6

  • 19 186
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 364
Решено!На следващата среща ще има торта!

 Peace

# 16
  • Popovo
  • Мнения: 571

Хайде на кафето,  поспаланки такива  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 111
Ха, добро утро Simple Smile Кокетка тенкю за кафенцето  Laughing Айде от мен закуската


Калия дадох вит.Ц на зверчето ама няма оправия Sad Все така е омърлушен. Какво да го правя  Rolling Eyes Praynig
Янче, пък ти с тез кулинарни изкушения направо ми идва да си дойда  да ги опитам . Получавам слюнкоточене пред монитора  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 364
Добро утро и от мен Grinning
Благодаря за кафето и закуската Grinning

Ние след малко ще ходим на село Алекс и Ники да играят на воля.
Нуше, нашето живна след като му дадохме витамин С, дано и вашето да се оправи.
По зле ли става или е все така?

А за тортите на Яни си струва да дойдеш до Попово Grinning

Чао и приятна почивка на всички

# 19
  • Мнения: 111
Красе , по зле става 2 ден му е от както съм му дала витамин Ц Sad
Кога се прибирате от село? Довечера на скайп ще ти пиша пак за състоянието му . Само се е заровило в талаша и като че ли бере душа  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 686
Таша,заповядай!

Днес кръстихме Сисето на Зорито!

Абе,вчера Зара имаше рожден ден!Хем показах тортата й,предния ден,но не се сетих да честитя ooooh!.Е,днес,малко на патерица,но ... Заре честит рожден ден!

# 21
  • 7800
  • Мнения: 243
Абе, ти като си показала тортата, все едно си ́и честитила, ама ние да се бяхме сетили, за какво става въпрос.  doh
Айде, ЧРД на Зарито.

# 22
  • Мнения: 143
ЧРД на Зара да е здрава и все така търпелива майка .На патерици  ,но от сърце   bouquet .

# 23
  • Мнения: 1 364
Заре, и от мен честит рожден ден!
Всичко най, най... Laughing

# 24
  • Мнения: 0
Честит рожден ден Зара на още по-големи патерици да си жива и здрава успех в живота.

# 25
  • Мнения: 523
Еееее , благодаря на всички . Янчето наистина е страхотна майсторка на торти .
Браво , ето я моята торта , показвам ви я да и се порадваме още веднъж , че свърши много бързо :

# 26
  • Мнения: 111
Айде на кафенцето Simple Smile


Зара,честито със закъснение  doh Много много здраве, късмет и вятър в косите   bouquet
Днес вали при нас и тъй като гледам , мерака на Ванко за морската градина ще секне. Mr. Green Вчера беше страхотно временцето и му обещах ,че ако и утре е такова да ходим ама......
Сега гледа Сам в къщи заредили сме 3 филма и имам спокойствие  Grinning

# 27
  • 7800
  • Мнения: 243
Ааа, ние добре че вчера се отчетохме в гората - днес го изкарахме по домашно му.

# 28
  • Мнения: 111
Ехооо къде сте се покрили  Rolling Eyes
Красе, бързам да се похваля мишко е добре. Водих го днес на ветеринар биха му инджекцийка (къде намериха местенце да му я сложат във финното бедро незнам   ooooh! Mr. Green) Но животинката сравнително се подобри. Искал е Мишо разходка до ветеринарния май май  JoyЕто и малко снимков материал Simple Smile
 
Мишко хапва и пийва вече  Grinning

Приготвяме се за сън  Simple Smile                                                                  Изненадааа  Mr. Green
 

# 29
  • Мнения: 1 364
Здравейте Grinning
Не се крием работим  Laughing....днес едвам хванах последният автубус от Търговище.
След работа отидох до детският магазин да купя на Алекс чадър и попаднах на разпродажба на детски дрехи.
Един час не ми стигна да разгледам, имаше много хубави и евтини неща.
Алекс до преди малко ни прави модно ревю Grinning

Нуше, много се радвам че свинчето има подобрение Grinning
Ветеринаят какво каза, какво му е било, а каква инджекция му би?

Яни, Зорито кога ще пътуват?

Общи условия

Активация на акаунт