Вече чака първото кокиче малкото ни октомврийче

  • 10 535
  • 309
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 453
Адина, много хубав пост Hug

 Гери  Hug

 Vlubena, дай на скайп..с другите там ще се разбереме.Моя ти пращам на лични

# 181
  • Бургас
  • Мнения: 723
Каменце и ние мислим да излизаме днес.
Че вече ми писна да стоим в къщи .
Ще направим няколко кръгчета из парка  Grinning

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Скъпи Октомврийки много мило ми стана ,че сте помислили за заглавие Heart Eyes
Аз просто незнаех и затова пуснах новата тема на Октомврийки 2009 с друго,но понеже жестът е страхотен го смених Flutter.Сега само чакам да се престрашат и другите да се запишат.Аз си направих кръвен тест може би затова съм толкова ранна Rolling Eyes.Както и да е.
Много поздрави на всички и да ни посещавате ей! Hug Hug Hug

# 183
  • Мнения: 44
Nikozi, я разкажи ся за флуор-а, предлагам аз. Да чуем мнението на специалист.
  А-а не   на тази тема и стигат споровете вече .На скоро писах пак по въпроса, подметнах го на майтап ,защото и  по тази тема могат да се водят едни спорове ...

Вижте  момичета ,мъчно ми е ,като споменавате  за септемврийките ,но те са си го направили така .. и ние можехме .. или все още можем
 .Хайде ,моля не се сърдете ,не  напускайте нашата тема !Ало-о Варна заповядайте  отново  при нас ! Верно е ,че  в спора се ражда истината  но  Stop
Аз лично на моменти  съм се засягала ,когато съм отправяла  въпроси  към някого лично и той не си е правил труда да ми отговори ,но  какво толкова винаги има симпатични и несимпатични .

# 184
  • Мнения: 678
Добро утро и от мен. София при вас мъгла няма ли - тука е едно влажно и мъгливо - ужас  Sad Другата седмица, ако е хубаво времето ще се присъединя към вас, че е назрял момента за купуването на многото памперси и кърпички  Mr. Green Да ви предложа само при лошо време до Заимов има Мис Каприз, където има и за непушачи.
Гери дано Дени няма проблеми и секрета е чист  Praynig
Севче честито ви бебенце   bouquet И браво за упоритостта  Hug
Пепеник поздравявам те за куража, който си имала  Hug Но стрелците сме си луди глави и навием ли си, че искаме нещо, никой и нищо не може да ни спре  Peace
Сисилис напълно те разбирам какъв кошмар си преживяла. И на мен на втория час от раждането ми казаха, че бебто има проблем с крачетата. Само аз си знам какво ми беше докато стане на седмица и го заведа при Алексиев. ВАжното е, че с упоритост от моя страна и непрекъснати масажи вече е добре, но при нас беше малкия дявол. То и затова съм на мнение вече, че не е толкова хубаво бебето да става прекалено голямо в корема на мама.
Относно храненето с лъжичка - баткото първоначално го слагах в столчето за кола и връзвах с коланите. Това беше докато стана на шест  и половина месеца, след което седеше в столчето за хранене. Оставях го и сам да си взема лъжицата и купичката, тъй като беше лято и не ме притесняваше особено много мацането.
Това е снимков материал  Mr. Green

# 185
  • на Земята
  • Мнения: 174
Що сте превзели темата на октомврийки 2009 , бе?! Mr. Green

# 186
  • Мнения: 104
Скъпи Октомврийки много мило ми стана ,че сте помислили за заглавие Heart Eyes
Аз просто незнаех и затова пуснах новата тема на Октомврийки 2009 с друго,но понеже жестът е страхотен го смених Flutter.Сега само чакам да се престрашат и другите да се запишат.Аз си направих кръвен тест може би затова съм толкова ранна Rolling Eyes.Както и да е.
Много поздрави на всички и да ни посещавате ей! Hug Hug Hug
Има време, до края на февруари колко мами ще дойдат  Grinning Аз лично разбрах, че съм бременна в средата на февруари...

Еличка и другите. Моето бебче също има проблеми със секретите от очите/вече за трети път от както е роден/. Първия път на едното оче, оправи се бързо с Тобрекс, втория път на другото и пак с Тобрекс-вече не толкова лековит. Сега като го хвана тоя вирус, на втория ден му се възпалиха очетата и пак с Тобрекс капя. Когато го почистя с водичка, физиологичен, каквото и да е  и се възпалява повече незнам защо/уж е преварена водата/, но в аптеката казаха да не правя промивки с нищо. Обирам със стерилна марличка и почиствам с клечка за уши/много внимателно около очето. Сега се подобри ама дали защото му минава вируса или заради капките-незнам  Confused
Иначе в момента пие сироп, капя капки за нос, капя физиологичен пак в носа и капки за очи и по цял ден го гоня с разни капкомери и лъжички...

Manana на колко месеца е баткото тук, изглежда ми голям? Лакомник, картофче си хапва май  Heart Eyes

# 187
  • Мнения: 678
Адинка на шест и половина - седем месеца някъде. Определено си имаше апетит детето и му беше интересно и забавно. То затова съм и за късното захранване. Както Мини казваше някъде по-нагоре, децата сами си показват кога са готови да ядят нещо различно от мляко.
Току що ми донесе кокичета отвън с думичките "Мамо заповядай", казани по детски сладко  Heart Eyes

# 188
  • Бургас
  • Мнения: 723
Я да ви питам как сте с Кекса Heart Eyes
Че аз още си чакам либидото да ме настигне,ама нещо се губиииииии.

Мананче то има повече пюре по него отколлкото в устенцета му сладур.
А тези думи предполагам че са балсам за ушите ти.
ЕХ кога и дребните ще го кажат[./color]

# 189
  • Мнения: 10
Мананче,ма туй дети и чинията заръбало hahahaЯвно не му е стигнала манджата Crazy

Неди ,какво точно имаше предвид newsm78Че нестоплих

# 190
  • Мнения: 104
Ох, и аз чакам първото "мамо"  Crazy

Да, то наистина си показва детето кога му е времето. Решила съм когат започна ако няма интерес и ми плюе да не го насилвам...

Nedialka_81 мойто либидо тича, тича и аха а да ме настигне и ме изоставя  Crazy Е, някой път ме настига ама като цяло  Tired

# 191
  • Мнения: 104

Неди ,какво точно имаше предвид newsm78Че нестоплих
за лИбоФФ говори, за цАлуфки

# 192
  • Мнения: 44
 Момичета , който дава  флуорни капки - една идейка  от мен : аз  на баткото му ги слагах в сокчето , така  че между яденетата ги приемаше .(наскоро някой питаше  кога се дават ,чак сега си спомних)
Цитат
Я да ви питам как сте с Кекса Love
Че аз още си чакам либидото да ме настигне,ама нещо се губиииииии.
и аз съм такааааа #Cussing out

# 193
# 194
  • Бургас
  • Мнения: 723
сега по новините казаха,че някаква амеиканка е родила 8 бебета Shocked
Най-малкото е 800гр.
За сега са добре
.

Общи условия

Активация на акаунт