Вече чака първото кокиче малкото ни октомврийче

  • 10 536
  • 309
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 453
Добро утро и от мен! smile3525Днес отново е хубаво времето и май пак ще сме навън. За майките от Пловдив - вие ще излизате ли  и ако да - къде? Че сама не е особено забавно. Иначе ви пожелавам хубав ден и прекрасно настроение

  Аз днес съм на лекар следобед и затова преди това ще сме в квартала.За утре ако искате да спретнем една среща на центъра?

# 166
  • София
  • Мнения: 368
Леле, как ще ви плескам! Стига сте спорили, моля ви  Naughty
Вчера за това не писах цял ден, просто такива спорове ме депресират, нека запази добрия тон и да се радваме на децата си! Толкова ми беше мъчно за вас докато си бях при мама, изпуснала съм и среща......другия път обаче живот и здраве съ на линия.
С Рая сме добре, голяма е маймуна и хитрушана. Бяхме при педката тази сутрин да и вземе секрет от носа за контролно изследване, че трябва да слагаме втория Пентакси и заради коките отложихме. Дано сме ги изтрепали гадовете.Премерихме я за 19 дни е наддала 350 гр. ама няма още 5 кг и е пораснала 1.5см, било добре, дано така да продължава Аз ще захранвам при навършен 5 месец т.е. след 25 февруари и мисля да започна със зеленчуково пюре, за сега още месец ще си пие млякото!
Мананка, дано сте по - добре и другия път ще се видим задължително!  Hug
Севче, честито на кумувете ви! Да им е жива и здрава!
Аз чакам кръщелниците ми да дойдат на гости и после пак ще се включа!

# 167
  • София
  • Мнения: 1 476
Съни, къде ще се събирате, може да опитаме да се включим с Тони  Hug

# 168
  • Мнения: 80
   Ами срещаме се в парка Заимов.Телефона ми е 0898434945.На Инчето май го има на първа страничка.Към 11 мислим да тръгнем,а иначе Инчето е там по цял ден,че там живее.

# 169
  • на Земята
  • Мнения: 174
Добро утро!
Днес ставаме на 3 месеца smile3510 ,заповядайте!
Влюбена-аз съм за среща в парка! Ако искаш пиши на скайп (pokjei),ще се разберем !

За захранването и аз съм за по-късното и мисля,че тезата на Параход е много правилна! Ние още имаме колики,а какво остана и сокове да давам.Ще изчакам още месец,два.
Не мога да разбера защо се сърдите?! Ние сме на смесено хранене ,не съм усетила делене на кърмещи и не кърмещи.Това ,че някой дава съвет,не значи че налага мнение. Намирисва ми на -Де го чукаш,де се пука! Joy
Пловдив,заспахте бе ! Има ли други за разходка? Пишете на скайп.Вчера пак ви каних и пак сама се разхождах Crossing Arms спирам вече!

# 170
  • Мнения: 0
 Добро утро милички  newsm51!
 Искам първо да дам едно голямо  Hug на Пепи!Имам приятелка от детството,която след първото си детенце изгуби две бебета  Sad.С такова нетърпение чакам да ми каже че пак е бременна и всичко е наред,пожелавам и го от все сърце!
 Ели,ние с Бебочка си излизаме често тука в квартала,понеже сме на 10 минутки една от друга.Та вчера решихме,звъннахме на Инчето и се метнахме на автобуса (че ми е счупена колата).Понеже прогнозата за днес е още по-добра,решихме към 11 пак да се метнем на автобуса и пак да отидем там.Вчера си купихме от хубавите памперси и кърпички (такава цена нямат никъде),а другите си купиха АМ,защото е доста добра цената там.Та така,който иска да заповяда да си клюкаме заедно на слънчице  Joy.

Заповядам, заповядам!   bowuu

# 171
  • София
  • Мнения: 1 476
   Ами срещаме се в парка Заимов.Телефона ми е 0898434945.На Инчето май го има на първа страничка.Към 11 мислим да тръгнем,а иначе Инчето е там по цял ден,че там живее.

Мерси, ако не успея днес ще гледам утре да се включа, ще се разбера и с Инчето  Hug

# 172
  • Мнения: 132
Здравейте аз да се оплача че си изревах очите  Накратно на кумата детето е много сле от недоизлекувана пневмония и се оказа че имал бактерия наречена пневмококи и са казали и на Дени да направим изследвания на гърлен секрет да не би и той да има ама да се развива по бавно при него  Педито ни даде някакви имунустимуланти силни които се пият при вируси и инфекции  Струват 50 лв. а аз съм сама в нас с децата с 10 лв. мъжа ми е на работа добре че има откъде да взема пари  В четвъртък сме на гърлен секрет и се моля само да му няма нищо

# 173
  • Мнения: 80
  Гери,дано всичко е наред миличка  Hug!Стискам палци да му няма нищо на детето!

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Крисси, аз съм много ЗА среща. Ще се уговорим и дано да успеем да се засечем

# 175
  • Мнения: 0
Joy Софко, пише се порасТнал!  Peace
В грешка си. Пораснал се пише.  Wink

Клото, права си. Писах без да проверя, аз явно съм от "старата школа".  hahaha
Просто съм сигурна, че преди време  съм го чела в някой речник "порасТнал" (от гл. пораствам)....   newsm78

# 176
  • София
  • Мнения: 368
Гери,  Hug Hug Hug

# 177
  • Мнения: 1 020
Здравейте  Hug
Пепи милата през какво сте минали  Hug Heart Eyes толкова си цилна и борбена... пожелавам малкото съкровище да ви донесе още много радости и щастливи моменти Simple Smile  Hug
Наистина се пише пораснал Simple Smile
А за първата темичка... то и вие може да погледнете... Пусна я Салем, беше толкова щастлива, че ще си имат бебче Sad... Първите мами бяхме Салем, Руми (за съжаление и двете не успяха да се срещнат с рожбите си  Cry), Мариелка (Енигма), аз, Сев, Sissi, Кали, барабина (мама барба), Andji също изгуби плода, още една Ели имаше.... не съм запомнила всички, но беше много вълнуващо тогава Simple Smile Бях толкова щастлива...
И да аз бях първата, която си показа порасналия корем във втори месец  Laughing
Еххххх спомени.... всеки изминал ден тялото ми се променяше, мисленето ми се промени.... въобще всичко беше хормони, сълзи от щастие, но не винаги...
Айде скоро и ние да си имаме теа за повторила/потретила мама  Party
Сееев честито на кумата ти Simple Smile сега ще има да кръстосвате улици с нея Simple Smile Радвам се, че се чувстваш по-добре и че си успяла да увеличиш кърмата си, знам че точно заради нея си се поуспокоила и вече не те мъчи вина (защото от думите ти преди това останах с такова впечатление  Hug)
Аз всеки ден се моля да успея да храня малката възможно най-дълго и знам, че когато минем на АМ също ще съм в такова състояние, но няма защо.... Важно е малката да е здрава и да е обичана, дали ще пие мляко от цица или от шише няма да има значение...  Hug
Нелка малката госпойца няма ли да я покажеш колко е пораснала   bouquet
още ще пиша само да донаваксам Simple Smile

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 723
Гери дано са отрицатебни резултатите Hug

Ние станахме в 9,30ч Blush
Голям сън голямо нещо.
Севче браво мила ,дано и по-голям успх да имаш с кърменето.
Честито сладка малка Дани на кумата ти.  bouquet

Пепеник толкава си преживяла  Hug
Много си силна  Hug дано от тук насетне само хубави неща ви се случват.

Покджей честит ви 3-ти месец. newsm51

Триксче Рая ще е една фина малка красавица като майка си  Heart Eyes
  
Как ми стана милнооооо като видях новите Октомвриики newsm03
направо се върнах назад във времето и минах през цялата палитра от чуства,
които бях изпитала когато видах двете чертички на теста Cry










# 179
  • Мнения: 104
Добро утро  Grinning
Как можахте да изпишете толкоз за една вечер  newsm78

Клото обсолютно си права  Simple Smile Много от нас не смеят да си кажат истинското пълно мнение. Аз съм една от тях, даже мислех днеска всичко да си изпея, но в такъв случай трябва и да си тръгна, а не искам   Mr. Green Heart Eyes Ще кажа само това, завоалирано  Whistling
Глупаво е /според мен/, да се бойкотира темата, заради това, че хората се интересуват от нормални за форума работи, това е и неуважение към хората, които не пишат по "неинтересните" тях теми.
Аз през цялата бременност "слушах" за едни и същи бебоци в коремите, и за проблемите на едни и същи хора в службата, но дори за миг не ми хрумна, че това не ми изнася и да се правя на по-важна отколокото са всички останали. Просто се приспособих или ако съм толкоз готина и способна-винаги мога да сменя темата.
Желая вътрешна хармония на всички Heart Eyes

Сега отивам да чета...

Общи условия

Активация на акаунт