Попово-6

  • 19 209
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 686
В събота!

# 31
  • Мнения: 1 364
Яни, предай на Зори и от мен на добър път и всичко най, най.... /сигурно няма да я видя/

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 22:29 от КАЛИЯ

# 32
  • Мнения: 134
Краси, издай какво  купи на  Алекс Peace
мама на Ванко,  ако Алекс  ти  беше чула  вчерашните тревоги щеше  да те успокои набързо,  тя  Полинка често  ражда  и то  по много свинчета Sick  мен от кога ме агитира  да ни подари "ПОНЕ една свинка"  Joy
Успех и бърза адаптация на Зори и Сиска  и от мен   Hug
Яни, колко торти направи последните месец-два?  #Crazy  smile3501

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 21:56 от kriss`

# 33
  • Мнения: 111
Красе,покупки бързо снимай ти и тук се отчети   ppp
Зори много поздрави на Радо и лек път Wink  Hands Thumbsup

Ееее kriss`, що пък не си вземете "ПОНЕ една свинка"   Joy   

# 34
  • Мнения: 1 364
Краси, какво реши искаш ли свинче?  Laughing Че й рожд. ти ден е много далече Mr. Green
Майтапа на страни свинчетата са много сладки.

Веднага снимам и се отчитам. Тези апарати са голяма работа.
Блузките са по 2 лв, анцунга по 4, а джинсите и полите по 3 лв.
Купих на Ники едно костюмче, анцунг и блуза и сестра ми не вярва колко струват Laughing

# 35
  • Мнения: 0
ООООООООО Нуше тя Красито морските свинчета ги раздава бременни.На мен уж беше ми дала едно бебе на месец и нещо докато една сутрин в аквариума имаше още едно и се чудех от къде се взе.
На Зорито приятно пътуване и да не ни забравя и успех там.
Янче твоите торти изглеждат все по примамливи вече взех да се питам кога ще има среща с тортичка.
Хайде сега лека нощ ние отиваме да си изберем играчка за утре че искат някоя по-хубава да занесем на градината че г-жа Масларова да не си помисли че няма с кво да си играят децата в градината.

# 36
  • Мнения: 1 364
Ето малко бързи снимки.
Котката много ми се радваше като снимах Laughing

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=334837&pid=10235929

# 37
  • Мнения: 1 364
ООООООООО Нуше тя Красито морските свинчета ги раздава бременни.На мен уж беше ми дала едно бебе на месец и нещо докато една сутрин в аквариума имаше още едно и се чудех от къде се взе.
На Зорито приятно пътуване и да не ни забравя и успех там.
Янче твоите торти изглеждат все по примамливи вече взех да се питам кога ще има среща с тортичка.
Хайде сега лека нощ ние отиваме да си изберем играчка за утре че искат някоя по-хубава да занесем на градината че г-жа Масларова да не си помисли че няма с кво да си играят децата в градината.



Тани, ти бъзикаш ли се Laughing Като се обади да ми кажеш, че имате бебе свинче помислих че се бъзикаш. Христо също не повярва Laughing
На Нуша свинчето е МЪЖКО и няма как да я изненада Mr. Green


Да, Яни кажи кога ще направиш тортата, че да организираме среща Laughing

Тани, аз разбрах утре да НЕ носим играчки, заради г - жа Масларова. Поне така ми предадоха.
Както и да е...Алекс е много нещастна, защото котето Дебеланчо го нямало днес.
Дано в сряда пак да се появи в двора на градината.
Лека вечер на всички....то стана Лека нощ

# 38
  • Мнения: 134
Краси, ти си изкупила магазина  Shocked
Морска     свинка  не искам, Ивайлата ми не е за  такова  деликатно  животно, ще  го смачка на 2-рия ден, имахме папагал и го подарихме. Не я  влече, тя "иска пипа, иска бута, иска мачкааааа"  #Crazy дълго мислихме какво  да и купим, за да отговаря на   всичките  и условия, мисля че имахем  късмет, попаднахме на най-търпеливото и издържливо куче  Peace
Ето я и Тара - по-доброто от  двете ми деца  Mr. Green
*доста  стара  снимка, сега е двойно по-голяма *

# 39
  • Мнения: 1 364
Добо утро!
Краси, Тара е много хубава Grinning
Само на Иви ли дава да я пипа и мачка или изобщо обича да бъде тормозена  Laughing
Тя къде живее?


Отивам да събуждам Алекс, че ще закъснеем.
Лек ден на всички

# 40
  • Мнения: 10
Сори за намесата в темичката ви,ама да се запиша и аз към чакащите тортичка от Янчето.
Янче,и ние искаме ТОРТАААААААААААААААА Hug

# 41
  • Мнения: 134
Краси, кога се наспа, кога  седна на компа, че и ферман  цял си  написала  Shocked аз сутрин нямам   време за нищо, ставам  в 7.30  Embarassed
Тара е  супер  добра, дава на всеки да я  мачка, в  потвърждение  на това ще ти кажа,  с  риск  да ме  #2gunfire  Тарка живее с  една камара улични котки в  помещението си, умирам  от яд  като  ги видя как спят  сгушени в  нея  на  топло, ядат и от храната, носят  само  паразити и болести, замислила  съм  Митко  да  отнесе  един чувал котки в  Искра, но няма  как да   ги хвана  ooooh! Само като бебе  живя  в  къщи с нас, от  пролетта е   навън има си  стая с  дворче ... и  бъхливи съквартирантки поне 10 на брой  smile3515
другите къде стееееее?
хайде  лек ден от мен  Hug

# 42
  • Мнения: 686
Тук смеееееееееееее.
Тази година се очертава доста тежка.Много поводи за празнуване и малко време за сън Tired.От декември месец не сме спряли.То не бяха рожденни дни,именни дни,празници,изпращания...
Крис,от декември насам съм направила 10 торти,като занапред се надявам да почна да правя повече Laughing.
Калия,от къде купи тия хубави дрешки?
shareez,кажи кога сте в Попово,че да организираме срещата така,че да можеш да дойдеш и ти.Без това искам да видя малките ти кукли Laughing.
(И така,обърнах се към трите Красита.)
Момичета,тортата ви е обещана,само организирайте срещата и ми кажете ден по-рано.
Днес водих Наско на изследвания и гледам пред градината една камара народ(камара-силно казано Laughing,ама поне 20-тина човека).Викам си-това е пристигането на Масларова.
В неделя със Зара ходихме да дорисуваме яслата,та да не се излагаме пред високопоставените гости с недовършена рисунка.
Егати,1 час го пиша този пост,като станах над 10 пъти да дърпам малкия от печката(все там го влече) Crazy.

# 43
  • Мнения: 523
Ей , само аз ли не мога да се сетя коя е точно shareez ??? newsm78 newsm78 newsm78
А аз Янче вчера след работа ходих и довърших патетата в яслата най - после и можем да си направим вече план за там фриз ли , каквото и да е следващото там .
Как ли е реагирала г-жа Масларска ( по - добре ми звучи от Масларова ) днес в градината ми е чудно ?!
Красе , не те ли е малко страх за Ивайла с тая голяма красавица Тара , която най - вероятно ще става все по - голяма ? Аз вкъщи с тея папагали малко се притеснявам , де да знам все пак врякат , крякат , понякога правят мизерия и така .
А иначе другите как сте ?
Някои вече имат доста отсъствия като Петя1984 . например и други де .

# 44
  • Мнения: 1 364
Здравейте Grinning
Краси, и аз ставам към 7 - 7,20 ч. и към 8 с Алекс излизаме. Сутрин много не се мотаме. На работата пия кафе с колежките.
Тази сутрин от леглото и на компютъра Laughing Исках да покажа хубавото куче на Христо Laughing
И сега бързам да пиша, защото Алекс иска да й прекопирвам нещо.
Щом Тара не хапе ще дойдем с Алекс да й се порадваме.

Яни, тези дрехи ги купих от Търговище, имаше разпродажба.
Утре пак ще ходя, ако нещо си харесала мога да купя....ако Красито не е изкупила всичко Laughing
Краси, чакам снимки с покупките.

За срещата сме на линия, изберете дата и по важно, място където да може да се внесе и хапне тортата Laughing

Като вземах Алекс от градина  казаха, че посещението е минало много добре и че наистина са били голяма делегация.

Общи условия

Активация на акаунт